שאלה לגבי מוצר חדש לכסאות בטיחות ברכב

איתי ג

New member
שאלה לגבי מוצר חדש לכסאות בטיחות ברכב

שלום,
ראיתי מודעה באינטרנט למוצר שלכאורה משפר את ההגנה מפגיעת ראש של ילדים בכסאות בטיחות (הם טוענים לשיפור של 20%) ומרחיק את כסאות הילדים ממרכז המושב ב7 ס"מ בממוצע (לטענתם) וכך מרוויח מחדש את המקום האמצעי במושב האחורי. מישהו מכיר את המוצר? אני נמנע בכוונה מציון שמו שמו כדי לא לפרסמו. מעיון באתר אליו מוביל הלינק לא ראיתי תוצאות של מוסד בטיחות רציני כדוגמת הeuro ncap. במידת הצורך אוכל לציין את שם המוצר שאני נמנע כרגע כאמור מציון כדי לא לייצר פרסומת אסורה/מיותרת.
איתי

enigo

New member
קשה להעריך בלי לדעת פרטים

אבל אני לא אוהב את הרעיון של לקרב את מושב הילדים לדלת. לא נשמע כמו משהו שתורם לבטיחות...

איתי ג

New member
זה מה שהדאיג אותי גם אותי - קירוב הילדים לדלתות

בכל מקרה, אם זו לא פרסומת אסורה, והנושא מעניין עוד גולשים, אכתוב כאן את שם החברה ואנסה למצוא את המודעה/אתר שלהם. אני משער שהם בעצם מגביהים מעט את כסאות הבטיחות וכך יכולים לחלוף על פני החלק המוגבה בדפנות הכסא. עם זאת, לא ברור לי איך דבר כזה יכול לשפר את הבטיחות כנטען על ידם.

חן 1111

Active member
לא ברור לי איך זה משפר את ההגנה אם זה מקרב את הילד לדלת

אמור להיות הפוך. המושב האמצעי יותר בטוח מהמושבים הצדדיים.
צרף קישור שנראה מה זה.

איתי ג

New member
אני לא מצליח לאתרו כעת

ראיתי השבוע בפייסבוק פרסומת למוצר בשל אל ניניו, שנטען שהוא מוצר ספרדי שאת תכונותיו פירטתי מעלה. לצערי אני לא מוצא אותו למרות גיגול שמו בעברית, אנגלית וספרדית (אל ניניו הוא ילד בספרדית כך שזה כנראה נבלע בין המון תוצאות דומות). אעלה לכאן את המודעה כשתצוץ.

למעלה