החברה הללו פשוט אלופים , מבחן השוואה בשטח מהגרועים שיש

אלו לא חיילים , הם לבושים מנומר כי אלו בגדי עבודה

זה מקובל בהרבה עיסוקים .

הרכב הממוגן של היטלר הקטן ? גירסא זולה יותר

של רכב אמריקאי אבל לא עושה פחות עבודה .

boriska1

Member
לא היטלר ולא קטן. הוא גדול!!! אבל דיברתי על הרכב שיצא למכירה

לא של הפרזידנט.
הוא עושה עבודה , שאנחנו היינו צריכים לעשות, אבל לא הזדמן לנו. משמיד את עם העמלק, לא מספיק, אבל כמו שאומרים ברוסית - עדיין לא לילה. לא אתייחס יותר לדברים כגון אלה. זה פורום מכוניות, אם יש לך מה לאומר על האוטו, אשמח לשמוע.
קראתי דעות לכאן ולכאן. כבר רואים מכוניות האלה בכבישים?

נ.ב.
לפי מצוות אבותינו, אסור לדבר סרה בפני גר 40 דורות על העם ממנו בא. אמנם אתה לא גר (כך אני מניח), אבל יכול להיות, אולי יש לך קשר כלשהו לעם עמלקים.
בכל מקרה, המצווה הזו לא חלה במקרה זה.שכן לשתי המצוות הקשורות לעמלק עליונות על מצווה הנ"ל. אז היום, מוצאי שבת קודש, נקיים מצווה אחת הקשורה לעמלקים: "זכור אשר עשה לך עמלק"

הוא גדול בלהרוס את המדינה ולפגוע באזרחיה ,

כמו שיש החושבים שביבי מלך כך יש יותר החושבים שפוטין מלך
אבל הם טועים בגדול . תשאל בבושקות שהפנסיה שלהן זה 300 ש"ח .
או עורך דין מתחיל שהמשכורת שלו 800 ש"ח על הרבה שעות עבודה . יותר מ 200 שעות בחודש
לא הבנתי על איזה רכב אתה שואל ?

boriska1

Member
רכב, עשוי בפס הייצור כמו של פוטין,אבל דגמים פחות מפוארים

שיצאו לשוק החופשי

מחר, יום הצבא האדום, שכל יהודי צריך לציין. אז חג שמח. גם רלוונטי למצוות "זכור אשר עשה לך עמלק"

רכב ב 20 מליון דולר שמוסב לייצור סידרתי ?

הוא מוצע לציבור ב 160000$ . שזה אפילו עשירים לא יקנו רק אוליגרכים .
בטח שלא כולל את ההגנות כמו ברכב של פוטין .
פי 5 ממכוניות יוקרה רגילות כמו הקרוס אובר של לקסוס ,
או בדומה לפורשה 911 . יש מעט מכוניות כאלו בכבישים של רוסיה .

יום הצבא האדום זה יום מאוד חשוב בישראל מעטים יודעים על תפקידו של הצבא האדום בחיסול היטלר ופחות על הקורבן של העם הסובייטי במלחמה.
כ 30 מליון בני אדם נמחקו במלחמה ולאחריה כתוצאה מחוסר במזון ורפואה , תוחלת החיים של חייל בתחילת המלחמה הייתה 3 ימים , בסופה חצי שנה . מעט מאוד התחילו את המלחמה וסיימו אותה בחיים .

boriska1

Member
הוא מתחרה בדגמים המפוארים של רולס רויס. ברור שזו מכונית לעם

לא 20 מיליון,הרבה יותר. אבל זה כולל פיתוח. אם ימכרו כמה אלפים, זה יכסה את ההוצאות וגם ישאיר רווח

כן פיתוח בהשקעה של 200 מליון דולר , פרי המגלומניות של פוטין

שרצה תוצרת רוסית בלבד . היה אפשר לסבול אותו ואת השטויות שלו לולא היה פוגע קשות בעם שלו .
זה אפילו לא סכום גדול לפיתוח. האם יצליחו למכור ? אני לא בטוח .

boriska1

Member
למה לך לכתוב על מה שאתה לא מבין.זו לא מכונית תוצרת רוסית

בלבד. מלכתחילה לא הייתה מתוכננת לזה. שאלתי אותך,כי חשבתי שאתה יודע. לא בושה פשוט לכתוב שאתה לא יודע. אין היום אף מכונית תוצרת מדינה אחת.

לא יודע מה אתה רוצה מפוטין, אבל ההבנה שלך ברוסיה מועטה ומוגבלת מאוד. אז למה לך לכתוב על זה? ואתה גם לא בוחל לשקר במצח נחושה ולכתוב שבבושקה מקבלת פנסיה 300 ש"ח ועורך דין 800 ש"ח. זה פחות מהפנסיה המינימלית ובהרבה.שכר ממוצע של עורך דין שכיר ברוסיה עולה על 1000$ וזה כולל את הפריפריה.במוסקבה אפילו עורך דין שלמד במכללה סוג ז", מקבל יותר ביום עבודתו הראשון.
בדקתי.וגם מה שכתבת על אבידות של הצבא הרוסי,מצוצים מהאצבע.

ונתנחם בזה, שפוטין מקיים מצווה גדולה, השמדת עמלקים. נקווה שבעתיד יצליח יותר בשליחות קדושה זו.

enigo

New member
הוא דיבר על אבדות העם הרוסי, לא הצבא

על המספר המדויק יש מחלוקות, אבל פחות או יותר כולם מסכימים שהרוסים אבדו הכי הרבה אנשים במלחמה הזו. לא יודע איך זה באחוזים מכלל האוכלוסייה.

boriska1

Member
המספר המקובל וכנראה נכון,זה 27 מיליון איש,כולל כ2 מיליון

יהודים ש,נרצחו ע"י עמי עמלק ימח שמם וזכרם.וזה גם כולל, לא יודע בדיוק כמה, אבל גם מיליונים שאותם עמי עמלק השמידו מעמם שלהם או עמים שכנים.אבל התכוונתי גם שכתב: " תוחלת החיים של חייל בתחילת המלחמה הייתה 3 ימים , בסופה חצי שנה . מעט מאוד התחילו את המלחמה וסיימו אותה בחיים ".

כפי שהבנתי,אין מחלוקת בינך לביני על יושרו ויושרתו

אתה לא יכול להתחרות במקור שלי , עיתונאית מחוננת ועורכת דין

עם הדיפלומה הכי נחשבת ברוסיה , רק שכעת היא לא יכולה לפצות פה
כי היא אופוזיציה לפוטין מאז הפלישה לקרים , (פלישה מטומטמת שהיא רק נזק כלכלי לרוסיה ) אז היא גנזה את הקריירה העיתונאית שלה .
אתן לך דוגמא קטנה לפועלה , סבא שלה נהרג במלחמה , המשפחה לא ידעה
כיצד נהרג , היא נברה בארכיוני אינטרנט ( לא פשוט להכנס אליהם )וגילתה שהוא נדרס על ידי טנק אבל לא יכלה לספר זאת לאבא שלה .
עובדה ידועה היא שלמלחמה הרוסים הכניסו כוחות חדשים כל כמה זמן . כי הותיקים הושמדו, לא היו 20 מליון חיילים בצבא האדום מלכתחילה .
אכן היו 1.5 מליון יהודים בצבא האדום שאותם אף אחד לא מזכיר בישראל בקטע של הגבורה . מזכירים רק את גטו ורשה והפרטיזנים.
דרך אגב ברכבים רוסיים כמו אלו שהבאתי כאן הכל תוצרת רוסיה כל הרכיבים
אולי חוץ ממולטימדיה שיש בקצת מהם .

boriska1

Member
אני יכול וגם יכול להתחרות עם המקור שלך.תאמין לי

אני מאוד מאוד מסופק שהדברת יש לה "דיפלומה הכי נחשבת ברוסיה". אלה ,המשכורת ההתחלתית שלהם עולה על 2000$ לחודש. הכוונה, בוגרי אוניברסיטאות מדרג ראשון.
פוטין שחרר שטחי מולדת, עשה את זה יפה מאוד, עם הרוג אחד בלבד. בטוח שפעולה מבורכת זו תלמד הרבה שנים בבתי ספר למודיעין.
כל השאר שטויות וחצאי אמיתות

שיחרר שיטחי מולדת . על קייבסקי רוס שמעת ?

ממתי קרים זה שטח רוסי , או דונבס , אולי סוריה היא שטח רוסי ?
בטוח שלא ראית רכבות מלאות בחלקי גופות של חיילים רוסיים וגם אזרחים
שנשחטו בצצניה ללא יכולת זיהוי ונקברו על ידי טרקטורים . אבל אתה כנראה שתאמין לפוטין והמספר שהוא משחרר של 20000 הרוגים בלבד , כי זה פי 10 .
תחפש מה אומר דובר הפרלמנט הצ'צני .
בטח גם לא שמעת שאוקראינה ויתרה על הנשק הגרעיני שלה בכדי לקבל הגנה של רוסיה .
הנשק הגרעיני של רוסיה פותח ברובו על ידי אוקראינים.

אולי אם אתה יודע כל כך הרבה תדע לספר מה פוטין עשה לאחרונה בכדי
לא לאבד את השילטון ( תכלס להיות מלך ) ב 2024 ? חוץ מלפטר את מדבדב .
לא מה הוא שינה בחוקה אלא מה הוא נתן לעם בכדי שהפריירים הרוסים ישבו בשקט . האוקראינים מזמן היו מעיפים אותו מהשילטון באם הוא היה נשיא אוקראינה .

עורך דין שמרויח 2000 דולר יכול להיות רק עצמאי ובאם הוא קליבר או נוכל כמו הפרקליטים של נעמה יששכר .

boriska1

Member
העקשנות,הבורות,גובלת בדברים לא טובים(לך). ולמה אתה מתעקש

להראות בורותך ברבים...ברך כלל זו התנהגות טפשית.אבל אני בטוח שאתה לא. כיוון שכבר אמרתי לך, שאני מכיר את תולדות רוסיה די טוב,וגם האקטואליה, כולל הפוליטיקה.
אתה לא בר שיח אתי בנושא, ניסיתי להשכיל אותך, התיאשתי. זה כמו שאני הייתי מתווכר עם enigo איך עובד גיר.
קרא מה שכתבת ותגיד אם הקדשת בזה קצת מחשבה, קצת ידע ובקיאות בשמאה ה20 מוצאים ברשת תוך שניות
ושיהיה יום הצבא האדום והצי שמח

הנמלה שייך לשמאל הקיצוני והלא קוהרנטי

אלה שהעובדות לא מצליחות לבלבל אותם.
ודווקא בתחום המכונאות לעתים רושם הגיגים לעניין, אבל שם זה נעצר.
בתחום הנהיגה הוא קטסטרופה מהלכת. רק אנז1 מתחרה בו.

13 שנה אף אחד לא מפריע לכם מהשמאל , מה עשיתם ?

ממשלות ימין חרדים קיצוניות ואתם רק מתנצלים לאוייבי ישראל
ומאדירים את החמאס וכיום גם את הגי'האד .
יש רוב לימין בעם , למה אתם לא מצליחים להקים ממשלה ?

boriska1

Member
במקרה זה,אי ידיעת העובדות.לדוגמא: שכר עורכי דין

מתווכח על שטויות,זאת כאשר בלחיצת כפתור יקבל את כל הנתונים בלי מאמץ.

למעלה