חניית רכב נכה

חניית רכב נכה

שלום רב
האם מישהו יכול להפנות אותי לתקנה או חוק כיצד אמור להיות כרטיס נכה מוצמד לשמשה הקידמית ?
קיבלתי דוח חניה בנתניה כי "כרטיס הנכה היה הפוך"
500 שקלים !!!!!!!!!!!!
תודה ...

oscars

New member
תגיש בקשה לאגף הפיקוח בעיריה לבטל אותו

הם גם אמורים לצלם את הרכב בזמן עריכת הדו"ח
אם ניתן לזהות את הפרטים בכרטיס נכה אפילו שהוא מוצמד הפוך - תדרוש שיבטלו את הדו"ח.
אם לא יבטלו תבקש להישפט.
אם לא יבטלו ובכל זאת יהיה משפט -תבקש הגנה מן הצדק.

תודה על תשובתך

מספר הרכב אכן לא היה גלוי לפקח כי הכרטיס היה הפוך
אני מבקש לדעת היכן כתוב שמספר הרכב אמור להיות גלוי (אני מניח שיש תקנה כזאת או חוק)
מעבר לכך ידוע לי שהפקח מקיש את מספר הרכב במסופון שלו, ובודק את תקפות כרטיס הנכה - ידוע לך משהו על זה ?

&nbsp

© DrorZi

New member
באמת דוח מוזר אם הכרטיס היה ברכב, השאלה היא

האם הוא היה הפוך ככה שהפרטים לא נראו? (ז"א מונח עם צידו האחורי כלפי מעלה)
&nbsp

יש 2 סוגי הפוך ששונים קיצונית אחד ממישנהו.

בשפה העברית 2 ההפוכים נשמעים זהה אבל בפועל אין ביניהם דמיון רב.
האחד הוא מה שאתה חושב עליו הוא הUPSIDE DOWN והאחר הוא BACK SIDE UP, שעליו אפילו בוגר החדר התימני המסורתי אינו יכול לגשר כל זמן שהוא מחוץ לרכב...

זה נכון

אתה צודק שבמקרה המתואר בכתבה מדובר על חנייה ליד תמרור ג-43
אני מניח שאולי אפשר לפנות לבית המשפט גם אם לא מדובר בחנייה ליד תמרור כזה. יש אולי עניין של שיקול דעת של השופט גם אם זה לא מוגדר כלשונו בחוק.
נניח שאתה חונה במקום אסור כי אין חנייה אחרת עם תמרור ג43. אם תשים את כרטיס הנכה ואם לא תשים, ב2 המקרים זה ייצור הפרעה מסויימת לתנועה, אבל הכרטיס נכה נועד לעזור לפקח לדעת שמותר לך להחנות שם למרות האיסור ושלא לתת לך דו"ח.
בקרב בני ישראל היצירתיות לעתים מרקיעה שחקים והפקח האמון על הסדר הציבורי חייב לדעת שלא מדובר ברכב שעליו לגרור...
לדעתי אם תפנה לבית המשפט אולי לשופט יש שפיל שהוא יכול לבטל כי בכל זאת יש לך אישור.
תעדכן

הוא לא יכול לעשות לך סתם דו"ח, רשום לו במסופון שיש לך תג נכה

לפי מספר רכב, אין דבר כזה לקנוס,אפשר לבטל קנס, תוכל לבקש בטלפון במקום לשלוח מכתב בקשה לבטל קנס מיידי, זה עגמת נפש לשלוח מכתב ולחכות, תתעקש ואל תיתן להם למשוך זמן ולבקש ממך לשלוח להם מכתב ותחכה חודש לתשובה, כשרוצים אפשר לבטל על המקום.

תנסה, בהצלחה.

אכן לא רצוי שהפקח ישכב על הגג של המכונית שלך

בכדי שיוכל לקרוא את השלט .
או שהכיתוב היה מופנה כלפי פנים ?
איך לשים את השלט ? תשים אותו כך שפקח יוכל לקרוא אותו בלי גימנסטיקה מסובכת

oscars

New member
בתו חניה לנכה גם ב BackSide כתוב תו חניה לנכה

מפאת פרטיותם של הנכים לא רשום שמו של הנכה בצד הקדמי
אבל בצד האחורי כן רשום.
מכל מקום הפקח מקושר אונליין ויכול לדעת אם הרכב מוגדר כרכב נכה גם אם אין עליו תו בכלל.
(לבן שלי יש תו נכה אבל הוא מתבייש להציג אותו. לא משתמש בו ושם אותו רק במקרים חריגים)

למעלה