16 מוסכים מורשים לאופל??????

צביקה ה

New member
16 מוסכים מורשים לאופל??????

הגיוני?

לא נדרשתי לזה לפני כן אבל יש ברשותי אופל אסטרה, שהיתה אצל אשתי עד לא מזמן. עכשיו אני נוהג עליו. רציתי לטפל בו במוסך מורשה ופעם ראשונה שאני רואה את כמות המוסכים העלובה.

מה שאומר שאני, שגר במודיעין ועובד קרוב לעיר, צריך להרחיק עד ירושלים או ראשון כדי לטפל ברכב. למה?

ניסיתי לדבר עם המרכז שרות שלהם והפקידה ענתה לי בנונשלנטיות שזה מה יש ונחמה אותי שתושבי אילת צריכים להצפין עד באר שבע לטפל במוסך שירות של אופל.

מה עם שירות לקיחת רכבים? מה עם מוסכי משנה? לא שמעו על זה באופל? וזה הזוי כי אני יודע שיש איזה דימיון בין אופל לשברולט לא?

את האמת, לא חשבתי שזו תהיה הבעיה שלי עם הרכב. אותי זה מרגיז ששרותים שאמורים להיות נגישים וטריויאלים הם לא כאלה.

סיבה טובה לא לחזור לאופל ברכב הבא, למרות שהרכב עצמו לא רע בכלל.

ANZ1

New member
נשמע כמו סיבה טובה לא לגור במודיעין

אני מניח שיש הרבה דברים / חנויות / שירותים שאין במודיעין
מי שגר בעיר קטנה שנמצאת בן שני מרכזים עירונים גדולים (גוש דן וירושלים) מוצא את עצמו בהרבה מקרים צריך לנסוע לאנשהוא כדי לקבל משהו,
בית חולים יש לך בעיר ?
אוניברסיטה ?
חום ים ?
איקאה ?
חיי לילה ?

אבל לגבי אופל, יחסית לאופל זה המון מוסכי שירות, הרבה יותר מהגודל של המותג הקטנטן הזה בישראל, ורוב המכירות הם לא לאנשים פרטים אלא לחברת האם, אופל מוכרת בישראל פחות מכוניות ממרצדס או ב.מ.וו , כמה מוסכי שירות יש למרצדס בישראל ?
אין שום קשר בן יבואן אופל בישראל ליבואן שברולט,
ויש הרבה מוסכי שירות לאופל בגלל שלמה שהיא חברת השכרה וליסינג,
אבל יש דבר אחד אופטימי עבורך, בפעם הבאה שתעשה טיפול לרכב, מכוניות אופל יעברו לבעלות יבואן פיגו וסיטרואן,
לא בדקתי, אבל אני לא אהיה מופתע אם יסתבר שגם לפיגו אין מוסך במודיעין.

enigo

New member
דווקא יש לפיג'ו-סיטרואן

וגם ליונדאי, טויוטה, סוזוקי, קיה, שברולט ובטח עוד כמה שאני לא זוכר.

em28

Well-known member
נשמע כמו סיבה טובה שלא לקנות רכב ש-UMI נותנת לו שירות

לא הייתי מוכן לקבל "שירות" כזה גם בירושלים או תל אביב.

em28

Well-known member
חח, ראיתי עכשיו שעבר לשלמה ובדרך ללובינסקי - עוד סיבה ,)

צביקה ה

New member
לא

אני מבין שאין סיבה לטפל אצלם אבל לפחות שיהיו רשימה של מוסכי משנה של אופל...

xfwind

New member
יש רשימה באתר של אופל. אני גם יצאתי מאחריות ומטפל בפרטי

כמובן מישהו שאני סומך עליו ומצוייד במחשב.
מן הסתם תשלם בין חצי לשני שליש מחיר...

אגב, הזדמנתי למוסך מורשה בגלל קריאה לעדכון תוכנה (אסטרה 2015). בדוק אם רלוונטי עבורך (בכל מקרה שולחים מכתב).

למעלה