היי- מחפש המלצות לרכב משפחתי קטן

היי- מחפש המלצות לרכב משפחתי קטן

היי
מחפש המלצות לרכב משפחתי קטן רצוי עם נפח מנוע של 1200 סמ"ק בג"ז גדול, חסכוני בדלק,
בתקציב של כ 35000 ש"ח- אשמח לשמוע

enigo

New member
לנפח מנוע אין ממש משמעות בעידן הטורבו

מה הצרכים? מה ההעדפות? כמה נוסע בשנה, כמה אנשים נוסעים בדרך כלל וכן הלאה.

תודה על התשובה

אני נוסע בשנה כ 11000 ק"מ
מחפש רכב מרווח ולא מיני, למשפחה עם ארבעה נפשות, צריך תא מטען עם נפח סביר ולא כמו של רכב קטן- בדרך כלל נוסעים שניים.
אשמח לשמוע, מבחינתי לרכוש גם יד שנייה מליסינג זה בסדר

enigo

New member
מבחינת מרווח לנוסעים ההבדל בין סופרמיני

ל"משפחתית קטנה" הוא לא גדול. עדיף כבר לקנות משפחתית ממש. לשימושים "רגילים" (אין עגלת ילדים גדולה, לא יוצאים לקמפינג על בסיס קבוע) מספיק ת"א מטען של 350 ליטר, פלוס מינוס, כמו במשפחתיות האצ'בק למינהן.

EHP12

Active member
לך על סקודה אוקטביה 1 ליטר טורבו

יש לו בגאז' מהנוחים ביותר להטענה בקרב המשפחתיות.

enigo

New member
אוקטביה במחיר הזה כנראה תהיה מהשנים הבעיתיות

והיא גם בשום אופן לא עונה להגדרה "קטנה" (אלא אם אתה אמריקאי...)

EHP12

Active member
כל המשפחתיות הקטנות הן 1400 1600

עדיין יש סיכוי יותר טוב למצוא אוקטביה במצב טוב, במחיר הזה מאשר איזו יונדאי אקסנט (i25) או קיה ריו שהתעללו בהן.

ובנוגע לתגובה שלך מעל, 350 זה קטן מדי. משפחה ממוצעת צריכה היום תא מטען של לפחות 450 500 ליטר.

enigo

New member
אה, כי באוקטביות לא התעללו?

בהן נסעו רק לקוחות ליסינג עם רגישות לסבל המכניקה? בחייאת... וזה מבלי לדבר על זה שפספסת את מה שאמרתי - בתקציב הזה מקבלים אוקטביה מהנתונים עם התיבה והמנוע הבעייתיים. אומנם מבטיחים שפתרו את הבעיות, אבל לך תדע...
ולגבי נתון הנפח שאתה מצהיר שהוא המינימום הנדרש היום למשפחה - על מה בדיוק אתה מסתמך? ביקשת ממינה צמח לעשות סקר או שמדדת בעצמך?

EHP12

Active member
אני לא מצהיר זאת הדרישה שלו

אגב אוקטביה זה רכב שבעיקר קונים אותו לקוחות פרטיים וכמעט לא היה בליסינג. לעומת i25 וקיה ריו ש90% מהן נמכרו לליסינג. אני לא אומר שהקוריאניות גרועות, אלא האוקטביה עדיפה עליהן. למרות הבעיות שהיו לחלק מהרכבים עם הDSG

enigo

New member
הוא לא אמר שהוא צריך 450 ליטר ת"א מטען

אתה קבעת את הקביעה הזו, שהיא לא נכונה.
ולגבי הקביעה השנייה שלך, שאוקטביה לא נמכרה הרבה לציי רכב, אגיד לך, בעדינות, שהאמירה הזו מנותקת מהמציאות. לגמרי.

למעלה