ממיר מתח

enigo

New member
מה בדיוק השאלה?

התחל קודם כל מלהגדיר אילו מכשירים אתה רוצה להפעיל, ואז שאל שוב את השאלה, בצורה ברורה יותר.

zurich99

New member
תגובה

שואב אבק
מכונת שטיפה ביתית
שנימהמכשרים הכבדים.
האם המוצר אמין?
בעת השימוש האם זה יגמור את המצבר מהר .
או שאפשרי בעת השמישוש בהנעה.
תודה

enigo

New member
הבאת לינק לממיר של 120 וואט

ואתה מדבר על להפעיל מכשירים של יותר מאלף וואט. זה לא יעבוד. אתה צריך ממיר של 1500 וואט לפחות, עדיף 2000 (בהנחה שאתה רוצה להפעיל את השואב לבד, לא יחד עם מכונת השטיפה).
זה ממיר שצריך לחבר ישר למצבר, לא לשקע מצית. וכן, להפעלה של יותר מכמה דקות בודדות, כדאי מאוד שהמנוע יהיה מונע. אבל בגדול - עדיף גנרטור למשימות כאלו. הם די זולים היום

enigo

New member
לא עשיתי בירור מחירים

וקשה לדעת כמה המוצר טוב, כי הביקורות באתרים הסיניים בדרך כלל לא מעמיקים. נסה למצוא דגם מומלץ באמזון, ואז לחפש את אותו דגם גם באתרים אחרים, וקנה במקום הכי זול.

enigo

New member
כמו שחשבתי, זה ממיר שמיועד

למערכת סולרית. לא יודע מה ההבדל, אם יש, בין זה לבין ממיר מרכב - אבל עובדה שיש באתר מכשיר דומה שמוגדר כממיר מתח לרכב.
אגב, אחת הביקורות למוצר הספציפי הזה טוענת שהוא נותן רק 350 וואט, כך שדרור עוד היה אופטימי.

© DrorZi

New member
יש שואבי אבק של 1600W

המכשיר שהעלת פה הוא סיני, אני בספק שהוא יצליח להוציא באמת 1500, (גם 750 אמיתי לאורך זמן אני בספק שהוא יודע, אבל אולי זו רק החשדנות שלי) להוציא 1500W ממצבר ברכב לא מונע זה מעל 120 אמפר - זה מצריך כבלים עבים, חיבור ישיר למצבר וזמן עבודה מאוד מאוד קצר כדי לא לפגוע בו, להוציא מרכב מונע 100 אמפר זה מרבית הזרם שהאלטרנטור מיצר - לא אידיאלי וגם זה יצריך חיבור ישיר בכבלים מאוד עבים ישירות למצבר.
ממירים לרכב זה סביב 90-150W, לטעינה של לפטופ ומכשירי חשמל קטנים, אולי 400W בחיבור ישיר למצבר בלי לסכן את שאר הרכב תוך כדי שהרכב דולק וללא צרכנים אחרים כבדים ברכב, 1500W? זה מצריך פתרון מקצועי

אני אישית ל 400W הפכתי UPS ישן שהסוללה שלו נגמרה לממיר לאוטו.

enigo

New member
רוב הממירים החזקים הם

בכלל ממירים למערכות סולריות.
ובפרייבט אלטרנטור של 100 אמפר נחשב הרבה. לפחות בדגמים מתחילת העשור. אולי בחדשים ההספקים עלו.

למעלה