המלצתכם לרכישת רכב

פנומן 72

New member
המלצתכם לרכישת רכב

אקדים ואומר שכמו בעבר יש לכם משקל גדול מאוד בהחלטה שלי לרכוש רכב בדיוק כמו בעבר, וכמו שגם המלצתם לי למכור את הרכב האחרון שהיה לי - ותודה לכם על כך.
עכשיו התקציב שלי הוא בין 45 ל-50 ואני מחפש רכב בינוני, סטייל סוזוקי סוויפט, הונדה ג'ז, מיצובישי ספייס, מזדה 2 וכד' - עם שריטה ברורה להצ'בק כי אני תמיד חי בתחושה שיום אחד אצטרך להעביר פלטות של ארון אז טוב שתהיה דלת חמישית...
עשיתי שיעורי בית ועושה רושם שמכל הרכבים הטובים מזדה 2 נותנת לי את הכי VfM, אני יכול להשיג רכב 2015, אבל אולי שווה לרדת שנתון כדי לקחת הונדה או סוזוקי או משהו אחר ? לא יודע...
מה אתם הייתם לוקחים ?

תודה לכם

ANZ1

New member
אם מדובר על העברת פלטות - קח את ההונדה

בשאר הפרמטרים המזדה 2 רכב מצוין.

enigo

New member
רק אתה נוסע באוטו או שאתה מסיע אנשים על בסיס קבוע

במושב האחורי? כמה ק"מ אתה נוסע בממוצע בשנה? באיזה תוואי (עירוני או בין עירוני, מישורי או הררי)? מה יותר חשוב לך - אבזור, אמינות, בטיחות, מרחב פנימי, בטיחות, ביצועים, איכות תא נוסעים, הנאה מנהיגה? נסה לדרג את אלו לפי הסדר (ואם אתה יכול לתת משקלים - בכלל טוב).
לגבי מה שנכנס בתקציב - מאזדה 2 זה כבר הדור הנוכחי? בהונדה?

צלמת7

New member
מזדה 2 אין הרבה מרחב

אז אם אתה רוצה לשים דברים או אנשים תקח בחשבון שפנים הרכב צפוף מאד.
הונדה גאז הכי מרווחת בקטגוריה.
קיה ריו גם.
בהחלט צריך לדרג חשבויות עבורך וציפיות מרכב כמו שכתבו קודמיי.. הבחירה מתוך הסופר מיני בימינו היא מורכבת כשחשובים מספר פרמטרים. מניסיון.

פנומן 72

New member
רכב למשפחה (2 ילדים)

&nbsp
אני נוסע 12K בשנה בתוואי עירוני ברובו אבל כל יום מהקריות לכרמל אז בתור מי שנסע עם רכב של 1200 בשנים האחרונות ממש חסר כח בעליות.
האבזור לא חשוב, אבל בטיחות ואמינות כן (אוטומט נורמלי או רציף מהדור החדש ולא גיר רציף מהדור הישן שימות לי). כל שאר הפרמטרים חשובים אבל פחות.
בוא נגיד, נסעתי על ניסן מיקרה אז דרישות גדולות מדי אין לי

מאזדה 2 של שנת 2015 עולה בסביבות 50 אלף. שאר הרכבים לא ממש חקרתי כי הייתי נעול על המאזדה אבל אין היצע גדול מספיק. אני יכול להתייבש לעד בהמתנה למזדה.

צלמת7

New member
מטורף איך ב 3 שנים ירידת ערך של מעל 55000 שח

יחד עם זאת מזדה 2 יש לה שוק טוב
לפחות כיום

enigo

New member
ההפך. זה מטורף שיש מכוניות שלא

מאבדות חצי ממחיר המחירון שלהן בשלוש שנים.
בכל מקרה, העלות האמיתית של הרכב כחדש היתה בדרך כלל נמוכה ממאה אלף שקלים. או מבצע, או מימון חינם או טרייד אין במחיר מחירון ושאר הטבות.

enigo

New member
זה מחיר המחירון. אני מדבר על עלות אמיתית. יש הבדל,

לפעמים גדול.

צלמת7

New member
מיבואן זה המחיר

אחרי הנחה דגם דיינמיק אם אתה קונה מיבואן עולה 100000
אם מאפס קילומטר- 90 ומשהו אלף. לא בטוחה שעל דיינמיק. הגיוני שכן.

enigo

New member
יש, כמו שכבר אמרתי, ערך גם להטבות כמו אבזור חינם, מימון

בתנאים מועדפים ו/או טרייד אין בתנאים מועדפים.
לפחות אחד מהשלושה, בדרך כלל יותר, אפשר לקבל כאשר קונים רכב חדש.
אישית אני מכיר כמה אנשים שקנו את הדינמיק, מהיבואן, בפחות ממאה אלף שקלים - אבל זה כבר עניין אחר.
בכל מקרה, מהצצה בלוח יד 2 נראה שמאזדה 2 2015 ב-50,000 ש"ח (ובדרך כלל יותר) הן יוצאות ליסינג, ומהדור הקודם. בסוף ימיה היה אפשר להשיג את הדור הקודם, הישר מהיבואן, גם בפחות מ-90 אלף. נדמה לי שירדו ל-85 אלף כולל הטבת טרייד אין. אז 50 אלף לרכב בן שלוש וחצי ועבר בליסינג זה ממש לא מחיר נמוך. לדעתי אפילו ההפך.

צלמת7

New member
לא דברנו על ערך להטבות

כתבת שאפשר בפחות מ 100 ואני אומרת לך שדרך יבואן אני בספק רב אם שילמו פחות. המחיר הוא כמעט 110000 למיטב זכרוני ואחרי הנחות למיניהם מגיע לפחות ל 101 -100..אולי אם יש הסטוריה של רכב קודם של מזדה זה משהו אחר.

דגם הדינמיק. כולל צופרים.

enigo

New member
אז ה-2 עלולה להיות קצת צפופה

בעיקר אם המבוגרים גבוהים. אם לא - אפשר להסתדר.
אני מבין בין השורות שאתה רק בעניין של רכב יפני?

פנומן 72

New member
לאו דווקא

כמובן שהם הפייבוריט אבל כבר נסעתי על פיאט פונטו גרנדה, על סוזוקי סוויפט מהדגמים הישנים, על דייהטסו שרייד, תמיד קטנות/בינוניות, תמיד הצ'בק. מעדיף קטנות בגלל יכולות הניווט והחניה... וכמובן שמאוד עדיף יפניות. (בטח לא צרפתי)

quick155

New member
בעניין הובלת הפלטות, אני מבין שזה לא משהו שאתה עושה כל שבוע

אז בגלל זה שווה להתקבע על רכב עם דלת חמישית?
אני חושב שעדיף לקנות גגון אוניברסלי (אבל מהסוג הטוב יותר), כולל רצועות קשירה
אותו תוכל להרכיב על הגג לכשתצטרך להוביל פלטות עץ.

הגגון יוכל לשמש אותך גם כשתחליף רכב.

enigo

New member
פלטות אפשר לשים על גגון, אבל יש דברים שלא

ואין מה לעשות, כשצריך להוביל דברים גדולים, אין כמו דלת חמישית (האצ'בק, סטיישן, רכב פנאי - לא משנה מה).
לא מזמן הייתי צריך להוביל מקפיא קטן, מה שנקרא "מקפיא מתחת לשולחן". באמת לא ענק. לא היתה שום דרך להכניס אותו לג'טה שלי, לא בלי אלימות - למרות שמדובר ברכב משפחתי גדול עם תא מטען חריג לטובה. ל-C4 הוא נכנס בלי בעיה...

em28

Well-known member
זה מזכיר לי איך העברתי דירה עם פיאט 127

בימי צעירותי עברתי בן דירות שהיו במרחק של כמה מאות מטרים.
כל הדירה, כולל מוצרי החשמל (חוץ מהמקרר) הועברה עם הפיאט.

&nbsp
אחרי כמה שנים קניתי טלויזיה "21 (של פעם, עם בטן) - לא הצלחתי בשום צורה להכניס אותה לרנו 9.

למעלה