סוזוקי ליאנה 2006 סטיישן

haviv16

New member
סוזוקי ליאנה 2006 סטיישן

איך הרכב מבחינת ביצועים
צריכת דלק
אמינות
בטיחות
נסיעה בכביש

חן 1111

Active member
אמינות טובה.

כל השאר בינוני עד סביר. דומה למשפחתיות אחרות.
לגבי בטיחות, היו כמה רמות אבזור עם 2 או 4 כריות אוויר, וגם עם או בלי ABS. אז תבדוק על איזה דגם מדובר.

enigo

New member
התכוונת - כל השאר בינוני מינוס, ויש משפחתיות עדיפות בהרבה.

סליחה - צריכת הדלק טובה למדי.
אבל בתחום הבטיחות ואיכות הנסיעה יש משפחתיות טובות בהרבה, ונראה לי שבגדול היא מתחת לממוצע בתחומים הללו.
אגב, לגבי האמינות - בשיחה עם חבר מתחום המכונאות הוא זרק הערה על זה שהרכב הזה הרבה פחות אמין מהתדמית שלו, נתן אותו בתור דוגמא לתדמיות לא מוצדקות בתחום הרכב. האמת שהוא הפתיע אותי, אבל לא היה לי זמן לחקור אותו בעניין.

חן 1111

Active member
לגבי האמינות אני יודע אחרת.

הוא אפילו יותר אמין מהתדמית שלו, וזה ממקורות יודעי דבר.
בקשר לבטיחות, יש לו דגמים עם 4 כריות אוויר, ויש עם 2 ואפילו בלי ABS למרבה הפלא. בכל מקרה נדמה לי שהיא לא נבחנה במבחן ריסוק כך שהבטיחות שלה זה עניין לניחוש.

enigo

New member
לגבי האמינות - הבאתי דברים בשם אומרם, ואין לי יכולת להעמיק

את הדיון, כאמור.
לגבי בטיחות - ב-2006 היו כבר דגמים עם 6 כריות אוויר וחמישה כוכבי בטיחות (במבחנים דאז). במחיר שבו מוכרים את הרכב הזה, אם לקשר להודעה אחרת שהיתה כאן, אפשר לקנות יותר ממשפחתית אחת עם חמישה כוכבי בטיחות ו-ESP. אז כן, אפשר להגיד בוודאות שהבטיחות של הליאנה פחות טובה משל משפחתיות אחרות באותו תקציב. היא גם קטנה מהן משמעותית.

haviv16

New member
אממ אז עדיף סוזוקי ליאנה 2006 על פני מיצובישי לנסר 2009

גם אני שמעתי שאמין למדי

...שסוזוקי ככלל יותר אמין ממרבית היצרנים האירופים במרבית הדגמים שמובאים ארצה למרות שאידיט צודק וצריך בכל מקרה בקניית רכב ישן לדעת לבדוק בחוכמה ולהסיק נכון.

אמינות באופן כללי זה נחמד אבל לא שייך

אתה צריך לבדוק ספציפית לגבי הרכב הזה
היסטורית טיפולים ובדיקה לפני קניה .
זה לא רכב חדש .

הבן שלי נוסע על אחת כזאת 2007

הבעיה היחידה בחמש שנים האחרונות זו התראה על הממיר.
חוץ מזה, רכב סביר למחירו.

אז האם החלפתם את חיישן הלמבדה?

מדהימה האמינות של סוזוקי. מוצרים פשוטים אבל מאד אמינים. מהניסיון שלי, גם האופנועים שלהם בגדול אמינים וזולים לתחזוקה בהשוואה למשל להונדה ולימאהה... ובוודאי בהשוואה לדוקאטי, קאג'יבה וכמובן לבמוו.
במילים אחרות בשיקלול עלות מול תועלת היחס בסוזוקי הוא יחס של קבוצת המנצחים.
&nbsp
הקיה שלי שמשרת אותי מ2012 ואין ולא היו לי כל תקלות איתו, הקיה הזה עדיין צריך לעמול קשה כדי להגיע לרפיוטיישן האמינות של הסוזוקים כי שם זאת מסורת מוכחת של אמינות לצד ספיסטיקציה יפנית סבירה.

למעלה