אימפרזה 2007 האם מחיר המוצע הגיוני?

ddolphin

New member
אימפרזה 2007 האם מחיר המוצע הגיוני?

שלום,
אימפרזה 2007 סטיישן 4X4 ו 250K ק"מ יד ראשונה, שהמנוע שלה שבק חיים וזקוק להחלפה (לפני שנה הוחלף גיר), נמצא כרגע תקוע במוסך.
החלטנו שאין לנו עניין בלתקן את הרכב, והמוסך מציע עליו 1500 ש"ח , נשמע לי נמוך מידי.

מה הסכום שהרכב במצב הזה אמור להמכר?

תודה

מנחם231

New member
כל תשובה שתקבל לא תהיה מרוצה

לקנות מנוע +עבודה יעלה סכום לא מבוטל. אין לך אחריות על המנוע.
מצד שני הסכום שהציעו די נמוך .הרבה אופציות אין לך.
תנסה להרים את המחיר במוסך .

יש כמה שיקולים שיובילוך להחלטה נכונה

1. כמה עולה החלפת מנוע משומש?
2. מה המחירון של 2007 כזה כשתקין.
סובארו נחשב שומר מחיר לא רע ובפרט יד 1 (בהשוואה לרכבים משומשים אחרים), ככה שהחישוב ינבא עבורך לא רע בהיבט הדיוק.
3. מצד שני יש רידקציות שצריך לכמתן כגון:
1. טרחה (לתקן), 2. אי וודאות (שמא יתגלה משהו נוסף) ו-3. רצון המוסך להרוויח.
ה3 הללו מסבירים לך מדוע נוצר הפער. תחליט.
רק אתה יודע מה מצב הרכב להוציא את בעיית המנוע. כלומר איך תוקן הגיר? האם הרכב עבר תאונות קשות? האם חיצונית מלא בחבלות ואינדנטציות וכו'.
עוד אישיו חשוב הוא מה קרה למנוע? האם התחמם? נסעת ללא שמן? הטיימינג כשל? אתה בטוח שהחלפה זולה מתיקון?

ddolphin

New member
תודה,

1. המוסך מבקש 7K ש"ח להחלפת מנוע
2. לא יודע להצביע מה המחירון המדיוק, ובמיוחד בימינו שמחירון זה עניין מאוד גמיש, ביד 2 המחירון 24400 , וב יד 2 ובקשים על רכבים דומים 22-12K
3. לא מעונינים בטרחה והתעסקות עם זה.
4. הרכב לא עבר תאונות קשות כלל, עד כמה שזכור לי לא עבר תאונות כלל, אבל נראה כמו רכב ש 10 שנים על הכביש ועבר 250K ק"מ, במצב ממוצע מבחינת פח ופלסטיקים.
5. לפי מה שאני מבין, כשל הטימינג ונשבר גג"ש, למרות שהרכב עבר את כל הטיפולים בזמן.
&nbsp
האם לבקש 5K במצבו הנוכחי, זה סביר?
האם יש סוחרי רכבים וחלקים עם גרר שאוספים רכבים "כאלו" ומציעים מחיר סביר?
&nbsp
תודה,
&nbsp
&nbsp
&nbsp

חן 1111

Active member
5K זה סביר, רק צריך למצוא מישהו שישלם

הבעיה היא שמי שמשלם לוקח סיכון שיהיו הוצאות נוספות. אי אפשר לבדוק את הרכב במצב הזה.
אתה היחיד שיודע את המצב שלו. אז אם הרכב במצב טוב, עדיף לך לתקן. אתה משקיע 7000 שקל, ותוכל למכור אותו במחיר סביר, או להמשיך להשתמש בו.

enigo

New member
כמה שווה רכב כזה עם מנוע תקין? כמה עולה להחליף מנוע?

המחיר כתקין פחות מחיר החלפת המנוע זה מה ששווה הרכב כרגע. שווה למכור אותו למוסך במחיר קצת יותר נמוך כדי לחסוך התעסקות. כמה "קצת"? תלוי בכם.

ddolphin

New member
תודה, במחירון יד2 זה 24400 אבל

למחירונים אין היום הרבה ערך, המחיר הקובע, כמה מוכנים לשלם.
מבקשים 7K למנוע חדש.
&nbsp
ראה עוד כמה תשובות שעני בתגובה קודמת ...
&nbsp
תודה,
&nbsp
&nbsp

enigo

New member
תמיד מה שקבע זה כמה מוכנים לשלם. לפי מה שאתה אומר, המחיר

שמציעים לך נמוך משמעותית ממה שתוכל לקבל אם תתקן את הרכב ותמכור לבד. אבל אתה לא מעוניין בטרחה - והמכונאי מנצל את זה. יש כל מיני אנשים שמציעים לקנות מכוניות לפירוק וכו', אבל אני בספק אם הם יציעו לך הרבה יותר. שווה לבדוק.

למעלה