רכב חדש

רכב חדש

כמה זמן לא הייתי פה..
בשעה טובה מחפשים רכב שיכיל 3 כסאות בטיחות. הסוזוקי אלטו כבר לא עומדת ב"קצב" התפתחות המשפחה...

יש לי ביום הרביעי הקרוב נסיעת מבחן על כמה רכבים.
הצרכים שלנו הם כאלה:
רוב הנסיעות הינן עירונית. מידי פעם הרכב ישרת אותנו בנסיעה ירושלים-תל אביב. פעם פעמיים בשנה נסיעה ארוכה יותר לאילת.
עדיפות לידני אבל לא חובה.
חשובה לי בטיחות, צריכת דלק סבירה והתקציב הוא באזור ה120-130 אלף, טרם נבדקה האופציה לקניית רכב מחברה עם 0 ק"מ.

עומדים לבדוק את:
ניסן קשקאי
דאציה דאסטר
ומיצובישי אקליפס.

אם אתם חושבים על רכב אחר שיענה על הצרכים או מה מבין ה-3 יתאים לפי המאפיינים שפורטו.

אני מעריכה שהרכב יעשה 10-12 אלף ק"מ בשנה.
מה דעתכם?

ANZ1

New member
תראי

1. הדאסטר נופלת על עניני בטיחות
2. הקשקאי נופלת על צפיפות, הוא רכב קטן עם בגאז קטן ומשפחה עם 3 ילדים שהולכים וגדלים ולפעמים נוסעים לטייל צריך יותר מקום.
והמנוע שלו חלש מדי, להסעת משפחה.
3. מבין האפשרויות שכתבת המיצובישי הכי מתאימה, ומוכרים את הדגם הכי פחות מאובזר במחירים שלכם באפס קילומטר.
אבל גם הוא רכב קטן יחסית, הוא רק קצת יותר גדול מהקשקאי.
4. אני היתי מחפש רכב יותר גדול מ3 אלו, כי בכל זאת משפחה עם 3 ילדים צריכה יותר מקום, מצד שני אתם עולים מסוזוקי אלטו, כך שכל רכב כולל טוסטוס יהיה יותר גדול, אם זאת היתה ההחלטה שלי, היתי מחפש גיפון יותר גדול או מיניואן משפחתי,
בהסתכלות על האפשרויות במחיר שלכם, אני היתי קונה
ב120 אלף אופל זאפירה
https://motodeal.co.il/deals/אופל_זאפירה

enigo

New member
המנוע החדש של הקשקאי די

פתר את בעיית ההספק, ונדמה לי שהוא כבר בארץ.
מסכים עם ההמלצה למיניוואן. גם ברכב פנאי קומפקטי לא תמיד נכנסים שלושה מושבי ילדים בנוחות (כמובן תלוי אילו מושבים).
לגבי הידני - מצטער, זו קצת בעיה כיום. אבל אולי הונדה סיוויק ידנית תענה על הדרישה (נסו לרתום שם שלושה מושבי בטיחות ולראות איך זה הולך).

הייתי היום בניסן ומיצובישי

מה שמבאס במיצובישי אקליפס 1.5 טורבו זו צריכת דלק...
1:12 לפי יצרן. בקשקאי המנוע 1.2 טורבו 1:15 צריכת דלק.
למה צריכות כאלה מעפנות...
&nbsp
אילו עוד רכבים אפשריים חוץ מהסיוויק?
אחד מהכסאות אצלי הוא בוסטר ואחד נוסף יותקן נגד כיוון התנועה לשנתיים הקרוהות ככה שאני מאמינה שנסתדר עם התקנת הכסאות והמקום ברכב.

ANZ1

New member
אבל אתם כמעט ולא נוסעים, צריכת דלק זה הדבר האחרון שצריך

לעניין אתכם,
אתם נוסעים 10 אלפים ק"מ בשנה, והרוב בעיר, נתוני צריכת הדלק חסרי חשיבות עבורכם,
למי שנוסע פי 3 ממכם זה רלוונטי, לא לכם.
ההבדל הכספי בן רכב שצורך הרבה דלק לרכב שצורך מעט עבורכם זה 50 שח לחודש.
אם אתם רוצים רכב משפחתי שלא צורך הרבה דלק, תסתכלו על מכוניות עם מנוע 1 ליטר טורבו, כמו הסקודה או הונדה, הם בטוח יצרכו פחות דלק.
או תוסיפו כסף ותקנו היברידי שעושה 20 קילומטר לליטר, אתם תחסכו קצת בדלק ותוציאו הרבה בקניה,
אם מה שמעניין אתכם זה כסף, תתעלמו מצריכת דלק,
אם מה שמעניין אתכם זה הסביבה, תוסיפו כסף ותקנו יונדאי איוניק / טויטה פריוס
או יותר טוב, תקנו רכב היברידי נטען, ולא תשלמו בכלל על דלק, רק על חשמל,
והרבה על הרכב.

למעלה