בעייה במזגן שאלה חשובה

בעייה במזגן שאלה חשובה

יכול להיות שהבעיה במזגן של רכב שהוא 3 שנים על הכביש היא נזילה ברדיאטור של המזגן?מלאו לי גז לפניי שבועיים והוא שוב הפסיק לקרר מה הסכויים שהבעיה ברדיאטור כי זה מה שאמרו לי אשמח לתשובה

חן 1111

Active member
נזילה יכולה להיות בכל חלק של המערכת, גם ברדיאטור.

אם בדקו נכון, אז למה נראה לך שלא?
יש כמה שיטות לבדוק נזילה. אפשר למרוח מי סבון על כל החיבורים והצינורות ולראות אם יש בועות, אפשר להשתמש בחיישן מיוחד שמריח את הגז ומצפצף ליד הנזילה, ואפשר להחדיר חומר זרחני למערכת ואז מזהים את מקום הנזילה עם אור אולטראסגול. האם בדקו באחת השיטות האלו?

האמת לא הייתי נוכח בזמן הבדיקה אחריי איזה עשר דקות

רבע שעה באו ודברו איתי שזו הבעייה בדרך כלל אני נותן אמון במוסך הפעם נראה לי משהו מוזר הם החליפו לי את הרדיאטור באחד משופץ.מקווה שאני טועה תודה על התגובה

enigo

New member
רדיאטור של המזגן או של הרכב?

יש מכוניות, אולי זה ככה בכולן, שאם המנוע מתחמם לרמה מסוימת המזגן מפסיק לקרר כדי להוריד עומס מהמנוע. נזילה ברדיאטור שמקרר את המנוע יכולה לגרום למזגן להפסיק לקרר במצבים מסוימים.

רפי לין

New member
המזגן

וזה נקרא מעבה (CONDENSER).

בברכה - רפי לין
www.musach.co.il

האחריות הסתיימה לפניי חודשים

עדיין אני לא מבין למה החלק התקלקל אני נוסע רגיל לא בשטח,אני חושב שעבדו עליי את החשבון השאיר לבורא עולם תודה על התגובות

sharonei1

New member
היה לי באוטו הקודם שלי בעיה במזגן

בדיוק עם אותה בעיה לאחר מילוי גז עובד שבועיים ואז מפסיק
בהתחלה החליפו מדחס (וכמובן מילאו גז..) 1000 ש"ח - לא עזר
אח"כ החליפו איזה חלק חשמלי (ומילאו גז שוב...) ולא עזר
אח"כ סיפרו לי שכנראה יש דליפה בצנרת הפנימית וצריך לפרק את האוטו וזה 2000 ש"ח - וכבר לא היה לי כוח לסיפורים האלה
בקיצור בארץ יש מוסכים שלא תמיד יודעים לטפל באופן מקצועי על הפעם הראשונה בבעיות מזגנים והם מנסים כל פעם משהוא אחר ... בעיה כזו תלך למקום הכי מקצועי תוכל למצוא

אני במאה אחוזים בטוח שזו לא הייתה בעיה של המעבה כנראה

משהו חשמלי נתנתי בהם אמון הרבה שנים האוטו חדש 3 שנים וקצת על הכביש עשו עליי סיבוב חשבו שאפשר לרמות אותי זה הזכיר לי את יצאתה צדיק שממצאים בעיות שלא קיימות וסוחטים מאנשים כסף שיהיה להם לבריאות אני שמה לא דורך יותר

selalerer

New member
זה לא כזה גרוע אבל זה חוסר מקצועיות

בארץ הרבה מקומות מחליפים את שהכי סביר שזה הבעיה בלי לבדוק שזו באמת הבעיה. לא עבד, מחליפים לך עוד משהו

רוב הזמן הייתי ליד האוטו והם מרחו את הזמן בפירוק של המעבה

בעשר דקות שלא הייתי הם דאגו להביא מעבה ישן שרוף בחלק התחתון כביכול המעבה שלי את שלי ראיתי הוא היה נקי לחלוטין חדש ובמהירות ועצבנות התחילו לחבר הכל מחדש מעניין שהפירוק לקח הרבה זמן כי הייתי ליד האוטו לסירוגין.וזה יום אחריי כיפור

enigo

New member
אכן נשמע חשוד. אני ממליץ. לבקש תמיד

לקבל את החלקים שפורקו.
ככה אפשר לוודא שבאמת החליפו חלק (וזה כבר עזר לי פעם לתקן "טעות" בחשבון במוסך).

אני נכה שתורם במשך השנה ממה שאין לו

פה גנבו אותי ב1000 שקל הם חושבים שהם הרוויחו אבל אין ברכה בגנבה בסוף אתה משלם על זה בצורה אחרת בחיים מאמין שיש עוד אנשים ישרים בעולם בזה אסכם את הנושא.
חג שמח

למעלה