מנורת החלקה הנדלקת בכל הזדמנות במאזדה 3 2011,

מחשבות

New member
מנורת החלקה הנדלקת בכל הזדמנות במאזדה 3 2011,

מה זה אומר? כל יציאה מעמידה המנורה נדלקת לשניות אחדות ולא יציאה פראית במיוחד.

The S t i g

New member
כמות החול על הכביש גורמת לזה

חכה לשבוע הבא אחרי שהכל ישטף

M o l

New member
בשבועיים האחרונים בקרת היציבות שלי עובדת שעות נוספות

(יחסית לבד"כ) אני מאשים את האבק והחול.

מחשבות

New member
מודה שבשבוע האחרון זה ממש מוגזם, יחסית. מבין שזה בגלל

היובש והחול על הכביש.
בשבוע רגיל זה קורה, אבל נדיר. סיפרתי לכם בעבר שיש לי צמיגים EFFICIENT GRIP של גודייר והם הגרועים שהיו לי מאז ומעולם.

enigo

New member
מתחזקת אצלי ההרגשה שקנית צמיגים מזויפים או דפוקים

יש לי את הצמיגים הללו על C4 - רכב די מקביל לשלך מבחינת הספק ומשקל, וגם ביציאה בפולגז מעמידה נדיר מאוד שהגלגלים יפרפרו. בפניות אני לא זוכר מתי, אם בכלל, הצלחתי להעיר את בקרת היציבות. אבל אני נוסע עם הרכב הזה בעיקר בעיר.

sapirsnapir

New member
צמיגים

מניסיון אישי אני תמיד קונה צמיגים מהיבואן, ככה אני יודעת שאני מוציאה את כספי על צמיג איכות ולא נותנים לי זיוף מסין.

הקישור מסביר על קבוצת קוגול יבואנית מישלין

ובקיצור זה קישור לצמיגי מישלין וכו'. פירסומת לצמיגי מישלין וליבואן שלהם שמסתבר שהוא קשור ל"חברת מאיר" של הונדה וכו'...אבל, הלוואי שכל הפרסומות היו כאלה.
אם יש עוד יבואן לצמיגי מישלין אז זאת פרסומת של יבואן א' נגד ב'. אם אין אז כל פעם שמוזכר כאן בדיון איזה יצרן רכב אז זה גם כן פרסומת.

enigo

New member
מי שמזכיר יצרן רכב בתשובה לשאלה - זה דבר אחד. מי שמביא לינק

עם המלצה גנרית לקנות מהיבואן הזה - אז זו פרסומת. אני בטוח שגם אתה יודע להבדיל, וסתם מנסה ליצור ויכוח.

יש לי צמיגים כאלה והם אוחזים טוב מאוד.

וגם שקטים. לא הייתי אומר בשום אופן שהם גרועים.

מחשבות

New member
התחושה היא שהיציאה מהמקום נחושה פחות וקצת

משיכה ימינה. אחרת ככלות הכל, המאזדה פראית ביציאה.

M o l

New member
4-5 פעמים, בעיקר בכיכרות.

בד"כ זה לא קורה ביום יום (אלא אם אני נוהג "ספורטיבי" במכוון וזה אף פעם לא קורה בעיר).

יש לך מזל שאינך על אופנוע

מרפי לא היה סולח לך...
זה די הרבה פעמים כ5 פעמים/שבועיים.
לא הבנתי כמה פעמים זה קורה לך בשבועיים רגילים ?

M o l

New member
"בד"כ זה לא קורה ביום יום", כלומר, השבועיים האחרונים בהחלט

חריגים.

2011 זה קרוב ל2012...

קרה לי פעם אחת לפני יומיים לאחר סיבוב חד ב140 מעלות למטרת טיפוס בהר. הסיבוב צפוף מאד ומחבר ישורת מטפסת בכיוון אחד להמשך הטיפוס ע"יח חיבור לישורת מטפסת בכיוון ההפוך בטופוגרפיה מורמת יותר.
נתתי גז בטיפוס בהילוך 2 ונדלקה ההתראה [היבהוב] למשך כמה שניות. לא הרפיתי את הגז ולא הרגשתי גימגום כלשהו במומנטום כלפי מעלה ההר
לדעתי זאת פעם שנייה [או 3??] שנידלקת נורת ההתראה הצהבהבה של הTCS מאז 2012. בעבר טרם החלפתי צמיגים חוויתי החלקות ואובדני שליטה מסויימים בדרגה קלה בלי שנידלקה הנורה בהיבהובים. חשבתי אז שכל הרכב החליק וכל 4 הצמיגים איבדו אחיזה קלות וזה היה לזמן קצר כשהאחיזה חזרה מהר. המערכת איבדה כיוון לחלוטין ולא יכלה לגלות את מה שקרה לה.

למעלה