רכישת רכב חדש

הרשקו

New member
רכישת רכב חדש

אני מתלבט בין יונדאי I20 , סקודה פביה, טויוטה יאריס.
הכל, הכוונה חדש - 2018 מהחנות. מעונין לשמוע חוות דעת.

M o l

New member
אם אתה שוקל את הפאביה - תכניס את האיביזה החדשה למשוואה.

enigo

New member
היה מבחן בין היונדאי לפאביה באתר אוטו לפני שנה בערך. שווה לך

לקרוא. לדעתי - שתים מהמכוניות שנותנות את התמורה הכי גרועה בקטגוריה, כשלשתיהן נקודות חוזק וחולשה הפוכות. ה-i20 מאובזרת בקמצנות וחלשה, אך מרווחת ונוחה. הפאביה מאובזרת וזריזה, אבל צפופה ולא נוחה.
אבל למה דווקא אלו? האיביזה, למשל, עדיפה על הפאביה בהכל - וכוללת אבזור בטיחות חשוב ושימושי (בקרת שיוט אדפטיבית עם בלימה אוטונומית). היאריס כבר די מיושנת - עברה כבר שתי מתיחות פנים, והיא עדיין רועשת ויקרה מדי ביחס לתמורה. מלבד הסמל אין לה שום יתרון אמיתי.
אגב, קראתי שבקרוב אמורה להגיע I20 עם מנוע טורבו ותיבת הילוכים חדשה - זה עלול לפגוע בערך היד שניה של I20 הנוכחית.

צלמת7

New member
תגובה

אני גם שם.
התלבטות קשה בימינו בסופר מיני במחירים הללו.
עשיתי בדיקות די מעמיקות מכל מיני כיוונים...יאריס טובה מאובזרת. לא צריך להוסיף אימובילאיי עם החוק החדש . צריכת דלק טובה. 5 כוכבי בטיחות.
לא סגורה על נוחות המושב.משהו בצוואר גב שווה בדיקה. מאד אמינה . אצלי תקופה כרגע.
&nbsp
מזדה 2 עברה מתיחת פנים. קצת יותר אוכל דלק. נחה מאד לנהיגה מבחינת מושבים. שקטה מאד אין כמעט רעשי רוח ודרך. צפופה. בגאז לא כדול. גם של היאריס לא גדול. לצערי גיליתי שצריך להתקין בה אימובילאיי כי אין את כל המערכות
&nbsp
הונדה גאז חסכונית בדלק. גם לא מצריכה התקנת אימובילאיי. 5 כןכבי בטיחות. מאד מרווחת. מושבים מיוחדים ונשלפים. מרגישה יציבה . הרבה רעשי רוח. לא שקטה. מרגישה יותר כבדה בנהיגה ומתאמצת. בהחלט גם אופצייה טובה.
&nbsp

enigo

New member
מובילאיי - mobileye. ואין חובה דווקא את המערכת הזו, אלא כל

מערכת עם פונקציונאליות דומה - כרגע יש בשוק מערכות של מובון ואייווקס שאני מכיר, אולי יש עוד.

למעלה