אתם רואים הבדל גדול בין הרכב הישראלי למיני מרצדס?

enigo

New member
לפני רגע רצית שני סגווי מחוברים, ועכשיו

סגווי זה בולשיט... אופייני.
תגיד, אותו כלי ארבע-גלגלי פשוט, שרתה טוען שלא צריך מזגן - מה תהיה הטמ' בו כשהוא יעמוד בפקקים (והוא יעמוד, כי הוא רחב)? האם גם אז הנוסעים בו לא ידרשו מזגן?

ברור שסגוואי זה בולשיט , בעיקר בגלל המחיר

גם בגלל האי נוחות וגם בגלל הסיבוך . שוב אתה לא רואה את העיקר והוא
שההוכחה לכך שסגוואי הוא בולשיט היא בשטח , הוא תפס רק כי היה הראשון בשוק בנישה הזו .
חוץ ממקום אחד בירושלים לא רואים אותו , זה סיורים לתיירים, משום מה דווקא על סגוואי , לא רק שהוא יקר גם הסיורים חחהה 150 ש"ח לאדם .
http://www.segb.co.il/?gclid=EAIaIQobChMIq7HS2bzT5wIVQUTTCh3QzA6-EAAYAiAAEgKFl_D_BwE
אין רכב שלא יעמוד בפקקים , זה המצב היום והוא לא ישתנה בקרוב
גם במקומות עם תחבורה ציבורית יותר טובה מישראל .
2 סאגווי זו רק דוגמא לא ממש צריך לקחת 2 סאגווי לפרק אותם ולחבר , אפשר כדוגמא גם 2 אופניים חשמליים
בקיצור רכב לעיר שיבטל את המסוכנות שיש היום לרוכבי אופניים וקורקינט
וגם ישנע יותר מהר. נפנק אותך גם במזגן אם צריך , למרות שמאוורר טוב יכול להספיק .
יש קלנועית כזו רק שהיא איטית , צריך יותר מהירות .

enigo

New member
תגיד, מה בדיוק יקרה כשתיקח שני זוגות אופניים חשמליים (שעולים

בסביבות 5000 ש"ח לזוג סביר - עם בלמים כמו שצריך ורכיבים אלקטרוניים ברמה טובה), תוסיף להם הגנה על הנוסע (הרי עצם העובדה שחיברת שני זוגות לא תעניק הגנה מספקת לנוסע. מקסימום תמנע נפילות), תשדרג את מערכת ההנעה כך שתעניק מהירות גבוהה יותר - מה שידרוש גם הגדלה משמעותית של הסוללות, ואז תוסיף מזגן?
אה, רגע, אם אתה רוצה כלי שיכול לנסוע בבטחה במהירות של 40-50 קמ"ש, אז צריך גם לשדרג משמעותית את הבלמים והמתלים.
אחרי כל זה - כמה יעלה כלי הרכב שאתה מדמיין?

הכל כבר ישנו רק צריך יותר מיזעור , כמו הרכב שמדובר בו כאן

במקום 2 כסאות מספיק 1 עדיף בהרבה על כל המיני שעולות מעל 70000 .
בסך הכל להתנייע בעיר .
להזכירך שאופניים גם יכולות להגיע ל 50 קמ"ש בירידה , ואפילו יותר .
או וספה עם 3 גלגלים , תוסיף עוד גלגל וכיסוי , זה סדר הגודל /
כמו זה ואפשר גם יותר צנוע .
https://plugin-magazine.com/driving/the-ultra-flexible-electric-mini-wonder-the-eoscc2/

enigo

New member
כמה עולה לדעתך קטנוע עם שלושה גלגלים?

וזה לפני הגג והדלתות ותוספת ההגנה (אלא אם אתה מוותר על הגנה, כמובן) והמזגן?
וזה שהכל ישנו זה ברור, רק של"הכל" יש מחיר, ונראה שלדעתך כל התוספות שאתה רוצה יגיעו בחינם איכשהו. אז תן לי להפתיע אותך - זה לא המצב...
אם כבר, התקווה שלך. צריכה להגיע דווקא מזה שמכונית מיני, עם המסים והכל, עולה רק שבעים אלף ש"ח...
&nbsp

אני יכול לעבוד בטויוטה

https://www.youtube.com/watch?v=b6ApIxJPK-w 

ויש עוד הרבה אחרים

enigo

New member
מיקרו מוביליות היא ממש לא רעיון חדש

בטח ביפן.
אבל הדיון הוא על כמה יעלה מוצר כזה.
מבטח לך שגם זה שבתמונה לא יעלה כמה אלפי שקלים, ויותר מזה - אני לא מאמין שהוא יעלה הרבה פחות מחמישים אלף שקלים, אם בכלל.

את זה אולי הישראלית השעירה והשתלטנית שלך אומרת

האוקראינקה שלי היא למבורגיני לעומת הסוסיתא הישראלית .
קח כמה דוגמאות , שהן לא יוצאות דופן .
https://www.youtube.com/watch?v=d-QWYwMKabY&list=RDd-QWYwMKabY&start_radio=1
היא שרה באנגלית למרות שרוסית יותר טובה למוזיקה , דקה 4.5 מתחיל השיר .
https://www.youtube.com/watch?v=rGluT4o-3GU
לא רק האוקראיניות יותר טובות , גם המוזיקה , אין מה להשוות לישראל כלל .
https://www.youtube.com/watch?v=UJ_RQy2IeOY
וזאת וורה בריזניבה , עם הרגליים המושלמות ונוכחות של מלכה .

למה זה שייך לקמצנות ? לנסוע 5 ק"מ בתוך העיר צריך משהוא מינימלי
שגם הוא יותר מקורקינטים ואופניים הנפוצים היום .

ANZ1

New member
לא הבנתי שום דבר

אתה טוען שהאוקריאיניות הן הפוך משעירות ושתלטניות,
זה אומר שהאוקראיניות הם קירחות וכנועות ??
ואם דיברנו על אוקראינית , בצד השני אתה צריך לדבר על עדה ומקור אחר, פולניה / מרוקאית / תימניה וכו, כי היחידות שהם ישראליות אמיתיות שלא היגרו לישראל הן הפלסטינאיות.
אז מי אלו השעירות ? ומי הן השתלטניות

התחלת יפה.
חבל רק שהסיום שלך חלש. עד מתי תדחף כאן את מושאות חלומותיך, אחיותיך לנפש הלו הן בנות דודותיך... עולמך המבולבל מלא במה שמכונה בעגת השוק הארצי ישראלי consanguinity
&nbsp
לא פלא שאתה נהג כל כך פושר שיכולות התקשורת שלך עם משתמשי הכביש הזיבורי עולות במעט רק על אילו של הנמלה. ואתם שניכם משתרכים הרחק מאחור כשאתם זקוקים למערכת הכוונה חד חד ערכית כפי שהגדרת בעצמך מאד יפה ואני מוסיף שגם זה לא באמת עוזר לכם.
לזה קוראים בקצרה נהגי הקטסטרופה

&nbsp

כן נכון נהגי קטסטרופה , נו ו ... מה הפואנטה ?

זה שאתה לא כזה זה כנראה בגלל חוסר הסיפוק שלך בתחומים אחרים
עוד אחד עם אשה מסרסת ישראלית .
אולי תלך להתלונן ל "צל "? אחיותיך ביותר ויותר מקרים מעדיפות את בני הדודים שלהן , וכך זה יתגבר כי החסרי שכל רוצים לספח מליונים מהם בגלל כמה רגבי אדמה חסרי חשיבות .
בירושלים כבר אי אפשר להבחין בין פלסטינים ופלסטיניות ליהודים
יפה שירושלים מחוברת ....לפלסטינים שכבשו אותה .

זוכר את הקונכיה בתוכה אתה חי והפרספקטיבה

החד מימדית שאתה חי בתוכה?
&nbsp
מהיכן אתה מביא את העובדה שאם אני לא נהג קטסטרופה (בניגוד אליכם, שניכם. טוב שמצאת סוף סוף מישהו באותה ההקבצה הנכשלת, כמוך), זה בגלל חוסר סיפוק בחיי?
מהיכן אתה בונה את ההקשרים המוזרים שלך? (הגם שאתה טועה ביג טיים).
&nbsp
הוא כנראה לא קרא את מרק טווין. הפלסטינאיות שהן במקור מכאן מימין ימימה, לפי דברי anz1, לא באמת במקור מכאן. אבל הוא איש של אג'נדות ולא עובדות ועל כן לא מעניין אותו כי ההגירה הערבית לכאן עקבה אחרי הפיתוח של הארץ בידי היהודים.
&nbsp
ובאשר לטענותך המוזרות והדמגוגיות, אף אחד לא רוצה לספח אוכלוסיות. רוצים רק שטח. ולכן חשוב וקריטי איזה שטח לספח. (רמז: מקסימום שטח עם מינימום אוכלוסיה עויינת)
הנסיגה מעזה הובילה לטרור טילים ובלונים. לדעת כולם נסיגה לקווי 67 תוביל לבלונים וטילים על כל גוש דן וירושלים, כולל על שדה התעופה ממנו טסה אישתך לבקר במולדובה מולדתה שאתה קורא לה בטעות אוקראינה

&nbsp
זאת ההוכחה שאתה מחזיק בפרספקטיבה חד מימדית. אינך מרוצה מהדמוגרפיה בירושלים ואז אתה מעצים את תכונת הבת יענה החבוייה בך ואתה סבור שאם רק תצא ותוותר אז הכל יסתדר.
Wake up. שום דבר לא יסתדר כאן בקלות. והשיטה שלך תוביל גם לוויתור על שטח וגם לצפיפות גדולה כי על האוכלוסיה (העויינת) לא תוותר.
אבל חולמני, לא נראה לי שאפשר להעיר אותך מחזיונות השווא שלך.

ANZ1

New member
עוד פשיסט לאומן, גזען שמאמין בעקרון הישראלי הרצחת וגם גנבת

גם לנהוג אתה לא יודע, גם לא את היסטוריה
וגם מרגיש בסדר לשקר, לרמות, לגנוב לרצוח
אחרי זה אתם רוצים שיחשבו שאתם אנשים טובים , מוסרים ונחמדים

אני המצאתי את העיקרון הישראלי.

אני גאה על כך. אז אתה רוצה שלא אאמין בו? (אם כי להגינות אומר שהמצאת הוורסיה הישראלית הייתה העתקה מוורסיות זהות הקיימות בכל מקום אחר בגלובוס. ככה שבעניין הזה אין לי זכויות על ההמצאה אלא על גניבת הרעיון ויישומו הלוקלי)
&nbsp
אתה שנהיגתך תלוייה במערכות חד חד ערכיות כפי שהסברת, אתה הדוגמה לנהג ברמה של הנמלה. אתם שניכם נהגי הקטסטרופה. ובל תשכח גם שאתה נטול קואורדינציה להסתדר עם קלאץ'. אפילו הנמלה מצליח להסתדר חלקית עם קלאץ'.
&nbsp
ואל תכניס מילים בפי: אני לא רוצה שיחשבו עלי שאני ''טוב, מוסרי או נחמד". הכי חשוב לי שיחשבו עלי שאני חזק ואח''כ שאני חזק ולבסוף לשם שינוי... שאני חזק.
זה פתטי ממך, המהגר לניו זילנד ממנה חזרת אלינו כשזנבך שמוט, לנסות להטיף לנו משהו כשכל האבוריג'ינים נעלמו מסביבך, עד האחרון שבהם.
במה סייעת שם, אפילו לאבוריג'יני אחד שאתה מעז לבוא לכאן ולהטיף?

ANZ1

New member
קשה למצוא משפט אחד נכון שכתבת

1. לא חזרתי משום מקום, אני חצי חצי, נמצא בשתי המקומות האלו, כשבזמן האחרון יותר קשה לעבור כשבאמצע צריך לעצור במקומות עם קורונה.
זנבי לא שמוט, ומצבי הכלכלי והאישי מעולם לא היה טוב יותר, אני מאחל לך יום אחד להיות עם עשירית ממה שיש לי, אז לא תצטרך לנסוע בגרוטאה מתפרקת.
2. מאד מוזר שאין אבורגנים בניו זילנד, אולי כי מעולם לא היו כאלו בניו זילנד,
גם במכוניות, כמו בהיסטוריה או בגאוגרפיה, אתה לא מכיר את העובדות, אז אתה ממציא עובדות חלופיות שלא קשורות למציאות, ואתה מנסה להוכיח אותם, גם אם כל פעם מסבירים לך שכל מה שאתה כותב אתה טועה.
3. ולגבי המאורים, שהם המקומים בניו זילנד, עוד עובדה שאתה לא יודע, הם אזרחי שווי זכויות בניו זילנד, כשהמדינה החזירה להם את כל השטחים שבהם היו ישובים קדומים שלהם ומקומות קדושים, האיש הכי חזק במדינה ששולט בפוליטיקה המקומית הוא מאורי,
ואם אתה רוצה להשוות את הפלסטינאים, אז ביום שישראל תתן אזרחות לכל האנשים שהיא שולטת עליהם , שתפנה את כל השטחים שהיא גנבה, שתודה בכל העוולות שהיא עשתה עד היום, וביום שיהיה שיוויון ולא גזענות ואלימות מגעילה כמו בישראל ,אז נוכל להשוות,
בינתיים הישראלים כמו שציינת הם עם אלים , חסר כל מוסר.

אני מקווה שעל עצמך אתה מצליח לעבוד...

1. חזרת לכאן? נניח שרק חלקית כמו שרשמת. אבל זה שינוי כי לפני כן היית רק שם.
בהיבט האישי זנבך ועוד איך שמוט. זה גורלם של חסרי השורש הבודדים.
בגרוטאה מתפרקת אני נוסע כי זאת בחירתי. בהיבט המוטורי כל מי שרכב על אופנוע תקופה משמעותית הוא אינו מההולכים בתלם. תזהר מלקבוע אמיתות יכולתי לנסוע בגרוטאות שהן פחות מתפרקות. הרבה פחות אבל רכב מבחינתי אינו פונקציה אלא הנהג.
לא משנה איזה רכב תבחר לעצמך עדיין תשאר, אתה והנמלה נהגי קטסטרופה. הרכב לא יפצה אלא למראית עין ורק על עצמך תצליח לעבוד.
לגבי מצבי הכלכלי אני מציע שלא תתבסס על הפיקנטו להסיק מסקנות אלא אם אתה לא מסוגל שלא לקפוץ למסקנות שגויות.
&nbsp
2 +3 : כל שנותר לך להוכיח אותי הוא על האבוריג'ינים לעומת המאורים. טוב שמצאת אי דיוק אחד כאילו זה מה שמשנה את התמונה הכללית. אתה ברצינות עונה לי שזכויותיהם הושבו להם? על מה אתה מדבר. עמים באוקיאניה נעלמו. האם את הזכויות משיבים לרוחות רפאים או לשרידים שמספרם בטל ב60.
אתה מדגים יפה מהי האנטישמיות המודרנית. עיקרה מתבסס על האוטואנטישמיות וזה למרות ששכניך בניו זילנד כנראה תמיד עיקמו פיהם כשראו אותך על שום שסלדו ממך. לא שינה מבחינתם הסתייגותך מההתנהלות היהודית במדינת היהודים

תחסוך ממני את הבולשיט הימני , "טילים" היו גם לפני ההתנתקות

היו פצמר"ים כי לא היו להם טילים , רק אנשי גוש קטיף ישבו בשקט
ואכלו את הקש כי לא רצו שמישהוא יחשוב על עזיבה .
איך לא טענת שיש טילים כי יש את כיפת ברזל ?
ההתחברות היא ברכה, אם הישובים היו נשארים שם , הם היו עפים באויר ע"י מנהרות נפץ .
המקור של אשתי הוא בבלרוס היו ובברית המועצות לא היה הבדל אז ההורים שלה עברו לאוקראינה .
תתעורר כבר , הפלסטינים שורצים בירושלים בכל מקום , אתה ממן להם ניתוחים יקרים ומסבסד אותם דרך ביטוח לאומי . הם עובדים ומבלים .
אולי ראיתי את הזקנים שהם מתעללים בהם בשוק מחנה יהודה , היה סירטון בחדשות .
אין חור בירושלים שלא תשמע בו ערבית .
אני מתגעגע לירושלים שלי של לפני 67 ,
אבל בימין כמו בימין מתפתלים משמיעים רק טיעונים דביליים , רק הכהניסטים אומרים את האמת ולא מתפתלים ,
אין דבר כזה סיפוח בלי אוכלוסיה באם מתנגדים למדינה פלסטינית ופינוי ישובים מבודדים .

למעלה