יש לכם המלצה לחנות צמיגים אמינה באיזור המרכז שמוכרים Falken?

VW PASSAT 2008

New member
באיזו חנות היה הנוכל?

גם אני פעם נתקלתי בנוכל שהתנהלותו דומה לזו שאתה תיארת. חנותו קרובה לתחנה המרכזית בת''א:
אסור לתת לגעת ברכב לפני שאתה רואה את 4 הצמיגים והם כולם מקובלים עליך שלא תקבל לפתע אחד ישן...
וכמובן לסכם המחיר ושכולל איזון דינאמי וגם וונטיל כיסוי פלסטיק...

enigo

New member
הוא באופן עקרוני נגד גיבוש דעות על סמך עובדות

או קשר למציאות...

enigo

New member
שוב קראת את מילון ההפך?

או שפשוט ההגדרה שלך ל"טועה" היא "אומר משהו שונה ממני"?
אגב, טרחת כבר לקרוא מה המשמעות של תקנת גיול המכוניות, או שאתה עדיין משוכנע שזה קשור לשנה הקלנדרית?

טראש TV ברור שאני לא רואה , לך תאמין להם שזה לא

מבויים .
לדעתי זה לא תכנית TV זה יותר מדור צרכנות
ואלו ערוצי חדשות בעיקר שטוחנים לאנשים את המוח .

חן 1111

Active member
לא מזייפים צמיגים, אבל יש כאלה שמביאים לך צמיגים שונים מאלה

שהזמנת. ונשבעים לך שזה אותו דבר או יותר טוב, או שמביאים לך צמיגים מתאריך ייצור ישן, או שהמחיר משתנה כשאתה מגיע, או שאתה מגלה בסוף שהמחיר לא כולל עבודה וכדומה.
במקרה הטוב, בזבזת זמן.

haimgds

Member
הגישה שלי קצת שונה

אני נוהג להזמין את הצמיגים באינטרנט באחת מהרשתות (טייר קלאב, אוטו טייר וכו') ומוצא מספר יתרונות ברכישה כזו:
-ניתן למצוא מבחר רב יותר של צמיגים מאשר בפאנצ'ריה.
-ניתן לתעד "דרישות מיוחדות" כמו גיל הצמיג.
-הסכום לתשלום ידוע מראש ומשולם בזמן הרכישה, אם יש עלויות נוספות (פו"ה, וונטיל איטלקי(?) מילוי בחנקן ו/או כל טריק שהפאנצ'ריה הממוצעת מנסה להפיל על הפראיר...) הם מופיעת בחשבונית. כל התהליך מתועד כך שאין הפתעות בזמן ההרכבה.
-ההרכבה מתבצעת בפאנצ'ריה העובדת עם הרשת כך שישנה גמישות. הפאנצ'ריה מעדכנת כאשר הצמיגים מגיעים כך ניתן לבחור הגעה בזמן/המקום המתאימים.
-החסרון היחידי בו נתקלתי הוא שלעיתים צמיגים יוצאי דופן, למשל מידה יחודית או פרמטרים (עמידים לתקר, סמי-סליקס וכו') לא נמצאים ברשתות אלא בפאנצ'ריות מסוימות בלבד.

צמיגי "פאלקון" הם בסדר, אני השתמשתי ב 912 וב 914 והייתי מרוצה למדי מהם. הם צמיגים ממוצעים בלבד מבחינת היכולות אבל (בארץ) נותנים את התמורה הטובה ביותר לכסף. מצד שני, צמיגים מחליפים כל 4 שנים בערך כך שהפרש של 100-200 ש"ח לשנה הוא זניח לעומת היתרונות שמקבלים. אצלי למשל, לפני מספר חודשים החלפתי את כל הרביעייה מפאלקון 914 להנקוק K111 וההבדל ממש מורגש. ההיגוי הרבה יותר מדיוק תחת עומס, הצמיגים "דביקים" יותר וזה מתבטא ביציאה מסיבובים (יש לי הנעה אחורית) ומרחק בלימה קצר יותר. היתרונות האלה עולים לי אמנם בצריכת דלק (צריכה נוספת המגדילה את צריכת הדלק ב 0.5 ק"מ/ליטר נוספים) אבל אחרי שמתרגלים ליכולות קשה מאוד לחזור אחורה...

CarWizard

New member
יפה נאמר ומוטב שילמדו מכתבך

יפה נאמר ומוטב שילמדו מכתבך.צמיגים מהווים את המרכיב הכי חשוב קריטי ומכריע לבטיחות הרכב איכות הנסיעה הנהוג ומשכך מומלץ בתחומם לעשות את המאמץ ולהצטייד בהכי טוב שאפשר במסגרת תקציב סביר.אפילו רכבים ישנים וזולים מצדיקים הוצאה יותר מבייסיק על סעיף צמיגים כאשר התמורה לאותה הוצאה מורגשת ומתגמלת כל רגע על הכביש כמיטה איכותית בשנת לילה.מספיקה החלקה אחת שהיתה נמנעת בצמיג טוב על מנת לחסוך לנו תאונה ונזק העולים עשרות מונים לעומת מה שניסו לחסוך.ואפשר לחשוב מה הפער במחיר כן,כולה עוד מאיית שקלים פר צמיג שנפרשת הוצאתית על פני כמה וכמה שנים טובות שזה זוטה לעומת העלות הכוללת שהרכב עולה לנו.מי שחוסך על צמיגים הוא מבין מוטורי קטן מאד

enigo

New member
אולי זה יפתיע אותך, אבל רוב הנהגים בארץ הם מבינים מוטוריים ק

חוסכים כסף על רפידות בלמים וצמיגים וחושבים שבולם זעזועים צריך להחליף רק כשהוא נכשל בטסט...
אבל זו המציאות. ולצערי, יש כאלו שהוצאה של עוד ארבע מאות שקלים על צמיגים קשה להם. אגב, בהרבה מקרים צמיג יקר מחזיר את פער המחיר בשיפור צריכת הדלק. אבל קשה לאנשים לשים כמה מאות שקלים ברכישה מול חסכון של כמה שקלים בכל תדלוק...
ואחרי שזה נאמר, פלקן הוא יצרן סביר לחלוטין, עם צמיגים שנעים בין סבירים לטובים. יש דברים הרבה יותר גרועים בשוק.

aharon d

New member
שמעתי שיש חנות יחסית זולה בבית דגן

נסה לאתר אותה במנוע החיפוש של יד 2 לצמיגים, ותמצא את הטלפון והכתובת
שלהם. לא יודע עד כמה הם אמינים, אבל בהיקפים שהם עובדים כנראה שהכל יהיה טרי.

למעלה