איך הרכב רנו פלאונס כרכב משפחתי ?

the annonymous

New member
אז כשאתה מדבר על כ 1000 קילומטר לחודש

ההבדל בין חסכוני ללא חסכוני מתבטא בעשרות בודדות של שקלים לחודש. זה סכום שמתקזז בקלות עם מחיר הרכב ביחס לתמורה, עלות הביטוח ועלות התחזוקה.

enigo

New member
בסקרים תמיד צריכת הדלק מככבת ברשימת הדרישות - ולמרות זאת

ספורטאז'/טוסון הם כלי הרכב הנמכרים ביותר בארץ... לך תבין!

the annonymous

New member
דווקא המנוע 2000 הוא מנוע פשוט של ניסאן

אפילו רצועת טיימינג לא צריך להחליף בו כי הוא עם שרשרת תזמון.
&nbsp
מבחינת תקלות מה שהיה לי בפלואנס זה חישן אויר, מעקף לאפס של הפנסים האחוריים (מעקף של הפלאג שמחבר את הפנס. עבודה של 5 דקות של החשמלאי) ובולמי זעזועים שהחלפתי לא מזמן (יכולתי למשוך איתם בלי בעייה והם עברו גם טסט אבל כבר הרגשתי את הירידה בתפקוד שלהם). פרט לזה כלום וזה אוטו בן 6 שעובד אצלי.
&nbsp
דבר נוסף שצץ לאחרונה זה הצבע בגג שהתחיל להישרף.

enigo

New member
ה-ZE יכולה להיטען תוך כדי נסיעה. מכיר מישהו שבנה נגרר עם

גנרטור בתור מאריך טווח לפלואנס ZE שלו.
אבל אם אני זוכר נכון, הוא אמר שהוא היה צריך לפרוץ את תוכנת הניהול כדי לעקוף איזו הגנה מובנית בעניין.

the annonymous

New member
אני חשבתי לקחת אחת כזו

ולשים על גגון גנרטור (עם חיפוי אסטטי). הייתי מקבל היברידית בכלום כסף אבל כשביררתי נאמר לי שאי אפשר לטעון תוך כדי נסיעה אז ירדתי מזה.

enigo

New member
אתה צריך גנרטור של 5 קילוואט לפחות בשביל לקבל הארכת טווח

משמעותית - וזה ישקול די הרבה. לא בטוח שמותר להעמיס משקל כזה על הגג.

the annonymous

New member
המטרה היא לא להגיע לרכב שלא צריך טעינה בכלל ויכול לשייט

עד לסיום הדלק במיכל. השיקול הוא שברוב הנסיעות יש תנעוה איטית, אמזורים וכו' שמאפשרים להגיע לטווחים של כ 300-400 קילומטר עם גנרטור של 3KW שלא שוקל הרבה.

enigo

New member
החשבון שלי הוא כזה - עם סוללה של 24 קילוואט-שעה, הפלואנס

נתנה טווח של 100 ק"מ - 150 אם נוסעים ממש עדין וחסכוני. משמע יש לך גג שעתיים של טעינה. עם הגנרטור שלך אתה מקבל עוד שישה קילוואט שעה - משמע בערך 30 ק"מ...
אם אתה מדבר על מתאר של הרבה נסיעות קצרות עם הפסקות בינן, זה דבר אחר. אבל בדרך כלל כשמדברים על בעית הטווח של מכוניות חשמליות, מתכוונים לנסיעה רצופה.

the annonymous

New member
חשבתי לעשות את ההסבה עבור אשתי

שנוסעת בעיקר נסיעות קצרות ופעם ב נסיעה למרכז. זה היה נותן לה יופי של אוטו בכלום כסף וכלום תחזוקה.

enigo

New member
כאמור, הצליחו לעקוף את עניין הטעינה בנסיעה. אבל כבר אין לי

הטלפון של הבחור שעשה את זה. אולי שווה לחפש אותו ברשתות החברתיות, הוא בטח העלה הודעות בנושא איפשהו.

enigo

New member
במקרה עברתי היום בעפולה - והיו שם מודעות של סוכנות שמוכרת

פלואנס מוסבות לגז. לא הספקתי לקלוט אם זו השני ליטר או ה-1.6 (שעם גז היא בטח עגלה אמיתית), אבל זה נשמע מעניין.

למעלה