שאלה על פנצ'ריה.

שאלה על פנצ'ריה.

לא מדובר על בעיה בצמיג שנרכש, אלא על מחיר שנלקח כגזל. האם יש למי לפנות? כמו איגוד המוסכים, רק לבתי עסק המתעסקים בפנצ'רים?

enigo

New member
לא, אין על מה להתלונן. כל זמן שאף אחד לא כיוון אקדח על הקונה

או הפעיל עליו כח בכל צורה אחרת, זו עסקה חוקית.

selalerer

New member
זה לא חד משמעי, המצב המשפטי מורכב יותר.

עיסקה צריכה להיעשות בתום לב. ניצול בורות של רוכש זה לא תום לב. ככל שהמחיר קיצוני יותר כך יותר סביר שאם העניין יגיע לבירור בבית משפט העיסקה תבוטל (או שהמוכר יפצה את הקונה).

enigo

New member
אם מכרו לו צמיג בחמשת אלפים שקלים, אז כן

אבל העניין הוא שבתחום הזה המחירון חסר כל קשר למציאות, אבל מהווה מגן מעולה מפני תלונות לצמיגאים - הם תמיד יכולים להגיד ש"זה המחירון"

© DrorZi

New member
אתה רוצה לספר לנו עוד פרטים?

מה היה הצמיג (מידות יצרן ודגם) וכמה שולם עבורו?
&nbsp

מידע קריטי

אהיה יותר ספציפי... לא מדובר על צמיג שנרכש,

פשוט הגעתי כדי לתקן פנצ'ר כאשר הגלגל היה מפורק על ידי ובעל המקום הפריד את הצמיג מהג'אנט, הראה לי את החור בצמיג ואמר שזה בעייתי לתקן וכשביקשתי ממנו לא לתקן הוא החזיר את הגלגל למצב הראשוני וגבה ממני 30 שקלים כביכול על עבודה כשתיקון הפנצ'ר עולה 40 שקלים. פשוט עניין של עיקרון מאשר עוד כמה שקלים בכיס.

selalerer

New member
אל תלך אליו יותר ואל תשלח אליו אנשים. הפסיד לקוח

אין כלכך מה להתעסק בארבעים שקלים מעבר לזה

חן 1111

Active member
הגזמת לגמרי. נשמע לי די סביר

למעשה הוא השקיע עבודה כמעט כמו תיקון פנצ'ר, למעט עלות המדבקה. אז לקח לך 30 במקום 40. אולי היה יכול לקחת 20. אז בשביל 10 שקלים כל הבלגן?

הרבה פעמים מגיעים כשהגלגל התקול נמצא במקום של הרזרבי

כי הרי לא תיסע על פנצ'ר שאין בו אויר.
עדיין הוא ביצע הפרדת הצמיג מהג'נט
האם החור היה בדופן הצמיג או בסולייה?
אם החור היה בסולייה אז רלוונטי לברר בן כמה הצמיג? מה מידת השחיקה בו?
&nbsp
לא הבנתי: הוא אמר שבעייתי לתקן וסירב לתקן או שהסכים לתקן?

© DrorZi

New member
לטעמי הגזמת, הוא השקיע עבודה, למה לא לשלם לו?

נכון, הוא יכל כמחווה של רצון טוב לא לקחת כסף אבל אין שום פסול במה שעשה ובמחיר שלקח, לדעתי.

kitt

New member
השקיע עבודה כמו שרשרשמו פרט למדבקה הוא עשה את כל מה

שעושים לתיקון פנצ'ר. הוא לא גזל אותך ולא כלום. הוא לא עובד לשלם שמיים, יש לו מקום להחזיק ועובדים לשלם להם משכורת (והעובד שלו עשה את העבודה) אז למה לא לשלם?

Yonatangil

New member
השאלה היא עד כמה זה דרמטי

הסבירות שתוכל לעשות משהו בנידון מאד נמוכה, אם לא מדובר במשהו משמעותי במיוחד אני הייתי ממשיך הלאה.

למעלה