חוות דעת על יונדאי i35 יד שניה (2015) ליורש העצר

• פותח הנושא em28
  • פורסם בתאריך

em28

Well-known member
חוות דעת על יונדאי i35 יד שניה (2015) ליורש העצר

יורש העצר נסע עד עתה במזדה 3 2009, החליט להתקדם לרכב חדש יותר וקצת יותר גדול.

הצרכים: משפחתונת עם תינוקת שכל יציאה מהבית דורשת לקחת את כל הבית איתה.
רוב הנסיעות בעוטף ירושלים, צריכת הדלק חשובה.
תקציב כ-60K.
הבעיה העיקרית עם המזדה מבחינתם היתה גודל הבג'אז והמרווח מאחור.

הוצע לו i35 Inspire יד ראשונה משנת 2015 שעשה 60K קמ' עם עבר של שתי השכרות ארוכות.

נראה לי שמבחינת מנוע/גיר זה אותו שילוב של הספורטאז' הבסיסי.

איך הרכב ? למה צריך לשים לב ? האם בשנה זו כולל מערכות בטיחות מתקדמות ?

em28

Well-known member
שבוע טוב

יש למישהו תובנות שיעזרו ליורש העצר ?

ANZ1

New member
שיחפשו סטיישן במקום

לסטיישן יש 2 יתרונות גדולים
1. הוא הרבה יותר מרווח, הוא הרבה יותר נח, והרבה יותר קל להוציא ולהכניס דברים מהבאגז מאשר מסדאן.
2. בגלל שהוא מחפש משומש, בישראל סטיישן מאבדים יותר מהר את השווי, לכן הוא יכול לקנות יותר בזול או יותר חדש באותו סכום.

לפי יד 2 הוא יכול למצוא בסכום הזה רכבים חדשים בשנה שנתיים מרווחים ונוחים יותר כמו יונדאי I30CW , פורד פוקוס סטיישן, רנו מגאן סטיישן, אןפל אסטרה סטיישן, הונדה סיביק סטיישן, טויוטה אוריס סטיישן.

em28

Well-known member
הפוקוס וה-I30 מגיעות עם כפולי המצמדים הידועים לשמצה ?

המגאן/פלואנס זה אכן רכב זול (מאד) עם שוק מת.
הסיויק והאוריס יקרות ואת האופל אני לא מכיר - אבל הרעיון של סטיישן יכול להיות מעניין.

האם אני טועה שאף אחת מהמצויינות לעיל לא מצויידת באבזור בטיחותי המקובל בשנים אלו
(תיקון סטיה מנתיב, בלימה אוטונומית, תאורה מתכוונת וכו').

ANZ1

New member
לא

זה תלוי בדגם, אבל בסכום שהבן שלך מתכוון להוציא הוא יכול לקנות פורד פוקוס מודל 2016 עם מנוע חדש וגיר חדש שאין בו בעיות, זה לא הגיר ההוא הבעיתי,
הסיביק והאוריס לא יותר יקרות ממה שיש מהתקציב שלך ומוכרים מכוניות באותו שנתון באותו תקציב.
במקום לחשוב בכללי, תכנס ליד 2, תחפש רכבים מודל 2015 ומעלה, תכתוב סטיישן בתיבת הטקסט תכתוב את הסכום פלוס מינוס למשל בן 55 ל65 ותראה מה מוכרים, גם יש את הקיה סיד סטיישן.
וקח בחשבון שהסכום שמפרסמים הוא לפני משא ומתן, ואפשר כנראה להוריד עוד 10 אחוז.
אם הוא רוצה רק "אסייתי" אז הונדה, טויוטה, יונדאי או קיה, הם רכבים בדיוק כמו שהוא מחפש, ואם הוא פתוח לדברים אחרים, זה הפוקוס הוא רכב מעולה שכמו שכתבתי אפשר לקנות אותו הרבה יותר חדש ואיכותי, והוא אפילו רכב שכיף לנהוג בו.
בדיוק בשביל משפחה עם ילדים מייצרים סטיישנים, כשאפשר לזרוק אחורה כל דבר, אין בעיה להגיע לבאגז תוך נסיעה וקל להכניס ולהוציא דברים.

em28

Well-known member
קנה את היונדאי, מסתבר שהבגאז' גדול וצריכת הדלק סבירה

איכשהו הרכב הזה תמיד היה נראה לי כקטן יותר מהמתחרות, מסתבר שאין לו מה להתבייש מול הדגמים המובילים במטראז'.
מה שכן, מנסיעה אחת ברכב, נראה שהוא פחות נח מהמאזדה 3/קורולה/סקודה

למעלה