בלם יד חשמלי (אמברקס)

בלם יד חשמלי (אמברקס)

איך זה עובד?
בלם יד חשמלי זה אומר שמערכת חשמלית מרימה אותו.
זה אומר שאין צריכה של חשמל כשהוא מורם? (רק לפיצר הזה)
מה קורה אם נגמר המצבר, איך מורידים או מעלים את בלם היד במצב כזה?

דבר נוסף
מצלמת דרך עם gps.
קיבלתי מתנה עם הרכב. הגיעה עם סים וכרטיס sd. אפליקציה לשימוש היא קאר מטריקס. אני יכולה לראות אץ המסלול שהרכב עשה והשעות אבל לא יכולה לראות סרטוני דרך, דרך האפליקציה.
חוברת ההסברים מאוד לא מובנת.
חוץ מלהתקשר למקום שבו המצלמה הותקנה, מישהו יכול לתרום לי ידע בנושא?
זה נקרא מצלמת dvr דו כיוונית דגם jc-100
אם זה אומר משהו למישהו מכם.

ANZ1

New member
כמה הערות

1. בלם יד לא נקרא אמברקס, אלא הנד-ברקס שזה אותו הדבר רק באנגלית.
היהודים בארץ ישראל לפני קום המדינה שמעו את האנגלים אומרים הנדברקס אבל לא ידעו אנגלית טוב ומה שיצא להם זה אמברקס, אבל זאת טעות טיפשית.
בדיוק כמו שאותם יהודים אנלפבתים שמעו את האנגלים אומר chassis שזה שלדה באנגלית, אבל מה שהם שמעו זה שאסי, אז לא, אין דבר כזה שאסי ואין דבר כזה אמברקס.
2. בלם יד חשמלי צריך חשמל בשביל לנעול את המערכת ובשביל לשחרר אותה, באמצע הוא לא צריך חשמל,
אם לא יהיה חשמל אי אפשר יהיה לשחרר את המערכת, מצד שני אם לא יהיה חשמל גם אי אפשר יהיה להניע את הרכב.

כן אתה צודק

לגבי השאסי חידשת לי לא ידעתי.
תודה על המידע לגבי הבלם יד.

אני חושב שאת צריכה להתחבר ישירות למצלמה בכדי לראות

את הסירטונים .
הנד ברקס חשמלי הוא אכן עוזר בעיצוב יותר טוב של תא הנהג
אבל מייקר את העבודה על הברקסים . למי שזה איכפת לו .
במקרה של תקלה הסיפור הופך יקר .

מצידי בלם יד רגיל

אבל לא נתון לבחירתי.
אני רואה את כל הטכנולוגיה הזו וחושבת על כל הפוטנציאל לקלקול...

the annonymous

New member
זו מערכת נוחה.

אני לא יודע אם בקשקאי יש אפשרות לבלם יד אוטומטי אבל אם כן אז לא צריך לזכור להפעיל ו/או לשחרר ובעמידה ברמזור לא צריך להחזיק רגל על הבלם.
&nbsp

יש מערכת

לרמזור אבל היא מציקה לי לא יודעת אם יש קשר לזה שאני עם ידני נוח לי לגלוש ועם המערכת הזו אי אפשר. גם יש איזה "קיק" שמורגש עם המערכת בתחילת הנסיעה. זה עניין של תרגולת והכרות עם הרכב לתחילת הנסיעה. בכל מקרה ביטלתי את האופציה.

חן 1111

Active member
הוא צורך חשמל רק בעת ההפעלה והשחרור.

במהלך חניה לא.
בדרך כלל יש איזה נוהל תפעול חירום כדי לשחרר את הבלם במקרה שהמצבר התרוקן, או תקלה אחרת. תקראי בספר הרכב.

למעלה