איך הרכב קיה פיקנטו כרכב משפחתי ?

אתה צריך לנסח את שאלתך טוב יותר

כי רכב מיני אינו רכב משפחתי אז אתה בעצם שואל איך תסתדר בתוך רכב המיני משפחה.
&nbsp
תלוי מה גודל המשפחה ועד כמה מוכנים להסתפק במקום מצומצם. מה גילאי הילדים? מה אתה צריך לאפסן בבגאז'?
בפיקנטו 1.0 הידני שלי זכורים לי ב5 השנים האחרונות כמה נסיעות בודדות שבהן התכולה האנושית היתה 1נהג + 4נוסעים אבל זה תלוי בראש ובראשונה במידת ההסתפקות במועט וכמובן גם במימדי היושבים ברכב.
&nbsp
הייתי מציע לך ראשית לבדוק בעצמך באולם תצוגה אם אתה תסתדר פיזית בהתאם לצרכיך מושבי ילדים, בגאז' וכו'...

Alex19901

New member
צרכים: משפחה +1 ילד בן 3 כמובן שחושבים על הרחבה :)

והרכב משמש הגעה לעבודה מחיפה ליוקנעם...

לילד בודד בן 3 גם אם אתה חושב על הרחבה מתי שהוא בעתיד

הפיקנטו עשוי להספיק בהחלט בתנאי שהבגאז' מספיק לך לעגלה. ילד בן 3 זה בד"כ עגלת טיולון קטנטן. לא תהיה לך בעייה.
אבל, לך לתצוגה עם המושב של הילד והעגלה שלך וסדר האוטו ותבדוק שאכן אתה מסתדר. אל תסמוך על איש, ואח"כ כמובן תעשה רכיבת מבחן
&nbsp
אתה אגב מעוניין בידני ?

Alex19901

New member
מעדיף אוטמטי - השיקול הוא כלכלי

קשה מאוד להחליף כל כמה שנים רכב,

לכן חשבתי על רכב זה

אפשר להשיג אותו במחיר יחסית טוב
+ 7 שנים ביטוח שזה עניין משמעותי מאוד לדעתי

נאמרו כאן הערות נכונות על האוטומט

מיושן. 4 הילוכי אוטומט זה ענתיקה.
כיום יש מינימום 6 הילוכי אוטומט.
אם כי האוטומט הזה נחשב אמין, אבל הוא אינו מעודד חיסכון בדלקים
&nbsp
הידני לפחות מעודכן יחסית. בנפחי 1.0 יש 5 הילוכים קדמיים וככה בד"כ מקובל

enigo

New member
קח I10 ולא פיקנטו. ההבדל ברעש בנסיעה בין עירונית הוא גדול

מאוד.
האחריות מהשנה הרביעית בפיקנטו היא מוגבלת - נדמה לי שרק תיבת הילוכים ומנוע, ואלו בדרך כלל שורדים יפה מאוד.
עוד אופציה טובה - ספארק. יש אותה בגרסאות אוטומטיות גם במחיר נמוך משמעותית מהפיקנטו. היתרון שלה - מנוע חזק ונעים בבין עירוני, החסרון - תא מטען קטן יחסית.
אגב, זו בעיה בכל מכוניות המיני. עגלה של תינוק לא בטוח שתכנס, ואם תכנס - לא ישאר מקום לשום דבר אחר.
שקול מעבר לקטגוריה אחת מעל, כמו C3 (חמש שנות אחריות מלאה, ממה שאני זוכר, והחל מ-90,000 שקלים. אולי אפילו פחות אם מתמקחים או יש מבצע). תא המטען גדול משמעותית, והאוטו נעים יותר בנסיעה בין עירונית.

enigo

New member
סוזוקי סוויפט מיושנת והמציגה כבר הוצגה (תגיע לארץ כנראה שנה

הבאה). אבל גם החדשה עם תא מטען זעיר (בערך כמו הפיקנטו לפי הנתון הרשמי). בנוסף מנוע חלש יותר, הרבה פחות אבזור, תא נוסעים פשוט ורק שלוש שנות אחריות.

oscars

New member
פיקנטו זה לא רכב משפחתי

זה רכב קטן ויהיה לכם צפוף.
ואם יגיע תינוק אז צריך רכב עם תא מטען גדול.
כמה שהילד יותר קטן ככה הוא והציוד שלו תופסים יותר מקום.
הרכב המינימלי שכדאי זה רכב בסדר גודל של סיאט איביזה או סקודה פביה או יונדאי אקסנט או קיה ריו

למעלה