מספר שלדה...משהו מוזר...

האם עמדת מול הרכב הספציפי כאשר אתה רואה כי הVIN אכן רשום אחר

אחרת מכפי שרשם משרד התחבורה בדף שהפיץ?
&nbsp
זאת בעצם השאלה. אנחנו מניחים כי הכללים של הVIN הם קבועים וכלומר שברכב עצמו רשומים אותיות אחרות מהשגיאות לכאורה בדף של משרד התחבורה, ואם ככה אז יש באמת טעות ברישום של משרד התחבורה אבל את זה צריך להוכיח ע"י השוואה לרכב הספציפי כדי לראות מה רשם בדיוק היצרן.
עד שזה לא יבוצע לא בטוח היכן הבעייה.

של ניסאן? כאן אני חולק עליך.

אני מעריך שהטעות היא נוצרה בארצינו. אני מניח שמדובר בטעות הקלדה בארצינו אם של היבואן או של משרד התחבורה. לצורך העניין הזה אני הולך עם קומפי [עם הנחתו]. זאת ההנחה שלי אבל לצורך כך אין ברירה אלא לבדוק מה רשום בVIN ברכב, זה כדי שלא נפצח בהשמצת מדינתנו על לא עוול בכפה...

kompy

New member
את דף הרישום ממלא היבואן על דף רשמי של משרד התחבורה

משרד התחבורה בסה"כ כצינור העברת מידע.

אני רואה שההיגיון שלי הוביל אותי לניחוש די מדוייק אבל זה היה עדיין ניחוש עם רמה מסויימת לא קטנה של אי וודאות.
אתה לעומת זאת עושה סדר בקלילות בבלאגן בזכות ידע מוצק וללא צורך בניחושים. מה היינו עושים כאן בלעדיך?

אני אדגיש כאן שהשרשור הזה מאד השכיל אותי

לא הבנתי בעבר איך יודעים מתי יוצר רכב כלשהו, בניגוד לצמיגים ששם אני "מרגיש בבית".

בעבר אני זוכר ששאלתי כאן משהו כזה ואף אחד לא ענה ככה שרק עכשיו אני מבין את מהות הVIN גם בהקשר למועד ייצור הרכב. זה פנטסטי גם בשאלה של "חיי מדף" של רכב חדש...בפרט "כשהמדף" הוא לפעמים מגרש פתוח ללא קורת גג...
אם ארכוש בעתיד רכב ספורטיבי כגון ה208GTI אידע לוודא שהמוצר אכן חדש, גם האות ה10 וגם המספר הסידורי הרץ.

למעלה