עזרה בבחירה של רכב

אדי 285

New member
עזרה בבחירה של רכב

אהלן חברים
יש לי סיאט טולדו 2013 כבר 10 חודשים ואני ממש לא מרוצה ממנה היא מאוד לא נוחה וגם הטיפולים ממש יקרים האמת הרכב הקודם שלי היה שברולט אפיקה 5 שנים אחלה אוטו נהרסה לצערי בתאונה ולא יודע למה הקשבתי לחברים והלכתי לכיוון הסיאט ואני חושב להחליף או
1 מליבו 2012
2 פזו 508 2013
3 סיטרואן C5 גם 2013
חשבתי אולי גם אל MG 350 שנת 2015מפוארת היא כמעט אותו מחיר השאלה מה עדיף מהאופציות אפילו שאני בחור צעיר ורווק לא מעניין אותי אני מחפש רכב נוח ולא אכפת לי לחזור לרכב גדול אני ישמח מאוד לעזרה ממכם

© DrorZi

New member
אני לא חושב שהאופציות האחרות יהיו זולות יותר

צעיר ורווק ואתה הולך על מכוניות כאלה גדולות? (ואחרי זה גם אומר שהן יקרות לאחזקה? ברור) נסה להסביר למה לא i10 או ספארק למשל חדשות עם אחריות 0 ק"מ וראש שקט.

הוא רשם שהכי חשוב לו שיהיה לו נוח

נוח מבחינתו אלה כנראה רק "האוניות הגדולות"...
ההערה שלו לגבי הסאט שראשית הייתה מאד לא נוחה עבורו ואח"כ גם הטיפולים יקרים.

יש לך טעם ייחודי לגילך כלומר מאד בוגר שלא לומר

אולי אפילו מעט בא בימים.
האם רכבת פעם על קקנוע / אופנוע ? אני מתעניין האם לא מפריע לך המחסור בשובבות/ משובבות/ נפתלות של כל הרכבים שהם מושא העניין שלך ? ובעצם זאת שאלה רטורית.

לגבי מה ששאלת, היות ואתה מתעניין בעיקר ברכב נוח. אפילו מאד נוח. ונוחיות היא דבר מאד סובייקטיבי, לכן, לך בפרט כדאי מאד לבצע נסיעות מבחן ולבדוק את הכלים שאתה מתלבט לגביהם. הצרפתיות הללו ידועות כנוחות מאד ומן הסתם גם האמריקאית לא תהיה בלתי נוחה. את הMG איני מכיר. אבל תבדוק בעצמך האם באמת נוח לך שלא יהיה לך שוב מפח נפש על רכישה שאינה מתאימה לך.

מנחם231

New member
להגיד את האמת

האפיקה באמת רכב מאוד נוח. ולמרבה ההפתעה גם אמין.
באפשרויות שבחרת הC5 יהיה הנוח ביותר.מצד שני כמות בעיות החשמל שיש ברכב
לא מצדיקות קניה.
הפזו גם רכב נוח ויתכן שתהיה מרוצה ממנו.
המליבו עם זה שזה רכב רכב אמריקאי לי הוא ממש לא נוח.
אם אני צריך לבחור אני הולך על ה508.
אני את המליבו הראשון שהגיע עם מנוע עוצמתי שהיה כיף לנהיגה .

enigo

New member
ה-508 וה-C5 בשנים הללו חולקות מערכת חשמל, כן? אז או שהיא

בסדר ואתה ממליץ על אותו שהיא מותקנת בו, או שהיא בעייתית ופוסלת את הרכב שהיא מותקנת בו...
ההבדל היחיד באמינות יכול להגיע לא ממערכת החשמל, אלא ממערכת המתלים, שב-C5 המאובזרת יותר היא הידרו-פנאומטית. אבל ב-C5 הבסיסית מדובר במתלים רגילים.

selalerer

New member
לקחתי פעם לבדיקה מליבו והייתי מאוד מאוכזב מהחוסר זריזות.

אני חושב שהרכב היה שנת 2007.
&nbsp
בגלל גודל המנוע (3400) ציפית למשהו שימשוך הרבה יותר חזק כשאני לוחץ על הדוושה אבל זה לא קרה.
&nbsp
באותה תקופה הייתי נוהג על מונדאו 2006 עם מנוע 2 ליטר והוא הרגיש יותר זריז וחזק מהמליבו הזה שבדקתי.
&nbsp
&nbsp
זאת הייתה סתם נפילה נקודתית? שנת דגם בעייתית? או שזה רכב איטי גם בשנים אחרות?

enigo

New member
אין מאליבו 3.4 ל'. יש 3.5 ויש 3.6 ל', אבל לא 3.4

האוטו מטעה - הוא מאיץ מהר אבל בסל"ד נמוך ולכן נדמה שהוא מאיץ רגוע.

למעלה