רוצה לקנות גלגלי מגנזיום מקוריים של מזדה

רוצה לקנות גלגלי מגנזיום מקוריים של מזדה

הרשיון המידה היא גאנט 15. שאלתי היא כזו-זה נכון שאם הגאנט שאני עקנה הוא מקורי מזדה אז בטסט יאשרו לי גם אם הוא יהיה מידה יותר-16?ואם התשובה היא שלילית אייך אפשר לשנות ברשיון?מה התהליך והאם זה כאב ראש ומסובך..-אם יש לכם המלצה או טיפ למקום שאפשר לרכוש במחיר סביר אשמח(כמובן מקום אמין-מוכן גם משומש שלא יהיה עקום או שבור)

enigo

New member
גם אם זה יהיה ג'נט בעבודת יד של מנכ"ל מאזדה - זה לא משנה

מה שקובע הוא מסד נתונים שאושר על ידי משרד התחבורה בשם אוטודאטה - אם המידה שאתה רוצה מופיעה שם כמתאימה לרכב שלך, יאשרו. אם לא - לא (לפחות לא בצורה חוקית).

אל תתבלבל

יש מזדות דומות עם גלגלי 16 אבל לא בארצינו. לארצינו יובא הדגם עם ה15...
תתנחם בכך שהצמיגים של ה16 יקרים יותר...
אל תחפש לעשות שינויים מטופשים שהם יקרים ומיותרים. אל תטעה שאם על הג'נט כתוב מזדה זה כאילו באמת מוצר OEM של מזדה. כל יצרן ג'נטים פקקט סיני יכול לרשום על הג'נט מה שבא לו וזה המתכון לקבל ג'נט ליגה ז'...
תישאר עם מה שיש אצלך. אם אתה משתוקק לשדרג אז הדרך הנכונה היא לשדרג הרכב למשהו יותר אטרקטיבי. איך אתה בנהיגה מנואלית? זה לדעתי אחלה שידרוג במחירי ריצפה...

יש לי גאנטים רגילים

אני רוצה מגנזיום..אייך אני יכול לדעת אם המגנזיום שאני קונה זה באיכות טובה?(לכן העדפתי מקורי של מזדה גם בגלל האיכות וגם יותר יפה לטעמי)ועל איזה שיפור אתה מדבר?אשמח על המידע וסליחה על הבורות

WarDog

New member
מה ההגדרה שלך למקורי?

מוקרי= עם סמל החברה
או
מקורי= מיוצר ע"י החברה(או קבלן המשנה שלה)?
&nbsp
יש הרבה חברות שמיצרות דיסקים איכותיים בכל הגדלים והעיצובים האפשריים
אחת המוכרות הינה ozracing, יש גם את Vision ועוד הרבה אחרות.

מקורי=מה שמגיע מהיבואן

כשהרכב נמכר מהסוכנות..ולא ידעתי שיש בשוק מגנזיום עם סמל של מזדה וזה לא מהיבואן..אלא יבוא מסין.יש המלצות על מקום מסויים במחיר שפוי?או המלצות מאיפה לא לקנות(אפשר בפרטי כמובן) תודה

WarDog

New member
אם הסמל לא קירטי עבורך, חפש את היצרנים שכתבתי קודם.

ואת הסמל עצמו תוכל לקנות באיביי/אמזון/וכו' בכמה שקלים בודדים אם זה כן קריטי עבורך.

enigo

New member
לכל מכון רישוי יש את מאגר הנתונים הזה. שאל שם.

למעלה