עזרה בהחלטה לצמיגים לרכב

israel13579

New member
עזרה בהחלטה לצמיגים לרכב

אהלן, יש לי יונדאי איי 20 והמידות של הצמיג הם 175,70,R14. המהירות והעומס הם 84T. יש לי 2 שאלות בבקשה:
1. איזה צמיג הכי כדאי היום, יש לי התלבטות בין כמה צמיגים טובים ואני לא יודע להכריע מה היותר טוב מביניהם. קונטיננטל אקו קונטקט 5, פיירלי פי 1 ירוק, ברידג'סטון B25A, מישלן אנרג'י סייבר (שהוא הפחות מועדף עליי בגלל אחיזה פחות יציבה למיטב הבנתי) והגודייר אפיסיינט גריפ קומפקט...
2. כמה זה מחיר סביר לכל אחד מאלו?

*בבקשה רק מי שיש לו ניסיון עם הצמיגים הללו ולא כאלה ששמעתי מ.. אמרו לי ש.. גם דיס המלצה תתקבל בברכה.
תודה רבה אנשים יקרים :)

חן 1111

Active member
יש לי את הגודייר אפישנטגריפ קומפקט

במידה הזאת. אין לי שום דבר רע להגיד עליהם, אבל אני לא יכול להמליץ כי לא ניסיתי אף אחד מהאחרים ברשימה שלך ולא השוויתי אותם לשום צמיג איכותי אחר.
נדמה לי ששילמתי 340 שקל אבל זה היה לפני שנתיים לפחות.

כמה פעמים לדעתך בעל רכב מחליף את כל הצמיגים ?

לי יצא רק ברכב אחד שהחזקתי 8 שנים ,
מ 2005 לא קניתי שום צמיג להחלפה עם הצמיג המקורי הרכב .
אבל קודם לכן כאשר יצא לי להחליף זה היה לקונטיננטל .
אבל מדובר בהיונדאי , אתה יורד לרזולוציות בקשר לצמיגים
אבל בקשר לרכב עצמו ? אתה חושב שהצמיגים ישפרו משהוא ברכב הזה ?

dani666

New member

israel13579

New member
אהלן

אם אתה שואל את דעתי, אז אני חושב שצמיג לא אמור להיות על הכביש יותר מ-6 שנים, מעבר לכך הוא מהווה סכנה לעצמו ולסובבים אותו אבל זאת רק דעתי.
מה בקשר לרכב עצמו? אם היה לי כסף הייתי קונה X6 אבל זה המצב ואני אוהב את הרכב הזה מאוד.. אני לא חושב שהצמיגים ישפרו את האוטו, זאת לא הייתה השאלה מלכתחילה, השאלה הייתה איזה צמיג מומלץ.. לא איזה צמיג אתם חושבים שישפר לי את הרכב.
בכל מקרה תודה על המידע

X6 יש לך טעם טוב , אני מעדיף את ה X5

כי יש לו בגאז נורמלי לעומת ה X6
אתה צודק לגבי גיל הצמיגים , לא על זה דיברתי , אם צריך להחליף צמיגים אז צריך
התכוונתי שלרכב גרוע אין טעם לשים צמיגים מעולים, או אולי כן ?
אני לא מתיימר להיות מומחה לצמיגים .

enigo

New member
לפחות אתה יודע שאין לך מושג, גם הישג בהקשר שלך...

פלוץמן...?!

פריצמן הוא היחיד שכישורי הנהיגה שלו דומים במעט לשלך ככה שבמקום לקרוא לו ש"יעזור לך לטפל"
כנס איתו לאותה הקבינה. יחד אתם צוות מנצח

אתה עם הקופסת שימורים , לא יכול לדבר על כישורי נהיגה

מה קשור כישורי נהיגה ?
בכל מקרה אתה לא יכול להתחרות עם 40 שנה ללא תאונות .
בא אספר לך מה שוים כישורי נהיגה .
אתמול בבוקר אני עוצר בצומת T רוצה לפנות שמאלה , התנועה ערה
ואני ממתין , מצד שמאל הרכבים לאחר כיכר , מתפנה חור ואני מחליט לנסוע
הרכב משמאל עדיין רחוק , פתאום אני רואה שזה רכב פנאי אינפיניטי
שפתח מבערים ודוהר אלי , מצמצם את המרחק במהירות עצומה
הוא לא מראה סימן שהוא מגיב , כי אני כבר באמצע הצומת
מה נותר לי לעשות ? רק לתת גז ולברוח ממנו . דרך אגב 200 מטר לאחר הצומת יש לו רמזור , ואחר כך תנועה ערה , כך שמהר הוא לא יגיע לשום מקום .
שלא לדבר שהמהירות המותרת היא 50 והוא נסע על 100 או יותר אפילו .
אז כישורי נהיגה יש למפגרים כמוהו . והם שוים כערמת קליפות השום משנה שעברה בקיבוץ דורות .
כנראה שגם אני צריך רכב שמאיץ 0-100 ב 7 שניות בכדי לברוח מהמפגרים
ששולטים בכבישים , אגב גם בישראל יש פחות אבל לא חסר מהם .

מה שכן אין לי את הכישורים של פריזמן ואניגו , לתקוע סכין במילים נעימות
אצלי אין צביעות כזו , אם צריך אני לא בורר מילים . לכן אני צריך את עזרתו .

גם מעורפלי מודעות כמוך צודקים לעתים רחוקות

הפעם רק ההתחלה שלך נכונה. כל השאר גיבובי שטויות ואין אפילו צורך לקרוא את תיאוריך המגוחכים על אופן נהיגתך. כולם כאן יודעים שאתה נהג ליגה ז' שאינו מתקשר עם אף אחד אחר בכביש. איך אחרת רבים כל כך מפתיעים אותך מידי יום כפי שדיווחת כאן חזור ודווח? אין שום סבירות שאתה מקבל אינפוט רציף מהסביבה או שאינך יודע לעשות עיבוד כהלכה של האינפוט. גם אם תביא סיפור על מקרים שאתה הצלחת לתקשר, זה חריג ולא מעיד על הכלל כי כידוע לך גם שעון עומד צודק פעמיים ביממה.

במה צדקת הפעם? רק בזה שאני עם קופסת שימורים מצ'וקמקה [אני סיפרתי את זה, אחרת "משכיל כמוך" אפילו את זה הוא לא היה יודע], אבל היכן טעית? בחוסר ההבנה שלך שיש נהגים שבשונה משניכם יודעים לתקשר היטב ולהוציא את המקסימום אפילו מקופסת שימורים ואפילו מצ'וקמקה שבידיים שלי נותנת הרבה יותר מהאוטומטישי בידיים שלך או של הפלוצר. וכדי שההוא, בזעף האופייני לו, לא ישחרר עוד מנת חנקן בנפיחה לאויר, זה לא רק בהשוואה לשניכם. המיומנות שחסרה לכם, חסרה אצל רבים רבים. אין הסבר אחר למה קופסת שימורים מצ'וקמקע וזולה נמצאת בחזית לאחר אינסוף עקיפות. לפעמים אני מרגיש כמעט כמו, או, קצת דומה, לעל אוכף האופנוע. כשגם אז עקפתי כל הזמן.
הפעם בזכות היציבות של ה4 גלגלים המצ'וקמקים, הפחד והפאראנוייה נעלמו. אמנם היכולות הדינמיות רחוקות כמו מזרח מהמערב אבל מסתבר שבתוצאה הסופית, גם הצ'וקומוקו מאפשר לי לעקוף. כל הזמן אני עוקף, ללמדך שהרכבים האוטומטישים שממלאים את הכביש הזיבורי כיום, יושבים כמעט רק נהגים מוגבלים. מוגבלים במיומנות, ומוגבלים ביכולת תקשורת עם הסביבה.
אין שום הסבר אחר שפיקנטוצ'וקו, הרכב הזול ביותר בכביש הזיבורי בישראל, ימצא עצמו בפרונט אחרי שעקף את כל הנהגים הנעבעכים כמוך.

לפי ההגיון שלך אני נהג מירוצים, לא פחות

הרי עקפתי פורשה קאיין ועוד כמה וכמה רכבים מהירים .
מה אתה מקשקש בקומקום , לא הייתה שום הפתעה , היא רק בראש שלך כל הזמן ,
הבחור פתח מבער אחורי מול העיניים שלי והתקדם כאילו אני לא קיים .
יש לו מזל שאין לי איזו גרוטאה רוסית אחרת הייתי מוריד לו את הלב לתחתונים
גם כאשר אני עומד בסופר מול מדף ומישהוא אחר גם רוצה את אותו המוצר
הוא או היא לא יחכו עד שאני אסיים, אלא ידחקו לפני כאילו אני לא קיים .
מין טבע דרק שכזה .

זה לא ההיגיון שלי. אתה שוב לא הצלחת לפספס את מה שאני אמור

להגיד...
ברשותך חבל להשחית את הזמן ולהסביר שוב מהו באמת ההיגיון שלי. מניסיון העבר שלי, זה לא ימנע את הטעות הבאה בתור מצידך
&nbsp

prizman

New member
ילד מפגר,

קודם תדע מהם כישורי נהיגה ואחר כך חדבר עליהם.
א"ב של כישורי נהיגה לידיעתך זה לקנות אוטו, לא קופסת שימורים.
בהמשך, לא נוסעים על הג'אנטים, נוסעים על צמיגים.
הלאה, כל מה שאתה עושה זה לברבר, בעיקר משבח את עצמך, זו מה שעושה מי שאף אחד אחר
לא מתפעל מכישוריו.
ולבסוף, לאניגו בהחלט הייתי מוכן להראות את כישורי הנהיגה שלי, לך לא, כי אני לא מוכן
להיות על אותו כביש יחד איתך, זה מסוכן מדי, ובטח לא באותו רכב איתך כל זמן שלא ישפרו את מטהרי האוויר.

הפריץ, הפלוץ, הפוק והנפיחה... כל אלה מילים נרדפות פריצי

...ואפילו הפלאטוס... כל אלה מילים נרדפות פריצי למה שאתה משחרר כאן חדשות לבקרים.
&nbsp
אהבתי את ה"הלאה" שלך. מה הלאה? אין מאחוריך כלום זולת...פריץ...כל גיבוביך הרבים כגון לא נוסעים על הג'נטים אלא על הצמיגים...או להיות איתי באותו הרכב ...
... כאילו דא... מי יכניס אותך לרכב שלי? גם עם "מטהרי האויר" שלך אתה לא תיכנס...ו...כתמיד פריצי, למרות שאתה מלא התלהבות עם ה"הלאה" שלך, לא טרחתי לנסות להבין מה הפריצים שלך רוצים להגיד...בעיקר כי גם לך זה לא ברור אלא מדובר רק בפוקים שבורחים לך ללא שליטה...

enigo

New member
היה צפוי שתרגיש אחווה פתאומית אליו אחרי שהוכיח יכולת

זהה לשלך להודות בטעות...

לא מתמצא בבוסטרים . מבחינתי זה מוצר לדבילים

יש לך בעיה עם המצבר ? לך ראבק ותחליף אותו או שתזהה את הבעיה בזמן .
ותחליף
אנשים קונים רכב בעשרות ומאות אלפי שקלים ומתעסקים עם שטות וסובלים עקב 500 ₪ .
אבל אני יותר מאמין לפריזמן , אתה טועה הרבה , אותו לא תפסתי בטעות עד כה .
בכלל מה הקשר לבוסטר הדבילי? הכנסת הודעה לא במקו ומיותרת לכן אותך לפריזמן , שיכניס לך כמו בבוסטר , ולא משנה מי צודק

enigo

New member
צמיגים ובוסטרים. יפה, רשימת המודעות שלך מתארכת.

עד עכשיו הבעיה העיקרית שלך היתה שלא היה לך מושג שאין לך מושג, וזה היה מקור לחלק גדול מהשטויות שאתה פולט. ובעניין הבוסטרים, אגב, אתה באמת לא צריך "להאמין", אמונה ממש לא מעורבת בעניין. אמונה היא דבר ששמור לדברים שאי אפשר להוכיח - ואת קיום הבוסטרים, והעובדה שהם עובדים, קל מאוד להוכיח.
ואם להתחיל ליילל כמו ילד קטן שאתה הכי חזק והכי טוב זה "להכניס"... ובכן, שיהיה לך לבריאות.

למעלה