גרנד פיקאסו vs גרנד סניק

מרמר מר

New member
גרנד פיקאסו vs גרנד סניק

בשעה טובה אני צריך רכב 7 מקומות , 90 אחוז מהנסיעות הולכות להיות בית עבודה אבל צריך את האפשרות לנסוע כל המשפחה לטיולים ( 4 ילדים )

מבחינת תקציב הכיוון הוא לרכב בן 3-4 בעד 80 אלף , מה שנכנס זה בעיקר הפיקאסו ( בנזין ) והרנו גרנד סניק דיזל

יש לי נסיון מוצלח עם האמינות של רנו פלואנס ככה שאני נוטה לכיוון הגרנד סניק.

בדרך כלל אני מחזיק רכב תקופה ארוכה ( 4-5 שנים ) ככה שסחירות וירידת ערך פחות מעניינות אותי.
מה שכן מאוד חשוב לי זה אמינות כי אין לי זמן למוסכים, השאלה היא בעיקר לגבי אמינות האם גרנד סניק דיזל אכן בעל אמינות טובה , והאם הסיטרואן c4 גרנד פיקאסו אמין ?

ההתייחסות היא לשנתונים של 2015 ומעלה , אני יודע שבדורות קודמים של הסיטרואן היו בעיות קשות

תודה לעונים בעלי ניסיון עם הרכבים הנל

dani666

New member
פיקאסו בנזין קנה עם המנוע של 165 כ'ס שזה אומר 2016 ומעלה. ..

(לזכרוני 2015 עוד היו עם המנוע הקודם - 156 כ'ס שהיה בעייתי). בעקרון לא צריכות להיות לפיקסו בעיות אמינות.
&nbsp
(לאחרונה רכשתי c4 פיקאסו אם כי הדגם הקצר. 2017).

מרמר מר

New member
תודה רבה

הפיקאסו זולה ונפוצה משמעותית מהרנו ונראית יותר טוב...
אגב כבעלים של פיקאסו בנזין מה לדעתך צריכת דלק בפועל בנסיעה משולבת בכבישי ישראל ?

dani666

New member
1:10 בנסיעה במהירות ממוצעת של 28 קמ'ש (אשתי אמנם ...

... נוהגת מחיפה עד מעבר לטבעון - אבל בשעות הפקקים ....1:10 זה לפי מדידה אמיתית במשאבה. 28 קמ'ש - זה מה שמחשב הדרך מראה כממוצע).

ברור לך שבשיוט נורמלי זה יתן תוצאה טובה בהרבה. רק שאצלנו, בנסיעות ארוכות אנחנו לוקחים את הפיג'ו 208 (דיזל) והפיקאסו סובלת בפקקים.

itzik93

New member
חפש רק את הדיזל, 2 ליטר BlueHDI

מודל 2014 ואילך (גרנד פיקאסו, הצורה החדשה).
אוטו מרווח מאוד, אמין וחזק.
מנוע 2 ליטר טורבו דיזל 150 כ"ס
תיבת הילוכים יפאנית של AISIN עם 6 היל', פלנטרית.
צריכת דלק: 12 ק"מ לליטר בעיר בנסיעות הארד-קור, ברגע שתצא טיפה החוצה תקבל הרבה יותר (בקלות 13-15) ובבין עירוני נטו - יותר מזה.

ממה להיזהר:
מיכל האוריאה ידוע באופן וודאי כרגיש, ועד איזור ה 100,000 ק"מ ברוב האקסמפלרים שבדקתי - הוא הוחלף. לכן אם אתה קונה, וודא שהוא הוחלף כבר כי מדובר בסיפור יקר להחריד.

חפש בסבלנות כי לא תמיד יש הרבה בלוחות וחלקן עם ק"מ גבוה. יש גם לא מעט מוניות למכירה בלוחות - כמובן להתרחק (אין לך מה לחפש ברכב של רבע מיליון ק"מ).

איציק

מרמר מר

New member
תודה רבה

הכוונה היא לגרנד סניק דיזל מול סיטרואן פיקאסו בנזין
הפיקאסו דיזל מאוד נדירה למעט מוניות....

מרמר מר

New member
הלחצת עם האוריאה ...

מצאתי פיקאסו דיזל במחיר ובמצב די דומה לגרנד סניק דיזל.
בשני המקרים מדובר על רכב בן 3 עם כ 100 אלף ק"מ.
לגרנד סניק הבנתי שיש בעיה עם הגיר אבל מנסיון על הפלואנס זה קורה בק"מ גבוה יחסית וגם לא מאוד יקר לתיקון.
&nbsp
לסיטרואן יש את מיכל האוריאה הבעייתי , וראיתי עוד כל מיני תלונות על תקלות קטנות.
&nbsp
השאלה אם משיקולי אמינות נטו לא עדיף ללכת על הגרנד סניק שהמנוע שם יותר פשוט ויותר וותיק.
&nbsp
או שאולי לוותר על החיסכון וללכת על הגרנד סניק בנזין ( הרבה יותר זול בקנייה )

למעלה