איזה רכב להמליץ עבור חברים

xfwind

New member
איזה רכב להמליץ עבור חברים

נסיעות בעיקר קצרות עירוניות, הורים + ילדים בוגרים (ז"א שני אנשים בד"כ), תקציב 65K. יחזיקו אותו לפחות 5 שנים ויאהבו רכב אמין.
משהו בין קומפקטי למשפחומטית...

(נפרדים מאקסנט).

וגם: כן מליסינג/לא מליסינג?

משפחומטית? אתה? תחליף את הניק !

איפה ימי הXF650, גיר ידני, 5 הילוכים, אונו-זילינדר, קרבורציה וקירור אויר ושמן... לפחות סטרטר היה...
הידעת שמוכרים כיום שוב, דגמים חדשים של DR650 שלא עברו שינוי מהותי מאז ימי גירוש ספרד ושילטון האינקויזיציה ?
למיותר לציין שהמחיר אטרקטיבי למדיי...

enigo

New member
איפה ראית גיר ידני באופנוע מודרני? עניין שנעלם מהעולם כבר

בשנות העשרים לדעתי, מקסימום השלושים.

התכוונתי גיר מנואלי כלומר שיש קלאץ'...בציבור קרוי ידני אבל

באופנוע הכל הפוך כלומר הקלאץ' ביד והגיר ברגל

הכוונה שלא אוטומטיש

enigo

New member
למה לא סופרמיני? השימוש שהגדרת קלאסי לקטגוריה הזו.

xfwind

New member
מיהם ה"סופר מיני"? יש לזה בגאז'?

I20, מאזדה 2 וכאלה?

enigo

New member
המכוניות שציינת אכן שייכות לקטגוריה הזו. יש תא מטען, אבל לא

כגיבנת בולטת, אלא במרכב האצ'בק. בחלק מהמקרים הוא בנפח די מכובד של סביב 300 ל'.

enigo

New member
אם הדרישה היחידה היא אמינות - לא נוחות, לא אבזור, לא בטיחות

לא ביצועים ולא מראה, אז מיקרה בת שנתיים תעשה את העבודה, תהיה אמינה (כנראה - האוטו כבר די וותיק ולא שמעתי תלונות) וחדשה יחסית בתקציב האמור. היא קיימת בשפע בליסינג ובהשכרה, אז זו בהחלט אופציה, אבל שווה לבדוק מה פער המחירים ביחס לבעלות פרטית.
רק לשים לב שלוי יצחק "יודע" שהמחיר של אוטו חדש כזה הוא סביב 80K, והוא לא מתעקש לחשב את המחירון המשומש לפי המחירון הרשמי (באזור 100K).
אפשר גם יאריס, אבל נראה לי שהיא תהיה וותיקה מאוד במחיר הזה. כנ"ל סוויפט (שקצת פחות מרווחת, אז אולי מתאימה פחות).

אני יכול להמליץ על הונדה ג'אז הייבריד.

היה לי כזה בליסינג שלוש שנים ומאה אלף קילומטרים.
הרכב הראה אמינות מושלמת וגם חלקי הפלסטיק והריפודים נראו אחרי שלוש שנים כמו ביום הראשון.
הרכב חסכוני ובנסיעה רגועה עמד על 17 קילומטר לליטר - בדיקה אמיתית של חלוקת הקילומטרים בכמות הדלק.
הרכב אמנם קטן במידותיו אבל בישיבה בו ובנסיעה הוא לא מרגיש כרכב קטן.
התכנון הפנימי שלו מאוד חכם ומאפשר קיפול מושבים מודולרי וגם הרמה של המושב האחורי והצמדתו למשענת בחלוקה של 2/3- 1/3-פטנט ייחודי שמאפשר להעמיס ככה המון ציוד בקלות ובמהירות.
לגבי רכישה מליסינג- אני בעד. עבור מישהו שמתכנן להחזיק ברכב כמה שנים משום שמחיר הקניה נמוך יותר באחוזים ניכרים. חשוב לבדוק טוב שמדובר בחברה שמטפלת היטב ברכבים. אני יודע שאלדן היו טובים מאוד באחזקה לעומת חברות אחרות שהיה לי ליסינג מהם שהיו פחות טובים. אולי יש עוד חברות טובות, שווה לבדוק.
הסכום הזה של 65 אלף יכול לקנות מודל 2013 לדעתי. אולי אפילו 2014 מליסינג.

תוריד שגרת טיפולים זה אמור להיות מפורסם ברשת

ותתקשרו למוסך הונדה לבדוק ולמוסך מורשה משרד התחבורה לבדוק מחירים.

למעלה