מזדה 3 2009 דגן ישן..חלון חשמלי שליד הנהג שלא עובד

מזדה 3 2009 דגן ישן..חלון חשמלי שליד הנהג שלא עובד

שלום חברים. אודה לעזרתכם. החלון שליש הנהג לא עולה לי . אציין כי כלל החלונות עובדים כרגיל . מה יכולב להיות הבעיה? תודה

פתיחתי את האריזת מתגים

כל המתגים נמצאים שם במקום אחד . האם כדאי לפתוח את אריזת המתגים ולבדוק חיבורים?

enigo

New member
האם הוא לא נפתח משני המפסקים - ליד הנהג וליד הנוסע?

אם כן, הבעיה היא כנראה לא במתגים.
האם יש רעש חשמלי כשלוחצים על הלחצן? אם כן - הבעיה כנראה במנגנון (לא יודע אם שם זה כבלים או מסילה משוננת).
אם לא - או נתק, או מנוע שרוף.

מדובר בחלון שליד הנהג

ניתן לפתוח אותו רק ממפסק אחד שליד הנהג. כאשר אני לוחץ עליו לא נשמע כלום. בשונה משאר המתגים שעובדים רגיל ומעלים ומורידים את החלון. זה קרה מאז שנגמר לי המצבר איזה יום אחד. זה יכולה להיות סיבה?

enigo

New member
בדרך כלל "ליד הנהג" הכוונה היא לחלון הנוסע ליד הנהג...

יכול בהחלט להיות שזה קשור. אבל קשה לי לראות איך. בדרך כלל במצבים כאלו נתקלים ביציאה מאיפוס של הכפתורים - החלון לא עולה עד הסוף או לא יורד עד הסוף.

אם ככה..מה אמורים לעשות??

אגבב..כתוצאה מזה אני גם לא דומע את הרמקול של הדיבורית בלוטוס.. זה גם יכול לנבוע מזה? אשמח לשמוע עצות למה ניתן לעשות?

enigo

New member
דיבורית מובנית שמחוברת למצבר?

אם כן, אז יכול להיות שזה קשור. גש למי שהתקין לך את הדיבורית. משום מה מתקיני מערכות מתעסקים בדרך כלל גם בחלונות חשמליים, אז אולי הוא יוכל לתקן את שתי הבעיות.

enigo

New member
הדיבורית קבועה ברכב? או שצריך לטעון אותה מדי פעם?

אניגו.עונה פה בגלל שאני מתחבר מפון

בהערת אגב..מדוע לא ניתן להגיב מפון לתגובה שהיא כק בכותרת? ולעניינו..מדובר בדיבורית בלוטס מובנת באוטו. יש כפתורי הגבה וכיבוי ליד הבלם יד.

enigo

New member
אז יכול להיות שזה קשור לניתוק המצבר

לרכיבים מהסוג הזה יש נטיה להשתגע כשמתנתקים אותם מהמתח לחלוטין (או כשהוא יורד מתחת לסף כלשהו, למשל כשמצבר מתרוקן).
הייתי מחכה עוד יום יומיים, יכול להיות שאיכשהו העסק יאתחל את עצמו (גם זה קורה). אם לא - גש למתקין דיבוריות, אולי הוא מכיר איזה טריק.

ניסתי גם אחרי חודש

הדיבורית מתחברצ בבלוטוס לטלפון ורק אני לא שומע את הרמקול. זה עדיין יכול לקרות בגלל המצבר או שיכול להיות שנותק איזה חוט או משו?

למעלה