האם אפשרי ירידת מחיר כזו לרכב ?

alm982

New member
האם אפשרי ירידת מחיר כזו לרכב ?

בעת מסירת הרכב בטרייד אין נאמר לי שמחירון לוי יצחק מראה ירידה של 6 אחוז לרכב מחודש מרס לאפריל ! רכב פיגו 2011 1600 5 דלתות יד ראשונה 85000 ק"מ האם יש מצב כזה במהלך חודש ימים?

© DrorZi

New member
מה שמשנה זה מה שמופיע החודש במחירון

וגם ככה טרייד אין מוריד על זה עוד לא מעט
ואם לפני 4 חודשים המחיר היה כפול במחירון איך זה עוזר לך עכשיו?

alm982

New member
לצורך הבהרה..

ההזמנה עפ פיגו נעשתה בחודש מרס לפי המחירון העסקה בוצעה בחודש אפריל ונאמר שהמחירון ירד ב=6 אחוז ןעלי להוסיף תשלום

ANZ1

New member
לא סגרת מראש מה המחיר שתקבל על הרכב הישן ?

בכל מקרה,
אין טעם לנסות להבין את המחירון,
כי למחירון אין שום קשר למחיר השוק,
המחירון הרישמי זה אוסף של אינטרסים שמוכנים לשלם כדי שיכתבו מחיר מסוים,
כך שאין שום בעיה שמחיר ירד או יעלה בכל אחוז שהוא.

enigo

New member
בעסקאות טרייד אין כמעט תמיד יש סעיף של הצמדה למחירון

במקרים בהם האספקה היא בחודש הבא. לפעמים שווה למסור לפני סוף החודש ולהסתדר בלי רכב כמה ימים. תלוי במועד הצפוי.

alm982

New member
Emigo. זה לא תמיד כך

אמנם. אתה צודק שאפשר לוותר על הרכב מספר ימים. במקרה שלי מדובר על כניסת החגים. וזה היה שבועיים. אמנם היה הסכם הצמדה למחירון אבל לא הצלחתי לברר את המחיר. במחירון חודש מרס לעומת אפריל בכל אופן. 6 אחוז. לא יתכן

enigo

New member
לא אמרתי שתמיד

לגבי המחירון - נסה לצלצל ללוי יצחק, אני משער שיש להם אפשרות לענות על השאלה הזו. מקסימום יגבו תשלום צנוע.
אתה גם יכול לדרוש מהטרייד אין שיראו לך את המחירון.

alm982

New member
amigo אספר לך/ לכם משהו

נכון שניסיתי לבדוק מחירון יצחק לוי לגבי הפיגו 207 ע"י האינטרנט (עולה 10 ש"ח ל-24 שעות) מדובר על מחירון אפריל פיגו טרנדי 207 שנת 2011 לדאבוני הרכב לא הופיע במחירון (זה קורה לפעמים) ברור שצילצתי ליצחק לוי "במאמצים" לאחר מספר פניות טלפוניות ובמייל נאמר לי המחיר המעודכן באפריל ולגבי מרס לא ענו לי עד כה וזה ממש לא מכובד מצד יצחק לוי לגבי פניה לטרייד אין לי כל רצון לפנות אליהם. וזו הסיבה בפנייתי לפורום כאן אולי מישהו יודע שבת שלום

יתכן או לא זו לא השאלה . ההסכם הוא לפי המחירון

ולכן הולכים לפי מה שכתוב במחירון . מי שאמר לך שיש ירידה במחירון יכל גם להראות לך את המחירון.
יש מקרים שבהם מתרכזת ירידת הערך בחודשים מסויימים ולא באחרים .

למעלה