האם טיפול\תיקון באוקטביה יקר מהיפנומטיות? להחזיק 10 שנחם אחד

TotalCommnader

New member
האם טיפול\תיקון באוקטביה יקר מהיפנומטיות? להחזיק 10 שנחם אחד

חדשה זה צרות? או שלא יותר מכל רכב שקונים חדש ומחזיקים 10 שנים?

איזה רכבים משפחתיים חסכוניים ואמינים כדאי (כנראה אקנה חדש)

louis XIII

New member
כמה ק"מ תעשה בשנה?

האוקטביה בעקרון רכב מאוד נחמד כחדש אבל יותר מידי אנשים מדווחים לאורך השנים על בעיות בגיר ו/או במנוע, כל פעם אומרים שתיקנו ושזה דגם חדש ומכניקה חדשה וכו וכו אבל אני כל הזמן שומע אנשים שנשבעים שהם לא קונים יותר פולסווגן בחיים בגלל חרא שהם אכלו ממנועי TSI ו/או גיר DSG

מנחם231

New member
קודם כל צריך.לרשום תקציב

תגובה כמו קראתי ,שמעתי,אמרו לי זה טיפה לא רציני.האוקטביה רכב מעולה.כמו כל רכב הוא זקוק לטיפול ללא חיפופים.במשפחה שלי שלושה רכבים של היצרן וכולם מצויינים.הטיפול יקר פחות מיונדאי הפחון שיש לי גם במשפחה.אבל האוקטביה לפחות "רכב".

אתה נוסע לא מעט

ב10 שנים כאלה תכנס כנראה לתקלות יקרות שלדעתי יקרו לך יותר מפעם אחת כלומר תהפוך למנוסה מאד עם תקלות מנוע וגיר אלא אם תתפכח ותמכור בלי לעמוד ב"התחייבות" ל10 שנים
&nbsp
לך עדיפה ה"יפנומטית"...

מנחם231

New member
לנסועה כזאת הייתי חושב

על רכב שונה. ניסן מקסימה.מנוע 6 בוכנות רכב אמין ומפנק .בגלל סטיגמות מחיר משומשת בריצפה בתקציב שלך נכנס 2015 ועם קצת לחץ אולי 2016.הוא נקרא מרצדס לעניים.לפחות שווה מחשבה.

enigo

New member
הוא נוסע 25,000 ק"מ בשנה, ואתה ממליץ לו על רכב שעושה 1:6

בממוצע?!
שלא יהיה ספק - המקסימה רכב מגניב, בעיקר החדש - אחלה מנוע ולעזאזל המרחב במושב האחורי. אבל כרכב למי שנוסע הרבה מאוד קילומטרים ומודאג מעלויות אחזקה? לא ממש מתאים.

enigo

New member
קאמרי היברידית או אקורד היברידית הן אופציות לא רעות

כמשומש, כמובן. גם סונטה היברידית - עם המלצה על הגרסה המאובזרת יותר. עלתה 180,000 כחדשה, השאלה כמה כאלו כבר הגיעו לשוק המשומשות.

the annonymous

New member
בקילומטרז' שלך נושא עלויות האחזקה מהווה שיקול

מה הדרישות חוץ מחסכוני ואמין?
&nbsp

למעלה