רכב חדש - מבקש המלצה

רכב חדש - מבקש המלצה

שלום,
ברשותי סוזוקי אלטו גיר ידני אשר רכשתי חדשה ב 2013 אחלה רכב, אני במהלך חיפוש אחר קניית רכב חדש לעוד 3 חודשים ואת האלטו אני אמכור.
הבנתי שלא מומלץ לקנות גיר רובוטי, (הכי אמין שהבנתי גיר רובוטי של אודי ופולקסואגן עם שני מצמדים) אבל יש פג'ו 108 אקטיב גיר ידני וגיר רובוטי, איך ה- 108 אקטיב גיר רובוטי?
אם לא אז חושב על פג'ו 208 אוטומטי רציף, או אפשרויות נוספות כמו סוזוקי סלריו ידני, סוזוקי סוייפט ידני/אוטומטי רציף, או קאיה פיקנטו ידני או אוטומטי רציף אם יש, תודה.

מכיר, זה קצת יקר לי (גם בגלל המיסים בישראל מאוד גבוהים)

מן הסתם גבוהים.
מה לגבי שברולט ספארק, אוטו טוב?

M o l

New member
"אם לא אז חושב על פג'ו 208 אוטומטי רציף"

אמנם ה-208 בעלת גיר פלנטרי ולא רציף, אבל ציינת אותה בהודעה...

© DrorZi

New member
208 חדשה? אוטומטית?

זה 6 הילוכים ולא רציף והמחיר שלה זהה לאיביזה
הבעיה בגיר הרובוטי ב 108 הוא לא כל כך האמינות כמו שאנשים לא אוהבים את הדרך שבה הוא עובד, בקש נסיעת מבחן ותחליט איך הוא לבד

M o l

New member
יש לי את ה208 אקטיב 1.2 טורבו אוט'. אוטו מצויין.

ב-3 חודשים שהוא אצלי, אין תקלות.

M o l

New member
ואיפה כתבתי שה208 אוטו אמין?

בשום שלב לא הצהרתי שה-208 אוטו אמין. נתתי נתון יבש, בלי דיעה.

האם פותח השרשור מחפש רכב אמין לרכישה?

נשמע הגיונית שכן עוד לפני שבודקים מה הוא רשם בשרשור הזה...

ואם כן? האם אתה מציע לו לדלג על אופצית ה208?

M o l

New member
מעניין אותי להבין איך עובד תהליך הסקנת המסקנות אצלך...

כתבתי שה-208 (בגרסא המאובזרת) הוא אוטו מצויין.
איך אתה מבין מזה שהמלצתי לדלג עליו?

(כנראה שהדגם המאובזר יקר מידי לפותח השרשור ולכן הצעתי את באיביזה בתחילת השרשור כי היא נותנת תמורה טובה מאוד יחסית למחיר).

האם לא אתה רשמת מחד כי "בשום מקום לא רשמתי כי 208 אמין" ?

אחרי שאתה מתנער בתוקף מכל קונוטציה בין ה208 לאמינות, כאן מגיע השלב של הליך הסקת המסקנות המאד נפתל מצידי:
טריוויאלי בעיניי שאנחנו, כל אחד מאיתנו, לא ממליצים כאן לאיש לרכוש רכב לא אמין בעינינו בפרט שהשואל פוער השרשור מעוניין בר"א

M o l

New member
אתה חייב להפסיק לסבך דברים פשוטים...

בגלל שהרכב אצלי רק שלושה חודשים (כמו שציינתי באחת ההודעות) אני לא יכול להסיק שם דבר על האמינות (בעיקר כשמדובר על מנוע וגיר חדשים). זה אומר שהרכב לא אמין? ממש לא. לוגיקה בסיסית.

אז איך208 כרכב? יופי של אוטו.
האם הוא אמין? אין לי מושג.

לא אני חייב אלא אתה חייב

אל תהיה כגמל שאינו רואה את דבשתו. כולנו גמלים וגם אתה חייב לדייק באופן שאתה רושם. לא כולם יודעים בהכרח מתי יצא דגם כזה או אחר...
&nbsp
במקום לרשום "האם אני רשמתי כי 208 אמין? תראה לי פעם אחת היכן רשמתי! " תרשום באופן שאינו משתמע ל4 פנים כפי שרשמת הפעם ואני מעתיק מה שרשמת הפעם : " ...אז איך208 כרכב? יופי של אוטו....האם הוא אמין? אין לי מושג. ...מדובר על מנוע וגיר חדשים..."
&nbsp
&nbsp

למעלה