ייעוץ לפני רכישה

lirannm

New member
ייעוץ לפני רכישה

שלום
אני מתלבט בין 2 אפשרויות
1) לרכוש יונדאי אלנטרה חדשה (סהכ אוטו נוח ואמין בלי יותר מידי ריגושים ולהנות מ 3 שנים אחריות בראש שקט.

2) בכמעט אותו סכום לרכוש לקסוס is300h . העניין שאני לא יודע הרבה על עלויות האחזקה של הלקסוס , אני מדבר בעיקר על מוסכים וחלפים או תקלות .
זה יהיה מודל 2015 .

חשוב לי מאוד עניין האמינות ופרט לטיפולים שגרתיים אין לי זמן להיכנס למוסכים ולהתעסק עם הרכב.
תודה ושנה טובה.

ANZ1

New member
סביר שהביטוח, הטסט, הטיפולים והתיקונים יעלו כפול בלקסוס

תרים טלפון לחברת ביטוח, ומוסך הראשי ותשאל כמה עולה ביטוח מקיף ל2 המכוניות,
תרים טלפון למוסך ותשאל על טיפולים,

2 המכוניות יהיו כנראה אמינות בלי בעיות מיוחדות
אבל תחזוקה של לקסוס עולה כפול או יותר מיונדאי, זה לא משנה אם זה רכב משומש.

enigo

New member
השאלה מה חשוב לך ברכב ועל מה אתה מוכן לשלם

יהיה הבדל בטסט ובביטוח, ללא ספק, אבל אני לא חושב שפי 2. לגבי תחזוקה השוטפת שווה באמת לברר, כי שמעתי לגבי לקסוס מספרים מפתיעים (לטובה) ויונדאי הרבה פחות זולים ממה שנוטים לחשוב. דבר נוסף - אני מהמר שהלקסוס תשמור על ערכה טוב יותר, ולו רק בגלל שכשתרצה למכור לא תצטרך להתחרות באלפי מכוניות יוצאות ליסינג. כך שחלק מההפרש מתקזז.
בכל מקרה, אין ספק שבלקסוס תקבל הרבה יותר מהרבה בחינות - ביצועים, איכות תא נוסעים, עידון ואבזור. האם זה שווה לך את תוספת התשלום? רק אתה יודע.
ודבר אחרון - אם החלטת על עממית חדשה, אל תקנה אלנטרה. זו אחת המכוניות הפחות אטרקטיביות בשוק היום, שבדיוק עומדת לקבל עדכון מסיבי (כבר הוצג, עוד לא הגיע לארץ). למה לא אחותה, האיוניק, שמציעה צריכת דלק עדיפה והרבה יותר אבזור? ויש כמובן עוד אופציות עדיפות לדעתי.

lirannm

New member
מ שתי סיבות אלנטרה

1. איוניק פולטת קרינה במושב האחורי ,והיא הרבה פחות נוחה .
2. אלנטרה החדשה תהיה עם גיר רציף ואני מעדיף את הקיים.
דא חשבתי פשוט להצטרף לחגיגת הליסינג ולרכוש ב 107 אלף רכב חדש 0 קמ

enigo

New member
גם הלקסוס היברידית, אתה יודע..

וגם אלנטרה פולטת קרינה - אני לא מכיר מדידה מסודרת בנושא שתכריע מי פולטת יותר או בכמה. אין גם הוכחה מוצקה שהקרינה מהסוג הזה מזיקה, והיו שפע מחקרים בנושא. אבל זה כבר נושא אחר.
וגם אם החלטת שלא היברידית, יש שפע מתחרות טובות יותר מהאלנטרה. זו מכונית שנמכרת כמעט רק לליסינג, בזכות הנחות ענק. לפרטיים אין סיבה לקנות אותה.
ולקנות רכב בעסקת אפס ק"מ זה לא להצטרף לחגיגת הליסינג - אין בזה שום אלמנט של חכירה.

למעלה