אפליקציה ל OBD2

אפליקציה ל OBD2

סוף סוף הסיני שלח את מתאם OBD2. איזו אפליקציה לאנדרואיד מומלצת?

em28

Well-known member
סקרתי כמה בםורום אנדרואיד, כיום משתמש ב-Dash

שווה לנסות ולראות איזו הכי מתאימה **לך **

haimgds

Member
מה רע ב"טורק"?

חשבתי כי זו כמעט ברירת המחדל כשמדובר בסורק ג'אנרי. הוורסייה החינמית שימושית למדי ולא דורשת יותר מדי מאמץ בהגדרות הרכב בתוכנה. הייתי ממליץ שתבדוק איתה את מתאם ה OBD לפני הכל, חלק מהמתאמים הזולים לא עובדים איתה ואז אין סיכוי שתוכל להשתמש בתוכנות הסריקה היותר מתוחכמות.
אני למשל קיבלתי מתאם כזה מ ENG בזמנו והוא לא ממש תמך בכל הפונקציות ב"טורק" ושניסיתי להתחבר איתו, כשניסיתי להשתמש בו עם תוכנה יחודית לרכב (Carly for Mercedes) הוא לא הצליח לעבוד כראוי.

לא אמרתי שטורק רעה

למעשה לא הבעתי דעה על אף אפליקציה, פשוט כי עדיין אין לי. כפי שכתבתי בפתיחת השירשור, קיבלתי את החלק ואני מתייעץ פה לגבי אפליקציה מומלצת.

enigo

New member
מוזר. אצלי המתאם של אנג'י עובד יופי עם טורק, וגם עם

car doctor שאני מוצא נוחה (אם כי אני ממש לא משתמש כבד).

חן 1111

Active member
אני משתמש בטורק-פרו והיא טובה

אם כי לא ממש ניסיתי אחרות.
בדרך כלל גרסאות החינם לא נותנות פיתרון מלא, אם כי אולי כדאי לך להוריד לניסיון. אולי תמצא שזה מספיק למה שאתה צריך.
גרסת הפרו עלתה משהו כמו 15-20 שקל.

haimgds

Member
הטורק (גם החינמית) מצויינת לדברים רבים.

סריקת תקלות (להבנתי ללא יכולת מחיקה) ונתוני זמן אמת שונים (מתח אלטרנטור בזמן נסיעה למשל) מהווים את השימוש העיקרי בה.
להבדיל, תוכנות יחודיות לרכב מאפשרות גישה גם לנתונים/הגדרות שהתוכנות הג'נריות לא מאפשרות. לדוגמה, תפריטי טכנאי המאפשרים השמשת אופציות ניסתרות ו/או פנימיות כמו כמה זמן ישארו הפנסים דולקים או מה תהיה תצוגת ברירת המחדל בלוח השעונים.

למעלה