וולוו - לא מה שחשבתם.....!!!

enigo

New member
הכל טוב ויפה - חוץ מהטענה של "מכרו לי רכב עם מנוע של פורד

בלי להגיד לי".
נו, בחייאת... היה פעם גם מישהו שתבע את וולוו על זה שהוא קנה s40 דיזל דור ראשון, ולא אמרו לו שזה מנוע של רנו. על זה שהשלדה של מיצובישי הוא שכח להתלונן.
&nbsp

מנחם231

New member
וולוו,וולוו.

בתור בעלים לשעבר של שתי מכוניות s60 2011 +2014. כל מה שכתבת אמת.החברה מזמן איבדה את ההכרה שהיא חברה שמוכרת רכב יוקרתי.היחס ללקוח פשוט מזעזע.אחרי תקרית עם הבן שלי החלטתי למכר את הרכב שלי .ואני מחקתי אותם.הבן לא סובל אותם וברגע שיתאפשר לו ימכר את הרכב.וגם הוא שם × עליהם.אין לי בעיה שחברה מוכרת רכב עם מנוע פורד. אבל אם ברשיון כתוב מנוע וולוו ועל המנוע עצמו כתוב וולוו כשבפועל המנוע פורד עלי זה לא מקובל.וזה הפרט הקטן.אין למי לפנות כשיש בעיה הקו חסום ע"י קשקשנית שאומרת "יחזרו אליך"רק לא אומרת מתי.

the annonymous

New member
וכשאתה קונה אייגו שרשום שהיא טויוטה

כשהיא למעשה פז'ו שגם היא למעשה סיטרואן (אן בכל סדר שתבחר)?
&nbsp
זו לא רמאות אלא שת"פ. אותו מנוע יכול לשרת שני יצרני רכב שפתחו אותו יחד וכל אחת תשים את השם שלה עליו.

enigo

New member
כנ"ל יונדאי, קרייזלר ומיצובישי בשנות התשעים, ב.מ.וו ו-PSA

בתחילת העשור ועוד ועוד.
יש כמובן עוד מערכות רבות אחרות שמשותפות לכלי רכב שונים כגון מחשבי מנוע, ABS, חיישנים שונים וכו'. ומה יהיה בפעם הבאה - מישהו יתבע את מרצדס כי היא מכרה לו רכב שיש בו מחשב מנוע זהה לזה שמותקן בפיאט (של בוש, מקרה אמיתי. ואגב - מתומחרים באופן שונה, למרות שבמילא צורבים את התוכנה על המחשב לאחר ההתקנה)?

מנחם231

New member
אם המנוע טויוטה

ורשום ברשיון אותו דבר זה בסדר.פשוט צריך לקרוא מה כתבתי.המכסה של המנוע רשום וולוו באותיות גדולות והמנוע פורד.למה לא לרשום פורד.כשאנשים פנו לוולוו בנושא הם ענו שזאת טעות והיא תתוקן.עד היום הם מתקנים.

enigo

New member
לקונצרן פורד היה מפעל מנועים, שייצר מנועים עבור כל החברות

שבבעלות פורד. זה לא "מנוע של פורד" כמו שהשלדה של המונדיאו היא לא "שלדה של וולוו". זו שלדה שפותחה על ידי הקונצרן ושימשה מספר דגמים.

WarDog

New member
אם רושם עליו "וולוו" איך אתה יודע שהוא למעשה "פורד"?

זה כמו שצמיגאי יגיד לי שחברה שיצרן צמיג X הוא "בן" של חברה "Y" אותי זה לא מענין כי עדין כתוב עליו "X" ולא "Y".
&nbsp
מה תגיד על קונצרן VAG שיש לו 4 מותגים עממים שונים (אודי, פולסוואגן, סקודה, סיאט) ועוד כמה פחות עממים (באנטלי ובוגאטי) עם מנועים כמאט זהים בינה(החומרה זהה רק יש הבדל במחשב כדי לספק ביצועים שונים)?

מנחם231

New member
איך אני יודע? פשוט מאוד.

קיבלתי מכתב מהיבואן והם מתנצלים על "הטעות".והם יתקנו אותה.בהמשך הם קיבלו תביעות מהקונים.כאמור אישית זה לא הפריע לי. זה רק לצורך שיחה.בכל מקרה המנועים מצויינים ואני נהניתי.

the annonymous

New member
על כל האוטו רשום טויוטה

או פז'ו או סיטרואן והן מיוצרות באותו המפעל בדיוק.

prizman

New member
מה שחשוב לך זה מה רשום על מכסה המנוע?

די לא רציני לדעתי.

xfwind

New member
אותך בכלל רימו עם הפלואנס ודחפו לך מנוע וגיר קשקאי

the annonymous

New member
כן. גם כולם הבטיחו לי ביקורים במוסך כל שני וחמישי

ואין כלום. 6 שנים ותקלה אחת של חיישן חמצן.

xfwind

New member
6 שנים והנוחיות מעל לכל (חוץ מהמושב האמצעי מאחור)

the annonymous

New member
אף פעם לא ישבתי במושב האמצעי מאחור אס לא יודע

בסך הכל אני נשאר איתו כי לא מוצא מחליפה ראויה שתצדיק הוספת סכום לא מבוטל עבור ההחלפה.
&nbsp
לאחרונה הצבע בגג התחיל להראות סימני בלאי ושריפה אז כנראה שההחלפה הקרובה בלתי נמנעת.

xfwind

New member
אני ממתין לרכבים עממיים עם מערכות בטיחות אוטונומיות

the annonymous

New member
זה הדיל ברייקר מבחינתי עם הגרנד קופה. חוץ מזה אהבתי אותה

נכון לעכשיו כנראה שהמחליפה תהיה 3008 פרימיום דיזל.

xfwind

New member
ושם מערכת הבטיחות "מלאה" ולא מסורסת בסגנון ים תיכוני?

the annonymous

New member
מלאה

בגירסה הבסיסית הם גילחו את אבזור הבטיחות וזו הנסיבה העיקרית (יחד עם מושבים שונים) שתגרום לי לשלם יותר על הפרימיום.

למעלה