רכב 0 קילומטר

shayshay18

New member
רכב 0 קילומטר

שבוע טוב
סליחה על הבורות.
בתכלס מה זה אומר רכב 0 קילומטר?
בהתחלה חשבתי שאני מבין מה זה ואז ראיתי הצעה לליסינג פרטי מימוני שבמחיר הסופי אחרי שלוש שנים אני משלם פחות 20000 ש"ח מהמחיר של רכב חדש .
אני מעריך שיש כאן משהו שאני מפספס או שאני מערבב בין מושגים.
אודה לעזרתכם

enigo

New member
אתה מערבב שני דברים - ליסינג מימוני ו"0 ק"מ"

הראשון הוא פשוט סוג של הלוואה לקניית רכב. לפעמים חברות הליסינג מנצלות את ההנחה שהן מקבלות מהיבואנים כדי להציע עסקה מושכת יותר. אני מניח שהתעניינת ברכב שנמכר לחברות הליסינג בהנחות גדולות במיוחד.
עסקאות "0 ק"מ" הן עסקאות לקניית רכב חדש, אבל שכבר נעשה לו רישוי, ולכן אתה תהיה יד שניה, ולא ראשונה. עסקאות כאלו מוצעות על ידי חלק מהיבואנים, וגם על ידי רוב (אם לא כל) חברות הליסינג. כלי רכב כאלו אפשר לקנות עם מימון או בלי.

shayshay18

New member
קודם כל תודה רבה שנית

אוקיי אז למה שיציעו לי רכב חדש בהנחה כזאת אני מדבר על רנו פלואנס )אני איש לא קטן( אני מנסה להבין את האינטרס שלהם וכך אולי אני אבין את הבעייתיות. בשבילי. תודה מראש

enigo

New member
הפלואנס הוא רכב בסוף ימיו, וכנראה שהיבואן מציף את חברות

הליסינג.
הן קנו את הרכב ב-25 אלף הנחה, ורוצים להעיף אותן כמה שיותר מהר. ומכיוון שהם לא היחידים שקנו את האוטו במחיר הזה ורוצים להיפטר ממנו מהר - הם מסתפקים ברווח של חמשת אלפים ש"ח.
אבל קח בחשבון שגם היבואן מוכר את הרכב הזה היום בהנחות גדולות. במבצעים הוא נמכר בין 110 אלף ל-115 אלף.

shayshay18

New member
מה הכוונה רכב בסוף ימיו

איך זה יכול להשפיע. מבחינתי תודה

enigo

New member
משמע עוד מעט הוא אמור להיות מוחלף

איך זה משפיע עליך?
המחיר זול יותר.
הרכב בדרך כלל כבר אחרי כל מחלות הילדות, אז האמינות טובה יותר מאשר ברכב בשנתו הראשונה.
בדרך כלל הרכב לא יכלול את הטכנולוגיות האחרונות (למשל מערכות בטיחות מתקדמות במקרה הזה).
ברמת התאוריה, הוא יספוג ירידת ערך גבוהה יותר, כי בעתיד הקונים יעדיפו להשקיע עוד קצת ולקנות את הדור החדש.

shayshay18

New member
התבלבלתי לגמרי

אני לא יודע אם לשאול בשרשור נפרד או כאן.
אני מחפש רכב לאנשים גדולים מאוד גדולים.
התכווננתי על הפלואנס כי ראיתי כמה מכרים שיש להם והם מבסוטים, אין לי יכולת וידע לקבל החלטה אחרת חוץ מלהתעניין בסביבה הקרובה. בהתחלה חשבתי על פלואנס יד שניה אח"כ הבנתי שמה שאני אוציא על הרכב אני יכול לתת מקדמה לרכב חדש ועם התשלומים אין לי בעיה. כך שאולי אני אקנה חדש . אבל בלבלתם אותי (וטוב שכך אני רוצה לקבל החלטה נכונה)
אז יש לכם הצעה?
מה אני מחפש?
רכב לאנשים גדולים.
בטיחות מעל הכול.
סליחה על החפירות אבל אודה לעזרתכם
תודה מראש

enigo

New member
הפלואנס אכן די מרווח - אבל הוא לא מתאים להגדרה "בטיחות מעל

הכל". לא פורסם מעולם מבחן ריסוק לדגם הבנזין (או הדיזל), והרכב החשמלי המבוסס עליו קיבל רק ארבעה כוכבים.
חוץ מזה שאתה גדול ובטיחות חשובה לך, אנחנו צריכים עוד פרטים - כמה אתה נוסע? מה התקציב? כמה אנשים יסעו ברכב בדרך כלל? האם חשוב תא מטען גדול וכו'.

shayshay18

New member
קודם כל תודה

תכלס הוא לא אמור לנסוע הרבה אם כי אני מעריך שעם האוכל יבוא התיאבון וברגע שיהיה לי אוטו אני אמצא סיבות לנסוע. יסעו באוטו 3 אנשים. כאשר במושב ליד הנהג חשובה נוחות שמישהו ישב מאחורה גם בנוחות. תא מטען לא רלוונטי. תקציב 60000 70000.
שוב המון תודה רבה תבורכו

shayshay18

New member
אני לא יודע אם ציינתי אוטומט

הוא חייב להיואוטומטית תודה

enigo

New member
וכמה גדול זה גדול? כי כבר יצא לי לפגוש אנשים בגובה 185 שחשבו

שהם מאוד גדולים...
ואגב, ציינת שאין לך את מי לשאול חוץ מהסביבה הקרובה - לא לגמרי נכון, יש את שירות היעוץ של "אוטו", עזר ללא מעט אנשים שאני מכיר.

shayshay18

New member
אני לע מדבר על גובה

לצערי אני מדבר על משקל. נזכרתי בשירות של אוטו הבעיה שמה שהציעו לי שם די יקר לי אז אני מחפש משהו אחר

shayshay18

New member
אני לא מדבר על גובה

אני מדבר על משקל לצערי.
נזכרתי בשירות של אוטו. הבעיה שמה שהם הציעו לי יקר לי מדי

enigo

New member
אז מה שקריטי לך הוא בעיקר מבנה המושב, ועל זה אף אחד לא יכול

לענות חוץ ממך...

נועם333נ

New member
כנראה שהיבואן לא הצליח למכור

אז הוא מוכר לליסינג במחיר שהן עדיין יכולות למכור אותו במחיר נמוך ולהרוויח. שכנים שלנו קנו מאלבר פיאט דובלו בבערך 25 אלף שקל פחות מהיבואן. אני לא יודעת מה אפשר להשיג לגבי רנו

למעלה