אני עצבנית אש

זה מצחיק שאתה מציין גם מכונות כביסה, בדיוק גם הלכה לי גם המכונת כביסה השבוע....אם כבר אני ברצף. זה לא השבוע שלי.

em28

Well-known member
אז המברג/פטיש עשוי להיות שימושי גם שם

אם לא לשחרור הפחמים - להוצאת העצבים.

כבר השתמשתי

במברג קודם, לפתוח את בור הביוב שנסתם. כן, גם נסתם הביוב השבוע. ציינתי שזה לא השבוע שלי?

enigo

New member
הצלחת לפתוח סתימה בביוב עם מברג ואת חושבת שזה לא השבוע שלך?

ההפך!

חתולים שחורים יורקים כשהם רואים אותי

הביוב נפתח בהצלחה חלקית, כנראה שלא יהיה מנוס משאיבה מקצועית. אחרי זה הלכה המכונת כביסה. אחרי זה האוטו. וכל זה אחרי שניסיתי להשיג את יועצת ההשקעות בבנק, כי כל הדברים האלה מחייבים כסף, אבל אמא שלה בדיוק נפטרה, אז....
לקחתי אוטובוס לעבודה הבוקר, זה לקח רק שעה וחצי, כדי להתאחד עם האוטו ולחכות לגרר. ההיה קר, אז האוטו נדלק. אישפזתי אותו במוסך בלי גרר. זו נקודת האור היחידה בכל הסיפור הזה. יודיעו לי מה המצב איתו.
נכון שאתה חוזר בך?

enigo

New member
וגם התניע לך האוטו ולא היית צריכה גרר?

גברתי, אני ממליץ בחום על מילוי לוטו כל זמן ששטף המזל ממשיך!

תכל'ס. זה רק עצבים, כסף וזמן

ובאמת שאפשר יותר גרוע מזה. בלי עין הרע (אגב, עכשיו הצנרת בבית דולפת. השכנים העירו את תשומת ליבי שיש דליפה מהשיבר. )

חן 1111

Active member
כי מוסך מורשה טוב נותן פיתרון כולל

ייתכן שחשמלאי יהיה יותר זול לפתרון בעיית סטרטר, אבל אם זה לא הסטרטר הוא ישלח אותך למישהו אחר.
חוץ מזה, מניסיון, מורשי יבואן הם לא בהכרח יקרים יותר. זה בחישוב הכולל. אולי המחיר לשעה או מחיר החלפים גבוה יותר, אבל האחזקה בטווח הארוך לא.

lseugy

New member
נווווו??? מה נגמר במוסך? הלו... אנשים פה מחכים לתוצאות...

מי שהימר סטרטר

ירים את ידו. אוקיי, להוריד להוריד.
מי שהימר אלטרנטור, שירים את ידו. אוקיי, להוריד.
זו הייתה העלוקה.

אחרי זה עשיתי פה חיפוש בפורום וראיתי שמישהו סיפר שלחבר שלו לא נדלק האוטו איזה שנתיים אחרי שהוא קנה אותו מחברת ליסינג ומצאו אצלו, אחרי חיפושים רבים, 3 עלוקות ברכב.
גם האוטו שלי הגיע מליסינג והייתה לו עלוקה שעשתה צרות. האמת, גם דברים אחרים השתפרו אחרי שהעיפו את הקודן והעלוקה.

סטרטרים מתקלקלים אחרי כמה שנים, עושים היום Start

אלקטקוני בלחיצה עם האצבע אחת ובלי מפתח, נראה כמה זמן זה יחזיק...
(רנו קליאו, סוזוקי ויטרה, רנו קדג'אר, ועוד...).

למעלה