האם ציון ירוק זה משהו שעלול להתדרדר, למשל,

האם ציון ירוק זה משהו שעלול להתדרדר, למשל,

האם יתכן כי פיקנטו 1.0 ידני היה ציון ירוק 2 בשנת 2012 ואילו עתה בחלוף יותר מ4 שנים הציון של אותו רכב הורד בנקודה והוא כיום 3 ?
הרכב לא השתנה בכלום אז למה הציון השתנה... ואולי אני טועה כי הרכב השתנה במה שקשור ל"אלמנטים הירוקים" או שהקריטריונים עבור הציון 2 הוקשחו...

yd33

New member
בהחלט , אותו הדבר קרה לי עם הספורטאז 2012

עם השנים הציון הירוק הלך והתקרב לאדום משנה לשנה ....

זה בהחלט אפשרי...הטכנולוגיה מתקדמת וניתן להשיג תוצאות טובות

יותר ועל כן הסקאלה הירוקה מתעדכנת

ציון ירוק זה קישקוש , אולי זה מעיד על פחות מזהמים לאדם

אבל לא פחות גזי חממה , לכן אין כאן שום קשר לירוק
זו רק תעמולה

enigo

New member
לך קרא את הנוסחה של הציון הירוק לפני שאתה מברבר

אידיט אתה לא צודק

הנוסחה מכילה גם את גז החממה הראשי שהוא ה CO2. המשקל היחסי שהנוסחה הנוכחית נותנת לגז החממה אינו זעום בכלל בפרט בהתחשב בזה שכמותו האבסולוטית גדולה משמעותית משל הרכיבים האחרים שמופיעים בנוסחה. ולכן למרות שהמקדם של הCO2 הוא קטן יותר משל האחרים, עדיין משקלו בנוסחה המתוקנת [שלאחר המכפלה במקדמים], לפני חיבור המכפלות, המשקל שלו אינו זניח.

האם לא יכולת לרשום משהו קצת יותר מעורפל וזהיר כגון "עד כמה שאני זוכר" או "נראה לי" או "תקנו אותי אם אני טועה" או כל מיני ווראציות מהסוגים הזה ואחרים...

קבל:
http://media.mot.gov.il/PDF/HE_RECHEV/misuy-yarok2015.pdf

אין שום דבר ירוק במכוניות עם מנוע שריפה פנימית

יתרה מכך אין שום דבר ירוק גם במכוניות חשמליות ללא מנוע שריפה פנימית
זה שהפחיתו קצת מזהמים לא עושה את זה לירוק
כמו שבניה ירוקה היא לא ירוקה אלא קצת יותר חסכונית באנרגיה .
אל תישא את השם ירוק לשוא
זה כמו שהאוטובוסים של אגד "ירוקים" כי הם צבועים בירוק .
הפחתת מזהמים לא מספיקה , צריך לעצור את הזיהום לגמרי
אחרת זה שוה כקליפת השום , אבל בעצם גם עצירת הזיהום לא תספיק
אז כל הנושא מגוחך .
להציל את העולם כבר מאוחר מידי .
ועוד לא דיברתי על ארצות שבהן רוב מכריע של מכוניות ישנות . הודו סין רוסיה .
אני מניח שב TATA ו בטוח ב KAMAZ, LADA , UAZ , GAZEL לא שמעו על הפחתת מזהמים .

אל תסובב את מה שאמרת. אתה דיברת על גז החממה

שכביכול לא מובא בנוסחת הציון הירוק.
יש כאלה שהם תמיד תמיד צודקים. האם אתה נמנה עליהם?
אני אגלה לך עוד סוד לרגל השנה החדשה. כמה שאדם יותר טמבל הוא יותר ויותר תמיד תמיד צודק.

יש איזון וצירקלוציה

הCO2 והמים משמשים לייצור חמצן וסוכר בזכות הצמחים ואור השמש. בעלי החיים משתמשים בסוכר ובחמצן לייצר לעצמם אנרגיה לקיום.
וככה עולם החי והצומח מתקיימים בהרמוניה בזכות השמש.
זה נכון שמנוע הבעירה מסיט השיווי משקל לעבר ריבוי CO2 ולהתחממות הכדור שמאדה את המים ולכן יש עניין של איזון.
גם איזון שמופר יכול להיות מופר בעדינות או ברגל גסה. אתה לא יכול להשוות פיקנטו עם נהג אחד בפקק בבוקר לM135I עם נהג 1 באותו הפקק בבוקר. הפער בזיהום בערך פי 2.
אבל אין לך אמינות כי אתה אמור להיות נגד תחבורה ציבורית וגם נגד חימום הבית הרוסי בחורף הארוך ולא רק נגד גידול בקר. כל אלה גם מגבירים CO2 וחלק גם משחררים רעלים שהצמחים והשמש אינם יודעים למחזר...
אני משתדל לרכב על אופניים, זה טוב לכדור וגם לבריאות הרוכב אם לא נדרס בידי "אידיטיים"

ואילו ימני פטריוט צריך לדעת שצריך לשרוף כמה שיותר

דלק בכדי שיגמר יותר מהר , או אז נקבל עולם ערבי מוחלש מאוד .
אני כמעט ולא נוסע בתחבורה ציבורית ואני שורף כל מה שאני יכול,
רק השבוע שרפתי כמות מכובדת של ניילונים קלקר ועצים , פסולת בניה וגם עצים שכרתתי , לזהם צריך כי אולי כך זה יגרום להכחדות יותר מהירה של האנושות הרעה לכדור הארץ , האנושות היא וירוס שצריך להעלם .
הנזקים שעושה האנושות הם לא רק בתחום זיהום האויר , יש זיהום המים הקרקע והאוקינוסים .

למעלה