שאלה על קיה סול 2012

שאלה על קיה סול 2012

שלום חברים. יש לי בעיה ברכב עם קודנית כמו בתמונה. במשך הנסיעה, בכל כמה דקות היא מצפצפת פעם אחת ולאחר כמה שניות מצפצפת שוב כאילו היא מתאפסת ונכנסת לפעולה מחדש. יש כל הזמן בעיות בהנעה, הרכב פשוט לא מניע. האם קרה כבר למישהו כאן,יודע למה זה קורה ויוכל לתת לי פתרון?

enigo

New member
אם הרכב לא מבוטח במקיף, פשוט נתק אותה

אם הוא כן, כנראה צריך להחליף.

xfwind

New member
ביטוח מקיף לא בהכרח דורש קודנית. שיבדוק אם חייב.

enigo

New member
אני מניח שזו הסיבה שהתקינו במקור

אבל אכן שווה לבדוק אם אפשר לוותר על זה - גם אם יש מקיף.

בחייאת,מי יגנוב קיה סול?

תשאיר אותה בבאר שבע עם חלונות פתוחים, לא יקרה כלום. לא בגלל שזה לא אוטו טוב, פשוט פאדיחה לגנוב כזה דבר.

enigo

New member
כמו בכל דגם שמשמש כמונית, יש דרישה

לחלקי פח.
וזה לא משנה - ברגע שרוצים לבטח מקיף, חברת הביטוח דורשת מיגון. מה אכפת לה? לא היא משלמת על המיגון...

אצלי אין דרישה למיגון במקיף

העפתי את הקודנית שעשתה בעיות ולא החזרתי. אחת מהסיבות שלא הלכתי על סקודה הייתה הדרישות החריגות בזמנו מבחינת מיגון.

enigo

New member
בשנים האחרונות יותר יותר חברות מוכנות לוותר על זה

אבל לא כולן, אפילו בדגמים זולים יחסית.
איזו מכונית יש לך?

זה חסינות העדר

שתמיד במוסך שואלים "מה הקוד" כי לרוב האנשים יש קודנית. בא גנב וחושב לעצמו שלא שווה להתעסק עכשיו עם הקודנית בשביל האוטו שלי. אולי גם זה שחונה קבוע אופנוע של המשטרה מתחת לבניין עוזר.

אגב, התרגלתי לחשוב שמוסך יבואן הכי יקר. אולי. אבל למה במוסך יבואן החלפת רפידות ברקס כולל עבודה זה 340 שקל ובמוסך מדרכה 400? למה מי מת?

WarDog

New member
גנב מקצועי צוחק כאשר הוא רואה קודן, הבדל של שניות בגנבה.

טוב אני לא באמת מבינה בזה

אז למה קודנית? כלומר למה חברות ביטוח רוצות קודנית אם זה לא באמת עוזר? מבחינת אמצעי מיגון אולי היו אופציות אחרות יותר יעילות.

למעלה