החלטנו לרכוש אופל אסטרה החדשה האצבק מאפס ק"מ

החלטנו לרכוש אופל אסטרה החדשה האצבק מאפס ק"מ

ממש היינו על החתימה ואנשים שיודעים ככה אנחנו חושבים אמרו לנו לא להעיז אופל שזה בעצם אוטו צרפתי ויש ירידת ערך משמעותת. הרכב לא סחיר. התלהבנו מהאופל בגלל המנוע שזה 1.5 ליטור טורבו וגם בגלל ענין הבטיחות האקטיבית (התחלתי ללמוד מושגים...מה אני אעשה שבעלי נותן לי ללמוד לבד). מה אתם חושבים? אגב יש את האופל בשלמה סיקסט שהוא היבואן במחיר מפתה של כ-100000 ש"ח...

ANZ1

New member
מזל טוב, רק תיקון כמה טעויות

האופל אסטרה הוא לא רכב צרפתי, הוא גם לא רכב גרמני
האסטרה הוא רכב אמריקאי, זה השברולט קרוז עם סמל אחר וקצת עיצוב אחר,
אופל היתה בבעלות שברולט וגנרל מוטורס ב80 השנה האחרונות, רק השנה החברה נמכרה לפיגו, ורק הדגמים החדשים הם מתוצרת צרפת,
האסטרה מיוצרת בעולם או בדרום קוריאה במפעל שנקרא פעם דייהו או במפעל בפולין, אני לא יודע מאיפה הרכב שאתם תקבלו יוצר, אבל או פולין או קוריאה.
לא אהבתם שברולט, בסוף אתם קונים שברולט פולני או קוריאני,
אגב במדינות שונות מקבלים את העיצוב של הקרוז או את העיצוב של האסטרה בשמות שונים ולפעמים בשמות מוחלפים, במדינות שונות מוכרים את הקרוז עם השם אסטרה או הפוך.
האסטרה אגב יותר יקרה ב7000 שח מאחותה מבית שברולט,
האסטרה גם מגיעה עם פחות אבזור מהאחות מבית שברולט.
יש לה מנוע 1.4 טורבו ולא 1.5, שזה אותו מנוע ואותו גיר שיש בקרוז,
אבל בהצלחה,
כמו שאומרים באהבה אין חוקים, העיקר שאתם מרוצים.

תודה לא קנינו את האסטרה בסוף. כתבתי...

המליצו לנו שלא. לפי מה שאתה כותב הקרוז טובה יותר. מצד שני מפסיקים לייצר את הקרוז...
אמרו לנו שיש גם את פורד פוקוס...מ- 2016 שהיא טובה

ANZ1

New member
לא מפסיקים לייצר את השברולט קרוז

קשה לעזור לכם, אתם משלבים אוסף של שמועות ,סיפורי סבתא ודיעות קדומות ומערבבים את הכל.
אז ככה
1. לא מפסיקים לייצר את הקרוז, זאת מכונית מאד נמכרת בעולם, מה שכנראה קראת ולא הבנת, זה שגנרל מוטורס הודיעה שהם יפסיקו בסוף השנה הבאה לייצר את הקרוז באמריקה, ימשיכו לייצר אותה בכמה אתרים שונים בעולם, רק לא בארצות הברית, לקונה ישראלי ההודעה חסרת חשיבות.
2. הפוקוס גם הוא רכב טוב, אבל יש לו בישראל שם לא יותר טוב מאשר השברולט, ירידת הערך שלו בישראל היא מאד גדולה, ובכלל לא מוכרים אותו במחירים כמו השברולט.
גם פורד אגב הודיעה שמהשנה הקרובה יפסיקו לייצר ולמכור את הפוקוס ושאר מכוניות הסדאן וההאצבק בארצות הברית.

אני אחזור על מה שכתבתי, מי שמחפש מכונית משפחתית, ואוהב האצבק, ויש לו פרמטר חשוב מאד וזה המחיר, אז השברולט קרוז האצבק היא הקניה הכי טובה לדעתי, ובניגוד למה שכתבת , עדיין מוכרים אותו ב93 אלף חדש.
או שתוציאו יותר ממה שאתם מתכננים ותקנו טויוטה, כי נראה שזה הרכב שאתם הכי אוהבים ורק איתו תהיו מרוצים, אגב, בזמן הקרוב יגיע דגם חדש של הקורולה, הוא לא יעלה מתחת ל100 אלף אלא הרבה יותר אבל באהבה לא חוסכים.

enigo

New member
האסטרה מגיעה עם אבזור בטיחות שאין בקרוז

יש למיטב זיכרוני מתלה אחורי אחר (היה בקודמת בוודאות, נדמה לי שגם בדור הזה), ולמרות שיחידת ההנעה זהה על הנייר, יש הבדל משמעותי בביצועים - לטובת השברולט.
יש גם כיול מתלים אחר ועיצוב שונה לדשבורד.
כך שלמרות שיש חלקים רבים משותפים - אלו לא אותן מכוניות.

למעלה