המלצה לרדיו-דיסק פשוט ואמין לרכב

winner999

New member
המלצה לרדיו-דיסק פשוט ואמין לרכב

שלום חברים

הרדיו דיסק הוותיק שלי (פיוניר שעבר מהרכב הקודם, בנוכחי כבר מעל 11 שנה !) מראה סימני גסיסה וכנראה שצריך רדיו דיסק חדש
לא רוצה להשקיע הרבה אבל רוצה מכשיר פשוט לשימוש ואמין שיקרא CD ופורמט MP3 (יש לי אוסף גדול שחבל לזרוק) חיבור USB יהיה בונוס אבל לא חובה.
האם המכשירים הפשוטים של פיוניר שווים את המחיר ? (לדוגמה [URL]https://www.pioneerisrael.co.il/index.php?dir=site&page=products_items&op=view&cs=512&tab=specifications)[/URL] או שאפשר להסתפק במוצר מדבקה ?
מה לגבי מכשירים עם דיבורית BlouTooth כלולה ? האם היא שווה משהו במכשירים הפשוטים או שעדיף הדיבורית שיש ברכב(שגם היא לא משהו) ?
ראיתי שיש בקטגוריה הזו מכשירים עם קישוריות ל-iPhone, למישהו יש נסיון עם מכשיר כזה ? שווה להוסיף עבור תכונה זו ?

תודה מראש למגיבים

xrlmike

New member
אם אתה אוהב לשמוע מוזיקה שווה בהחלט

הייתי כבר מוסיף קצת ולוקח עם בלוטופ וUSB משדרג את חווית הנסיעה
https://www.alexsander.co.il/product/7808/pioneer-deh-x6850bt
זה עובד יפה ושומעים שיחות טלפון בצורה נקייה
שווה לבדוק אם מצב הרמקולים אם המעטפת קרועה יש רמקולים לא יקרים ובמיוחד האחוריים פשוטים מאד להחלפה

winner999

New member
תודה על התשובה המפורטת

בינתיים הצלחתי להחיות את הרדיו דיסק הקיים כך שיש לי זמן לבחור ולהחליט בלי לחץ
אין לי מגבר ויש רק רמקולים קדמיים כך שיציאות RCA ורמקולים נוספים לא רלוונטיים, הרמקולים ברכב תקינים - הבעיה היתה בפנל של המכשיר ונפתרה בניקוי מגעים.
כפי שכתבתי, יש לי אוסף גדול של דיסקים ואני מעדיף מכשיר שיאפשר לי להשתמש בהם - רובם בפורמט MP3 כך שאין צורך תכוף להחליף דיסקים בנהיגה ואולי בעתיד אצור DOK עם אוסף מוזיקה לרכב כך ש-USB בהחלט רלוונטי.(ואגב MP3, האם יש מכשירים שתומכים בתצוגה בעברית ?)

איך המכשירים של פיוניר היום ? איכותיים כמו פעם או שגם הם למדו לייצר מכשירים חד-פעמיים ?
ראיתי בזאפ לא מעט מכשירים בייבוא מקביל - דגמים שלא מופיעים אצל היבואן הרשמי (כמו זה שהצעת), האם השירות שלו שווה את המחיר הנוסף ? (למזלי אף פעם לא הייתי צריך להפעיל אחריות למכשיר של פיוניר)
לגבי האייפון, יש לי עליו אוסף מוזיקה לא קטן וצריך לבדוק את האפשרות לחבר אותו לרדיו ברכב בעיון - למישהו יש ניסיון עם קישוריות כזו ? איך זה חי ביחד עם שימוש באפליקציית ניווט ?

enigo

New member
באותה מידה יכולת לענות שברוסיה מדברים רוסית

מידע נכון, שלא עונה במאומה על השאלה...

מולטימדיה יותר טוב מרדיו דיסק ומסתבר שזה לא יקר

דיסקים זה פסה . אולי תציע לו שיקנה גם צ'יינג'ר ?
המפלט האחרון של הדיסקים הוא מתן מידע לציבור בצורה זולה
כמו בדיקות CT .

enigo

New member
אין היום מכשיר שהוא לא "מולטימדיה"

השאלה רק אם יש לו גם דיסק או לא. ומכיוון שהבחור שאל ספציפית על רדיו דיסק, עם שאלה על האיכות של מכשירי פיוניר הנוכחיים לעומת מכשירים פשוטים, הרי שהתשובה שלך לא תרמה שום דבר לשואל.

enigo

New member
זה כל כך משעשע כשאתה מאשים אחרים בחוסר הבנה...

אתה לא סתם גמל שלא רואה את הדבשת של עצמו - אתה גמל שלא מודע בכלל לזה שהוא גמל...
המכשיר הזול שהבאת? קורא ממגוון מדיות - דיסק, USB וכרטיס זיכרון, ובנוסף הוא גם בעל קישוריות BT.
אתה יודע איך קוראים למכשיר שעובד עם מגוון מדיות? נכון - מולטימדיה...
בכל מקרה, מניסיון - אם איכות שמע חשובה, בעיקר איכות קליטה ברדיו, ורוצים מכשיר שישרוד הרבה שנים, אין מה להתעסק עם הממש זולים מסין.

ועדיין קוראים לו רדיו לרכב ולא מולטימדיה

אין לו מסך לראות קליפים ואין לו חיבור לטלפון .

enigo

New member
יש לו חיבור לטלפון - וקליפים

לא עמדו לרגע על הפרק...
מסך צבעוני, ובמיוחד מסכי מגע, הם רכיב עדין יחסית, ולכן במכשירים זולים הסיכוי שהם ישרדו לאורך שנים הוא זניח.

enigo

New member
אני חושב ששמרתי את הרדיו דיזק

שהחלפתי ברכב שלי. אם תרצה, אוכל לחפש אותו והוא שלך.
אבל יש לי הצעה אחרת - קנה רדיו - נגן mp3. זולים ואמינים יותר. את הדיסקים פשוט תעתיק לדיסק און קי, ואז אתה לא צריך יותר להתעסק עם החלפות דיסקים באמצע נסיעה.

רדיו בלוטות בסיסי של פיוניר עושה את העבודה

בלי דיסק בכלל. 400 שח בחול קצת יותר יקר בארץ. קנה מכשיר אירופאי. הרדיו האמריקאי לא מתאים לארץ. אם אתה מתעקש על דיסק זה קצת צעלה את המחיר.

משמיע מוזיקה ישירות מהטלפון - יכול להכיל את כל הדיסקים ושלך ועוד יישאר עודף או אפליקציה שמשמיעה מוזיקה מהענן,
מכיל דיבורית איכותית. משתיק רדיו בעת שיחה. עולם אחר.

winner999

New member
תודה

נראה לי שזה מה שאקח - בלוטות' עם CD, הבעיה שעם אייפון הוא עובד כנראה רק בחיבור חוטי.
עם איזה טלפון אתה עובד ? אנדרואיד או אייפון ? איך השמעת מוזיקה עובדת במקביל ל-Waze ?

באנדרואיד אין בעיה - גם עם וייז

המוזיקה מוחלשת כשוייז מדבר
&nbsp
תברר מה קורה עם אייפון - לא מאמין שעדין יש בעיות

WarDog

New member
ומנסיון שלי אמין מאוד (לא כמו כבל, אבל אמין בהחלט)

לאורך 50K של נסיעה התנתק רק 3 פעמים וגם זה כי היה עוד מכשיר מקושר באוטו והמכשיר שלי "יצא מהטווח" (חנות נוחות/שרותים בתחנת דלק).

למעלה