טופס בדיקה לרכב

דייהטסו

New member
טופס בדיקה לרכב

אני שוקל לקנות את יונדאי i25 שנת 2014 מאוויס. בבדיקת הרכב פגיעות שלדה עם "משמעות נמוכה" ו"משמעות שולית". בהנחה שעל המחיר יש הסכמה, כמה משמעותיות לדעתכם הפגיעות והאם הייתם נרתעים מלקנות? תודה מראש...

© DrorZi

New member
למה מחקת את מזמין הבדיקה? מי שילם עליה?

נקי לי מידי הטופס הזה

דייהטסו

New member
לא מחקתי

ככה קיבלתי את הטופס מאוויס. הבדיקה מטעמם עד כמה שאני יודע. משום מה הרכב בבעלות חברת ההשכרה שלהם "קרדן" והם טענו שמליסינג, אברר את זה אתם

M o l

New member
אם הבדיקה מאוויס, אל תאמין לאף מילה שרשומה שם.

© DrorZi

New member
אז צדקתי, לרכב אין בדיקה

אחרי שתבדוק את הרכב כשאתה משלם על הבדיקה ואם אלה הליקויים, אז סבבה (במחיר הנכון)

enigo

New member
קרדן היא החברה האם של אוויס, לא חברת ההשכרה שלהם.

אני חושב שהרישום ברשיון שונה בין השכרה לליסינג.
זה רכב שעבר תאונה רצינית מאחור. ברגע שמילות הקסם "קצה שלדה" מופיעות בבדיקה, הרכב הופך לאבן שאין לה הופכין מבחינה מסחרית, אלא אם חותכים עמוק וחזק במחיר. ברמת 30% פחות ממה שרכב עם נתונים דומים היה מקבל בלי פגיעת קצה שלדה.

אתב בטוח במה שכתבת?

"זה רכב שעבר תאונה רצינית מאחור.". דרור כותב סבבה והבודק כותב כותב משמעות שולית. אם הייתה כאן פגיעה רצינית החברה הייתה כנראה מעבירה את הרכב לסוחר המתאים שיעשה את הקומבינות שלו.

חן 1111

Active member
הוא כתב "מבחינה מסחרית"

ודרור כתב סבבה במחיר הנכון.
ברגע שמופיעה בבדיקה המילה שלדה, קשה יותר למכור את הרכב ולכן המחיר יורד במידה משמעותית. צריך לקחת את זה בחשבון כשקונים.
כמובן שזה כמעט ללא משמעות טכנית והרכב יכול לשרת אותך כמו כל רכב אחר. בהנחה שתיקנו את זה כמו שצריך.

חן 1111

Active member
קרדן זה השם של החברה. הם מייצגים בארץ את אוויס

ומשתמשים בלוגו, אבל כל המכוניות רשומות על שם קרדן.

דייהטסו

New member
תודה למגיבים - ושאלת ההמשך

באיזו הפחתה מהמחירון כדאי לקנות אותה? חוזר על עיקרי הדברים -מכונית מליסינג ועם פגיעת שלדה מאחור עם משמעות שולית

אם אתה מכיר את הישראלים , כאשר תמכור את הרכב

אפילו 50 אחוז לא יספק אותם .אז תקח זאת בחשבון .
מצד שני כאשר הם קונים ישירות מחברת השכרה או ליסינג הם
משלמים הרבה יותר , לך תבין .
פעם ניסיתי להשתתף במכרז של משרד הביטחון, אתה לא יכול לדעת מה מצב הרכב רק להתבונן בו
אנשים הציעו מחיר מחירון , על עגלות עם דיפלומה של עגלה .
פירססתי ועפתי משם .

enigo

New member
כבר עניתי לך על זה - בדוק כמה עולה רכב מקביל בלי תאונה

ותוריד לפחות 30%. אם הם מסרבים - חפש רכב אחר.

למעלה