אפשר המלצה למוסך מורשה מיצובישי לטיפול שנתי?

שו קי

New member
אפשר המלצה למוסך מורשה מיצובישי לטיפול שנתי?

אזור מודיעין אבל לא אוהב את המוסך של אוטווויק..... יש אלטרנטיבה?
וגם האם המחירים ( הגבוהים מאוד לטיפול) קבועים על ידי החברה או כדאי לבדוק ולהשוות?
תודה מראש

שו קי

New member

xrlmike

New member
אפשר דוגמא למחירים גבוהים מאד לטיפול?

אולי המוסך הזה שאין לי שום מושג אליו אכן יקרן באופן יוצא דופן

הייתי מציע לבדוק מול עצמך את השאלות:
כמה שווה לך שעת עבודה של מכונאי שמכיר את הדגם וצרותיו? ויכול שיגלה צרה בזמן וימנע טיפול יקר בהמשך או תקיעה?
שימוש ברכיבים מקוריים- לדוגמא מסנן שמן מקורי או מחברה טובה המקביל למקורי - טעות פה יכולה לקצר משמעותית את חיי המנוע - כמה זה שווה?
רפידות בלמים מקורי או מקביל מול מוצר סיני עלום שם = מרחק בלימה
ואפשר להמשיך
לא חסרים לא מורשי יבואן (יותר נכון לא מוסכי יבואן כמובן מורשי משרד התחבורה, המילה מורשים מטעה כאן) איכותיים ומומלצים - אבל הם לא יותר זולים
במוסך כמו בהרבה דברים אתה צריך לבחור בין אכותי, לזול
ומלבד יוצאי דופן זה מתקיים באופן לא רע

haimgds

Member
לא ממש מדויק. האיכויות של "מורשי יבואן" לא תמיד כאלה גבוהות.

"מורשי יבואן" הם לא תמיד טובים יותר אך תמיד יקרים יותר, ואני לא חושב כי תוספת התשלום הזו תמיד מוצדקת.
"מורשי יבואן" נהנים מהכנסה כמעט קבועה מבעלי רכב חדש למשך תקופת האחריות עקב החשש (הלא מוצדק) כי טיפול במוסך מורשה משרד התחבורה גורם לאיבוד האחריות ואחרי שהם מורגלים למחירים המוגזמים הם ממשיכים לטפל שם מחוסר ידע...
קודם כל, לא תמיד "מורשי יבואן" משתמשים במוצרים האיכותיים ביותר (אך מחייבים את התשלום כאילו הם כן) ושמן מנוע הוא דוגמה נפוצה. ראיתי דוגמאות לכך ששמן המנוע בו משתמשים ב"מורשי יבואן" הוא שמן זול ורגיל בזמן שמחירו הנקוב ללקוח הוא כשל שמן איכותי.
בדרך כלל תוכל לבחור במוסך רגיל את סוג החלף בו ישתמשו, מקורי, OEM או תחליפי ולשלם בהתאם (אם לא, חפש מוסך אחר) בזמן שב"מורשי יבואן" יחיבו אותך ברכישת חלק מקורי גם אם אין צורך בזה. מצתים היא דוגמה נפוצה ולא חסרים חלקים אחרים ששימוש ב OEM משמעו שימוש בחלף מקורי אך ללא הלוגו של היצרן על הקופסה.
להזכירך, אנחנו חיים במאה העשרים ואחת. מוסך איכותי שמתמחה ברכב שלך יכול לרכוש את הסקאנר המקורי מיצרן הרכב ולהתחבר לבסיס הנתונים שלו כדי לזהות תקלות ולהריץ תסריטי בדיקה. מכונאים איכותיים לא נמצאים אך ורק ב"מורשי יבואן" (אם בכלל...). מניסיוני, ישנם מוסכים איכותיים ברמת "מורשי יבואן" במחיר נמוך יותר.

אכן גבוה. אתה זכאי לקבל הצעת מחיר בכתב

תביא לכאן כמה שיותר פרטים כולל מה שנעשה בטיפול הקודם, דרישות היצרן ועוד ואז נוכל לתת לך עוד מידע.

xrlmike

New member
לטיפול רגיל יקר בהחלט - אפשר פירוט מה נעשה בטיפול

מספיק שתוקן נזק נוסף לטיפול הרגיל והמחיר נעשה סביר
לדוגמא בטיפול הרגיל האחרון שלי התגלה שמוט עוקב במתלה התעקם (מכונאי דקדקן ובור מכובד כנראה מתי שהוא) הפך טיפול רגיל ליקר מאד אבל בלי באמת קשר לטיפול עצמו

מחירי החלפים

(חוץ משמן המנוע אם אני לא טועה) וזמני העבודה נקבעים ע"י היבואן והיצרן. קיימים הבדלים בין המוסכים המורשים וכדאי להשוות.

שו קי

New member
תודה לכל העונים אז בסוף אני צריך המלצה בבקשה

האם מכירים מוסך מומלץ למיצובישי שעדיין באחריות?

למעלה