מה דעתכם על רכב פיגו החדש 2008 החדש כרכב משפחתי ??

eli19961

New member
מה דעתכם על רכב פיגו החדש 2008 החדש כרכב משפחתי ??

תודה,

prizman

New member
לא נהגתי עליו וכנראה שגם לא אנהג בקרוב,

אבל חבר קיבל אותו השבוע, הוא חובב רכב, אם תזכיר את הנושא בשבוע הבא
אשתף אותך בהתרשמות שלו.

enigo

New member
מה גודל המשפחה?

צריך לזכור שבעיקרון זה סופרמיני מוגבה עם תא מטען גדול יותר (בגדול הוא נראה כאילו לקחו את ה-208 סטיישן שתכננו להציג, ופשוט הגביהו אותו קצת). למשפחה של שני מבוגרים בגודל ממוצע ושני ילדים שלא יושבים במושבים גדולים מדי - הוא יתאים יופי. אבל אם מתכננים שאחד ההורים ישב בין שני ילדים קטנים מאחור - הוא לא יתאים.
אבל אם החלל הפנימי בגודל מתאים לכם, אז מדובר ברכב נוח למדי, חזק מספיק ומאובזר בצורה סבירה, לפחות בגרסה היקרה יותר שבה יצא לי לנהוג. אם כי קצת חסר לי שם אבזור בטיחות מתקדם.
בכמה מציעים אותו כרגע? נראה שהמחיר שלו כל הזמן משתנה...

ערכך לפורום הזה לא יסולא בפז

שמתי לב שיש לך ניסיון אישי מסויים על חלק שאיננו זניח מכלל המכוניות שעולות כאן לדיון. [אין אף אחד עם כזה ניסיון אישי רחב!]
זה הופך את המענים ממך למדוייקים לעין ערוך בפרט כשאחרים "שמעו" [בעבר] או "ישמעו" [בעתיד הקרוב] ואינני מקל ראש בכלל בשמועות כי בהעדר משהו אחר גם זה משהו חיובי. וכמובן טוב שדיווח ממקור שלישי מוצג ככזה, כפי שאכן בוצע בשרשור.

מה שעוד מוצא חן בעיניי לגבי דיווחיך הוא שאתה מציין מ2 צידי המטבע, היתרונות והחסרונות כלומר אינך מסתנוור מדי מרכב כזה או אחר

מנחם231

New member
פיקנטו בוקר טוב.

כדי שגם אתה תהנה מהידע שקיים פשוט תיכנס למגזין "אוטו" ותקיש פיז'ו ופתאום תראה שהכל בא משם לפעמים בלי להחליף אפילו את המילים ולפעמים מחלים מילה
פה ומילה שם.

enigo

New member
עובדות הן עובדות הן עובדות. זו לא אשמתי.

או שאתה רוצה לעשות לי מבחן, ולראות אם אני יודע גם דברים שלא נכתבו בכתבה באוטו כדי להשתכנע שבאמת נהגתי באוטו?
אבל לפחות אני לא מטעה אנשים - למשל לגבי שמן מקורי של טויוטה, או שאי אפשר לבטח מכונית שלא רשומה על שמך...

למעלה