צמיגי FARROAD

צמיגי FARROAD

מה דעתכם על הצמיג הזה למאזדה ?
מציעים 4 ב 800 ש"ח
הארות , הערות ? תובנות ?
תודה

מנחם231

New member
אל תעלב בבקשה

המותג הוא סיני.
אתה חייב לכתוב את מידות הצמיג ואת קוד המהירות והעומס ואת דגם הצמיג.
אחרת אי אפשר לענות.

מנחם231

New member
אז ככה

המפעל הזה מייצר מעל 20 מליון צמיגים בשנה. הצמיגים מיוצרים ע"י רובוטים.
המפעל נראה מליון דולר.
יש לו כמובן סוגים שונים. לגבי המחיר כבר מזמן הפסקתי לחשב את המוצרים במזרח לפי החשבון שלי.

enigo

New member
אתה מתכוון אולי מותג? לא מכיר מפעל בתחום שמייצר 20 מליון

צמיגים בשנה. בכל מקרה, עד כמה שאפשר להבין מהטקסט המאוד עילג בעמוד הבית שלהם - הם מתכננים להגיע לכושר יצור של 20,000,000 צמיגים בתאריך יעד לא ברור (אמרתי כבר שעמוד הבית עילג?).
אגב, איך אתה יודע איך נראה המפעל ושמדובר במפעל רובוטי?

חן 1111

Active member
לא מכיר, לא הייתי מתקין

ואפשר להגיד די בביטחון שאין צמיגים טובים במחיר הזה. מצד שני תמורת עוד 200-400 שקל, כבר אפשר להשיג צמיגים סבירים ומעלה. זה מה שאני הייתי עושה.

enigo

New member
בלי דגם צמיג ספציפי קשה לענות במדויק

אבל הניסיון שהיה לי בעבר עם צמיגי החברה היה שמדובר בצמיגים מהסוג הנחות ביותר. חוות דעת שמצאתי אחר כך ברשת הן באותה רוח - כמעט כל הביקורות, לכל הדגמים, דיברו על צמיג בעל ביצועים נמוכים מאוד כמעט בכל תחום.
לדעתי שווה לשלם עוד מאה שקלים על צמיג בשביל לקבל צמיג ברמה גבוהה, או לפחות טובה.

דאלטון

New member
כמעט לפני שנה הרכבתי צמיג כזה

לדעתי הוא נראה בסדר . אבל היה משהוא קצת מוזר
פעם אחת. חשבתי שהצמיג עלה על חומר שממנו עושים כבישים (החומר השחור)
. אחרי שניקתי את זה מתברר שזה הצמיג עצמו . נראה היה שכאילו מישהו שרף את הצמיג באש והיה לזה ריח של חריקות על הכביש.
מדובר בנקודה קטנה בצמיג . אני לא יודע ממה זה נגרם עד היום. חשבתי שמישהו עשה נזק בכוונה לצמיג או אולי זה היה שעשיתי חריקה על הכביש בלי לשים לב. בסך הכל הצמיג משמש אותי עד היום ונראה לא רע חוץ מאותה נקודה
שקצת נראת שרופה.

Joseph Farkash

New member
התובנה היחידה שלי משאלתך נוגעת לבחירה ....

החלק הכי חשוב בבטיחות הרכב והנהיגה בו הוא הצמיג, איכותו והתאמתו לכבישים ולתנאי האקלים בהם אתה נוסע...אז חסכת פאקינג 200 שקל או 300...אבל העמדת את ביטחונך ובטלון האהובים עליך בספק...

למעלה