משפחה בתפוסה מלאה

mytlyg

New member
משפחה בתפוסה מלאה

היי,
לרגל הרחבת התא המשפחתי צריכים להחליף את הרכב הנוכחי (טויוטה אוריס סטיישן) לאחד מהרשימה המצורפת (ליסינג חברה).
משפחה בעלת 5 נפשות עם 3 ילדים קטנים, ז"א 3 כיסאות בטיחות.
האם קיים רכב משפחתי ברשימה שיאפשר התקנה של 3 כיסאות במושב האחורי?
במידה ולא - איזה מהרכבים של 7 המושבים מומלץ?
תודה מראש לעונים!

enigo

New member
התשובה תלויה בעיקר במושבי הילדים שיש לכם

ברוב המשפחתיות אפשר לדחוס שלושה מושבי ילדים במושב האחורי (לפחות שני מושבי ילדים וסלקל, שיצא לי להתקין בכמה וכמה משפחתיות), אבל בחלק זה יהיה נוח יותר ובאחרות פחות. שווה להגיע עם המושבים הספציפיים שלכם למגרש של חברת הליסינג, ולנסות.
אל תתפתו לחפש פתרון קל בדמות נתונים כגון רוחב מושב אחורי - מבנה המושב יכול להיות קריטי, מיקום תופסני החגורות יכול להיות ההבדל בין פעולה אלמנטרית לדקות ארוכות של מאבק, מבנה הידית בדלת יכול לשנות לחלוטין את התמונה וכן הלאה.
&nbsp
אני יכול לתת המלצה לסדר בדיקה אם תתנו את מפרט המושבים (סלקל/מושב בטיחות מלא/בוסטר).

mytlyg

New member
מדובר ב-3 כסאות בטיחות די רחבים (של אוונפלו וברייטקס)

enigo

New member
אם המשפחה התרחבה, אני מניח שלפחות אחד מהם הוא סלקל, לא?

fazer

New member
אני לא יודע מה ההפרשים בעלות הליסינג

אבל אני הייתי מתחיל את הבדיקה דווקא מקצה הרשימה - מהפיקאסו: היא פשוט יותר מהכל, עם 3 מושבים נפרדים מאחור שיאפשרו ככל הנראה התקנה נוחה של 3 מושבי בטיחות, ובגאז' ענק כששורת המושבים השלישית מקופלת (הרי 3 ילדים באים עם הרבה ציוד). אין לה אומנם את הפוזה של הג'יפונים (יש כאלו שזה מטריד אותם - אותי פחות), אבל בתור משנעת משפחות היא מעולה.

mytlyg

New member
3 מושבים נפרדים

האם יש עוד דגם ברשימה עם 3 מושבים נפרדים במושב האחורי?

mytlyg

New member
מה לגבי הטויוטה פריוס+

איך המרחב הפנימי במושב האחרון? המלצות? דיסהמלצות?

enigo

New member
מרחב סביר במושב האחרון - לילדים. אבל הוא לא רלוונטי מבחינתכם

לקשור ילד במושב בשורה שלישית זה על סף הבלתי אפשרי, אלא אם בעברך היית מתעמלת אולימפית.

לפריוס+ אין תא מטען כששני המושבים מאחור פתוחים

אפשר לאחסן שם כריך אולי.
לא מובן לי מדוע צריך רכב כזה עבור חמישה אנשים כשפריוס רגילה יכולה לעשות את העבודה.
מכל הרשימה שהעלת הייתי בוחר בפיקסו. הרכב עם 5 מקומות מאוד נוח ומרווח לצרכים שלכם. יש אותו כבר כמה חודשים למישהו מהמשפחה שלי ומדובר ברכב מרווח ונעים. מאחר שהרכב בליסינג נושא של אמינות עתידית ואיבוד ערך אינו רלוונטי.

אם אתם רוצים לבצע בחירה טובה עבורכם לכו וראו את הרכבים.שבו בתוכם ואפילו נהגו במועמדים הסופיים. זו אמנם טרחה קטנה אבל טרחה זו תבטיח שתהנו מהרכב בשלוש שנות החוזה של הליסינג. אם זה בחברה גדולה אז סביר שחברים לעבודה כבר נוהגים בחלק מהדגמים ויוכלו להראות לכם אותם ולספר על התרשמותם. לא אני ולא לאף אחד יש סדר עדיפויות הזהה לשלכם.

mytlyg

New member
7 מושבים אבל...

גם ברכב עם 7 מושבים הרצון הוא להושיב את הילדים במושב האחורי הראשון (ולא לשים את אחד מהם מאחורה). ראיתי שבשני הדגמים של הפריוס+ והגרנד פיקסו יש 3 מושבים נפרדים לעומת יתר הדגמים (אין אפשרות לקחת בליסינג את הפיקסו הרגילה, מה שמוצע זה הגרנד פיקסו). גם את התינוק המטרה להעביר לכסא בטיחות כמה שיותר מהר (הסלקל ישמש לחודשיים-שלושה הראשונים). לא מעוניינים להחליף כיסאות בטיחות או להעביר את הגדול לבוסטר. הבטיחות חשובה ואלה כסאות טובים ובטיחותיים...

enigo

New member
ילד עד גיל שנה חובה להסיע נגד כיוון הנסיעה!

אני מקווה שכשאמרת שאתם מתכוונים להעביר את התינוק לכסא בטיחות כמה שיותר מהר, לא התכוונתם למושב שפונה קדימה!
אגב, יצא לי לשמוע לא מעט טענות שמומלץ להסיע ילד נגד כיוון הנסיעה גם בגיל מבוגר יותר משנה. וולוו, אחד הגופים שחוקרים תאונות דרכים בצורה הכי רצינית, ממליצים להסיע נגד כיוון הנסיעה עד גיל 4 או 5...

mytlyg

New member
כסא בטיחות מגיל 0

מדובר בלהעביר אותו לכסא בטיחות מכיל 0 שמורכב כנגד כיוון הנסיעה. יותר בטיחותי מהסלקל.

enigo

New member
הבנתי. לא יודע אם זה באמת יותר בטיחותי מהסלקל, לא התעמקתי.

אבל העיקר שזה נגד הכיוון.

למעלה