וויז במאזדה CX5

Arielvista

New member
וויז במאזדה CX5

התחדשתי במאזדה CX5 חדשה. יש לה מסך מגע, GPS מובנה (אני מניח, כי יש מצפן שנותן לי קואורדינטות), ובכלל, קראתי שזו גרסת אנדרואיד כלשהי, כך שבגדול נראה שכל החומרה נמצאת אבל...
יש במסך אפשרות NAV, שכמובן אינו מאפשר לי ניווט אלא אומר לי שאני צריך לרכוש מהיצרן תוכנת ניווט.
מי יודע איך (אם בכלל) ניתן להתקין WAZE ו\או אפליקציות אחרות?

מנחם231

New member
גם ברכב שלי יש את אותו דבר

רק להתקין את הווייז צריך לשלם 3.5K

Arielvista

New member
עושקים...

WAZE זה חינמי, כל החומרה\מע' הפעלה כבר שם, וגובים על זה כל כך הרבה...

enigo

New member
אין לו את אותו רכב כמו לך, ומטבע הדברים גם לא את אותה חומרה

וממה שאני זוכר, המערכת המקורית ב-CX5 היא לא מבוססת אנדרואיד. אולי יש לך מערכת בהתקנה מקומית? אם כן, הוספת וויז היא פשוטה מאוד.
באותו נושא - עד כמה שאני יודע, מערכות הניווט שהיבואן מתקין היום של IGO

זו אופציה לרכישה מהסוכנות של מזדה

שלום
הציעו לי גם ב-2 שקניתי לפני שנה. עלות: 3,000 ש"ח. וויתרתי ואני משתמש ב-WAZE שבטלפון.
יש לי גם פורד פוקוס מהעבודה. שם יש WAZE מובנה. אבל הוא צריך חיבור לרשת.
זה נעשה ע"י HOT SPOT לסלולארי. יש תוכנת עזר שמפעילה ומנתקת אותו בזיהוי ה-BT. זה עבד חודש והפסיק...לטעמי הממשק מולטימדיה בפורד הוא כישלון קולוסיאלי. אני ממש סובל ממנו.
העדפתי לקנות בכסף של תוכנת ה-WAZE במזדה טלפון חדש (S7 EDGE).

הסבר

שלום
שום דבר לא עובד טוב או נכון. ממשק MMI מסוכן ולא סביר.
1. רדיו FM: יש למע' RDS אבל בחיפוש והצגת התחנות מופיע רק התדר. כאשר בוחרים, רז אז מופיע גם שם התחנה. כולל ברשימת השמורים. לך תזכור 10 או יותר מספרי תדרים לתחנות השונות...
2. בנגינת קבצי MP3 מזיכרון, הוא תמיד מתחיל מהראשון, אחרי שמכבים מנוע.
יש בתפריט הצגת התוכן ע"פ שמות, קבוצות או תיקיות: כלום לא עובד.
3. ב-CD זה מנגן עד סוף ה-CD אבל לא מתחיל שוב מרצועה 1. אז או שצריך לשלוף את ה-CD ולהחזיר, או ללחוץ אחורה כמספר הרצועות. מדהים!
בבחירת מקור כמו CD, יש 2 מצבי לחיצה על HOME, ממנו עוברים לתפריט. אחד ארוך שיש לו איקונים זעירים כולל DVD (CD) או קצר שאין בו CD. מרתק.
4. ה-WAZE צריך HOT SPOT. הכיוון נעשה ותוכנת אבל אחרי חודש הפסיק לעבוד.
5. כל הפעלהשל מע' המיזוג או נגיעה בווליום מעלה חלון במרכז הצג שמסתיר את האפשרויות או התוכן. אם הורדת טמפ' ובא לך ללחוץ על תחנה אחרת, חכה שהמסך הזה יעלם ורק אז תוכל להחליף תחנה.
6. כל התפעול דרך המסך מגע. לא בטיחותי בנסיעה, שצריך להסתכל על מה לוחצים במקום על הכביש.
7. למערכת חיים משלה. היא יכולה לעבור ל-CD או להודיע הודעות מבלי שנגעתי במשהו. לא מהמורה לא כלום. פשוט עובר מרדיו ל-CD וכו'.

זה ממשיך, אבל אני מניח שהרעיון ברור.

מנחם231

New member
הרעיון של טלפון חדש

הכי טוב. בינתיים אמרו לי שאין לי תוכנה כמו שלך. כאילו הבן אדם יש לו מושג ירוק איזה רכב יש לי.

למעלה