בוריס דיבר כאן על פוטין בונה הכבישים המהולל

enigo

New member
מצטער להגיד לך, אבל אתה מהגר

זה שקיבלת אזרחות מיד מתוקף חוק השבות, לא משנה את העובדה הזו.
לצורך העניין, יש לי קרוב משפחה שנולד כשאימו היתה בשליחות בארהב וחזר איתה לארץ אחרי שנה. הוא בעל אזרחות אמריקאית, בשל נסיבות הולדתו, אבל אם יעבור לגור בארהב, גם הוא יהיה מהגר. אזרחות היא לא קשורה קשר קשיח להגירה.
ומה שאמרת לגבי מהגרים במאה העשרים ואחת פשוט לא נכון. גם במאה הזו רוב המהגרים הם מהגרי עבודה, שבאים לבנות לעצמם ולילדיהם עתיד טוב יותר.
את ססמאות הבאים לחיות על חשבוננו" המציאו הרבה לפני האלף הנוכחי.

boriska1

Member
תגובתי האחרונה בנושא. חפשו ברשת מה זה עליה לעומת הגיורה

עליה זה לא סוג של הגירה. ANZ באחד הפוסטים שלו, בשרשור זה, תאר בדיוק מה זאת הגירה.הוא גם תאר את תרומת גלי ההגירה השונים לכלכלה וחברה במדינות הקולטות.
כאשר דיברתי על מהגרים של המאה הה21 לא התכוונתי להגירה לארץ, אלא כתופעה עולמית.לנו יש ניסיון מצויין וייחודי בעולם בקליטה ומיזוג גלויות.

מחר בחירות, תלכו להצביע והעיקר תצביעו נכון :) יש לי חבר, מפיץ סרטון על בני בגין הקורא לא להצביע ליכוד. ביקש ממני גם להפיץ, אז הנה אני נענה לבקשתו. אלא,מה? לא מסוגל למצוא אותו ברשת. תתאמצו ותמצאו, ותבוא עליכם הברכה.

enigo

New member
עליה זה שם שהמציאו בארץ. להגירה של יהודים

אל ישראל.
לא יותר, לא פחות.
הפעולה הפיזית זהה והאתגרים זהים. עד לרמת היחס השלילי למהגרים במקרים מסוימים.
ועכשיו באמת לבחירות - להצביע לזה שהיועץ שלו הוקלט אומר שהוא סכנה לישראל, או לזה שכבר הוכיח שהוא סכנה לישראל...

enigo

New member
כנראה שזה תלוי איך אתה מגדיר סכנה...

מבחינתי מי שהאסטרטגיה שלו מבוססת על ליבוי שנאה ופילוג, הוא סכנה לישראל. כמדינה וכעם.

חוץ מהצברים שנולדו כאן כמוני כל האחרים הם מהגרים

ההורים שלי היו מהגרים
מה קשור חוק השבות לנושא הגירה ? הוא לא מבטל את זה שהעולים היהודים הם מהגרים
יש גם מהגרים לישראל לא מכוח חוק השבות .

אתה דומה לנמלה לא רק ביכולת המוטורית הדלה

אלא, גם אתה כמו הנמלה לא יודע להסתכל על דברים מחוץ לקונכיה הסגורה שלך. אתה אטום כלפי מה שמחוץ לקונכייתך.
&nbsp
ההסתכלות שלך על הכל היא מבעד למשקפי ה''חד מימד'' שלך.

ואילו אתה מכאן יודע הכל . חחחההה .

לך תצביע מחרתיים לשקרן הכרוני המושחת
מה אתה יודע יותר מזה ?

ANZ1

New member
מי שמדבר על עיוורים וטיפשים...

עד היום יש לך רק 2 תשובות ו 2 עקרונות בחיים לכל שאלה שנשאלת כאן ולא משנה מה הנושא
הראשון זה גיר ידני, לא משנה מה שואל מישהו, על רכב, על גרירה או על כל נושא אחר בתחום הרכב, אתה עונה : קנה ידני,
והעקרון האחר שלך זה שביבי אלוהים , וכל דבר שקשור לישראל או ליהדות זה קדוש, רק שתדע שאני צאצא של 2 אדמורים הכי גדולים שהיו לעם היהודי, ואתה כנראה לא, של רבנים ולא של יהודים בכלל, כי טפשות זו לא תכונה מאפיינת יהודים, ואתה אידיוט,
תבדוק מי אנס את הסבתות שלך בגולה, כי יהודי אתה כנראה לא, יהודים מאז ומעולם עשו שלושה דברים חשבו, פקפקו והיגרו, מהעברי הראשון אברהם שירד מצרימה, אחריו בנו יצחק, ואחריו כל בני ישראל, גנים יהודים זה להגר למקום טוב יותר ,לחשוב ולא לקחת שום דבר כמובן מאליו, ולך אין שום מאפינים יהודים.

בני ישראל במצרים זה עוד שקר אחד מתוך כל השקרים של החומש

אין שום הוכחה לכך , למרות שמנסים לנכס שרידים אקראיים לסיפור הזה

מוסקבה ופיטר זה שטח אקס טריטוריאלי

שם הכל מתנהל יותר נורמלי מאשר בשאר המקומות ברוסיה
ופרוייקטים חדשים זו לא הבעיה , לפני שנה גמרו לבנות גשר מעל הוולגה
שהוא הנהר ה 9 בגודלו בעולם ואולי הכי גדול ברוחבו גם במקומות שלא חסמו אותו בסכרים בכדי לבנות תחנות הידרואלקטריות .
הבעיה היא תחזוקת הכבישים , למרות שיש כאן בעיה אובייקטיבית , הכבישים משום מה נשחקים הרבה יותר מהר , אם בגלל ביצוע נחות או מזג האויר של הפשרה וקפיאה .
הבעיה היא שזה תקציב שהשילטון בדרגיו הנמוכים נוגס ממנו חתיכות גדולות
וככל שידחה תיקון כבישים כך הוא ירויח יותר . ישנם מקומות שאי אפשר לנסוע יותר מ 30 קמ"ש .
להגר לרוסיה זה לא סיפור פשוט , לעומת זאת 10 מליון היגרו מרוסיה
בזמן שילטונו של פוטין .
מצד אחד פוטין רוצה יותר אזרחים ונותן קיצבת לידה טובה יחסית ואפילו מה שנתן ל 2 ילדים היום הוא נותן לילד אחד , מצד שני יש את ההגירה מרוסיה
את הרפואה הציבורית שהוא מחסל וזה גורם למותם של הרבה רוסים
וגם ברפואה הציבורית על ניתוחים צריך לשלם , לפעמים ע"י מכירת הבית
וגם המצב בכבישים מחסל הרבה רוסים. שתוחלת החיים שלהם נמוכה ממילא
בסביבות 60 לגבר רוסי , זה לאחר עליה מסויימת כי פוטין הצליח במשהוא להקטין את צריכת האלכהול , סיגריות נותרו זולות לרכישה .

Санкт-Петербу́рг סנקט פטרבורג , פיטר IT IS

K זה כמו באנגלית . סנקט
ואין ס במילה פטרבורג

טכנית הם נהגים טובים גם הנשים וגם הגברים וגם אדיבים

בהרבה מקרים , אבל חלקם עושים שטויות שזה יותר עבירות ודברים שלא
עושים .
אפשר לראות גם בסירטון הזה שנהגים פשוט לא מגיבים למקרה חירום .
יותר חמור , אם מישהוא עושה טעות אפילו תמימה הנהג מולו שיכול למנוע את
התאונה לא עושה כלום למנוע אותה , כאילו הוא אומר : השני אשם אז שיאכל אותה קרו גם לי כמה פעמים מקרים כאלו .
לגנוב את הרמזור זה סטנדרט , אני עובר על הקשקש ואחרי עוברות עוד 3 מכוניות .

נמלה האם אתה עושה עצמך?

סיפרת כאן כל כך הרבה פעמים איך לא הצלחת להתמזג על הכביש. איך כולם כל הזמן קיללו אותך, צפרו לך ועקפו אותך כל הזמן מכל כיוון אפשרי, מימין, שמאל, מלמטה ומלמעלה.
&nbsp
והכי חשוב זה שתמיד תמיד הופתעת. המצב המוטורי שלך נטול כל תקשורת עם הסובבים והסביבה, זה לא נקרא אספרגר מוטורי אלא אוטיזם מוטורי עמוק וקשה.
רחמים על משתמשי הדרך שנמצאים בסביבתך המוטורית. לא משנה אם זה ברוסיה או בארץ.
&nbsp
ברוסיה לא נהגתי אבל נהגתי במקומות מושלגים ומוקרחים. במוקרחים זה ממש לא נעים. מזכיר חלק ממה שרואים בסרטון אליו קישרת.

טוב שיש סירטון שמראה למה מי שלא רגיל למשוגעים הללו

מופתע .
אבל מתרגלים
אנשים פונים שמאלה מהנתיב הימני וחותכים אותך
אנשים עוקפים אותך מימין בנתיב לפניה ימינה וממשיכים ישר .
אתה עוקף סמיטריילר והוא סוטה שמאלה וזורק אותך לשול .
נסעתי 6 חורפים במקומות הללו ללא שום בעיה , 4 חודשים של שלג בשנה
אי אפשר להתחמק מזה .
אנשים שנולדו לתוך האנדרלמוסיה הזו עושים תאונות והרבה , אני לא .
אין יום שעובר בלי לראות תאונת נשיקה קטנה טיפשית או יותר גדולה .

למעלה