כיסוי הגה

bogib

New member
כיסוי הגה

שלום, מישהו יודע איפה אפשר לקנות כיסוי הגה ליונדאי I30 2009 שישב טוב על ההגה ללא שום קשירה או משהו?
יש לי כיסוי הגה של אותו רכב שנת 2008, אבל הוא מחליק על ההגה של ה2009?
תודה

bogib

New member
הסימן שאלה בשורה השניה מיותר

מנחם231

New member
למשל

אתה נכנס לACE יש שם לפחות 50 כיסויים מכל המינים והמחירים.אתה בוחר אחד
ואומר למוכר שאתה רוצה לבדק .בדרך כלל הכיסוי עולה על ההגה בכוח,
אני מציע לך להפוך אותו לפני ההלבשה ואז יהיה קל יותר.ונניח שלא ישב כמו שאתה
רוצה אתה ניגש שוב למתקן של הכיסויים ובוחר אחר.
יש החל מ30 ש"ח ועד 120.
אין מצב שלא תמצא מה שאתה צריך
ממה שאני מכיר האוטו-דיפו בתוך הACE ליתר בטחון תברר.
גם בהום סנטר יש להם מחלקת רכב וגם שם יש מבחר

חן 1111

Active member
בשביל מה בכלל צריך את זה?

פעם, לפני 30 שנה אולי, הייתי משתמש בזה, כי ההגה במכוניות רבות היה עשוי מפלסטיק קשה, חלק ומבריק. היום כל ההגאים מצופים ריפוד עבה ורך. למה לכסות את זה במשהו פחות טוב?

enigo

New member
לא כל ההגאים. לא זוכר איך זה ב-i30, אבל יש לא מעט מכוניות

שבהן ההגה מחוספס ולא נעים למגע. או, במכוניות ישנות יותר, מתחיל להתפורר.
אבל גם אני לא משוגע על כיסויי הגה, בטח לא אלו העבים עם הכריות. מפריע מאוד לאחיזה טובה בהגה.

lseugy

New member
אגיד לך למה זה טוב (לי).

קודם כל, מה שכתבת על "כל ההגאים" זה ממש לא נכון על כולם.
שנית, אני לא אוהב להרגיש הגה דק ביד. אני מעדיף משהו כמו משאית/אוטובוס מהדור הישן. הרגל של שנים.
שלישית, ביד - תרצה או לא - יש תמיד שומנים ולכלוך גם אחרי שרחצת אותה כדבעי. את התחושה של השומן והלכלוך שמצטברים על ההגה מרגישים במיוחד במזג אויר קר ואני ממש שונא את זה. כמה שמנקים (ואני מנקה עם אלכוהול או ספירט, או כוהל מסוג זה או אחר) לא עוזר. תמיד נשאר. אז אני מנקה את הכיסוי כמה שאני יכול אבל בשלב מסוים אני מסיר את הישן ומחליף לחדש. אם היה משהו לידית ההילוכים ולהנד-ברקס, גם הייתי שם.
&nbsp
חוץ מזה, אני נועל את ההגה עם מנעול לקלאצ' ועוד מנעול שמקשה על סיבוב ההגה (יש תקופות בהן הבדווים באזור שלנו זו מכה שלא כתובה בתורה. פריצות לבתים, גניבות כלי רכב וכו'. אז אני מנסה להקשות עליהם, במיוחד כשהם מחפשים רכב מזדמן לצרכי הכנת רכב מילוט שיהיה באזור המכה שלהם. בתקופה המשטרתית שלי למדתי חלק מהשיטות שלהם). במקום לשרוט את ההגה - שישרט הציפוי.
מספיק סיבות?
שבת שלום ומבורך.

זה רעיון לא מוצלח

אל תשכח שבהגה מותקנת כרית אויר. אתה לא מעוניין להפריע לתפקוד הכרית

מנחם231

New member
הלו!

לא הגזמתם קצת.? אלפי אנשים שמים כיסוי הגה.יש אנשים שכפות הידיים מזיעות להם. יש אנשים שנכנסים לרכב ומדי פעם הידיים לא נקיות. ויש שפשוט זה יפה בעיניהם.אז מי יכול להגיד לו מה לעשות. הוא רק שאל איפה אפשר לקנות.
קיה יקר הכיסוי לא מפריע לכרית אז זה בסדר.
ברכב חדיש כבר לא ניתן לשים כיסוי כי ההגה לא עגול. בתחתית ההגה העיגול נהיה שטוח.

אולה

לדעתי לא הגזמתי:
על סמך מה כבודו שולל הפרעה לכרית עקב הכיסוי...

מנחם231

New member
הכיסוי מתלבש על עיגול ההגה

הכרית במרכז. תבדוק לבד ותחליט. אם זה היה מפריע היו אוסרים על מכירה.
פעם היו מלבישים כיסוי המושבים ברגע ששמו כריות היצרנים עשו פתחים במקום שיש כריות.
אבל באמת לא בא לי להתווכח.

תתפלא אבל אני יודע להודות בטעותי:
הסיבה חשבתי שהכיסוי שמדברים עליו הוא מכסה את כל ההגה ונראה כמו פריסבי, ולזה הגבתי ורשמתי כי יפריע לכרית לבקוע ממרכז ההגה.
&nbsp
לעומת זאת אתה מעוניים בכיסוי שהוא דמוי טבעת שמקיף רק את הטבעת של היקף ההגה וזה אכן לא מפריע לכרית...
&nbsp
לידיעתך יש הבדל בין עיגול ומעגל.

מנחם231

New member
עכשיו הבנתי.

כשאתה טועה זאת טעות פשוטה והולכים הלאה. כשאני טועה זה מקבל אבחון רפואי
בתוספת רמיזות שונות.
אז אני מבין שאתה סגן השריף פה. נותן ציונים ופרשנות .
שיהיה לך שבת שלום. בעוד כמה שעות אבדוק את הנושא שטעיתי לגביו.

enigo

New member
ממש לא בכל רכב חדיש. אומנם תחתית שטוחה נהיה עניין נפוץ

יותר בשנים האחרונות, אבל רחוק מלהיות סטנדרט. אבל אכן לא אמור להפריע לכרית האוויר.
הבעיה עם הכיסויים הם שלא פעם הם רופפים - משמע במקרה חרום עלול להיווצר מצב שבו מסובבים את ההגה - אבל רק הכיסוי מסתובב, או שההגה לא מסתובב את מלא ההפניה.

מנחם231

New member
תשמע בחור

יש לי כיסוי מעור במצב חדש. אם זה מתאים לך אתן לך בחינם. צריך להיות גם אחד חדש אבל כרגע לא זוכר איפה תקעתי אותו.

bogib

New member
נורא נחמד מצידך

אבל נסעתי אתמול ללא כיסוי בכלל ולמען האמת הנהיגה היתה מאוד נוחה אז אשאר ככה בינתיים.
בכל מקרה המון תודה

למעלה