בוקר טוב.שאלה בקשר לשמשה קדמית.יש לי סדק קטן,לא חודר לצד

boriska1

Member
בוקר טוב.שאלה בקשר לשמשה קדמית.יש לי סדק קטן,לא חודר לצד

הפנימי,כתוצאה מפגיעת חצץ.וגודל הסדק כ1 ס"מ מרובע.כאן כמה שאלות:
א.האם הסדק הזה צפוי להתרחב?
ב.האם יעבור טסט?
ג.לא בא לי להחליף שמשה,האם לדעתכם כדאי לתקן?יש הצעות ,ראיתי ברשת.ואם
כן,אצל מי?יש למישהו ניסיון?כמה זה אמור לעלות?האם הביטוח מכסה את התיקון?
בתודה

mkr

Member
סדק

א. כן
ב. אם ייראה- לא
ג. בוודאי. בדוק בביטוח שלך. בד"כ, אם יש לך סוכן טוב, הוא עשה לך גם ביטוח שמשות ואז אתה מחליף אצלם. הליך מהיר ויעיל. אם אין לך, קצת יותר בעייתי ולא זול.

boriska1

Member
תודה על תגובתך.ביטוח שמשות מכסה גם תיקון?

ברשת יש חברות שמתקנות סדקים כאלה.אודה לך אם תתייחס לתיקון,לא להחלפה.

אפשר לתת דיעות הפוכות משלך?

א. לא בהכרך. תעקוב ותיראה אם מתרחב. אם לא יתרחב אז הרווחת. ורוב הסיכויים לדעתי שלא יתרחב כי זה לא סדק אם זה לא עובר לצד הפנימי. זה סתם משהו שאפשר לקרא לו CRATER. אם יתרחב או ישתנה זה תלוי במימדיו וברכיב העומק. תעקוב
ב. אינני יודע. גם לא בטוח שישימו לב. אני מניח שהיות וזה לא סדק ושזה קטנטן אז כן יעבור גם אם ישימו לב.
ג. אתה צודק. הביטוחים לא משלמים על שימשה מקורית אלא על תחליפי. לתקן לא בהכרח כדאי בפרט אם זה לא יגדל. שלא יהיה מצב שהתיקון יקלקל את המוצר המקורי עם הפגם הקטנטן והזניח.

מנחם231

New member
יש לי הצעה

תתקשר לטלפון 097601029 או 05237990111 .
ספר להם על הבעיה שלך.הם מומחים לתיקון שמשות.
אחרי זה אם תרצה תעדכן וגם תגלה אם זה לא סוד על איזה רכב מדובר.
כי יש הבדל בין הרכבים.

COMMON SENSE חשוב גם כאן.

יש כמה תנאים חשובים בעסק:
1. אם הCRATER לא מתרחב ו/או לא הופך לסדק מלא, וגם אם אין לזה השפעה על איכות הראייה של הנהג/ נוסעים [למשל בצד או שלמשל קטן מדי...] אז לא כדאי לטפל בזה אלא רק לעקוב.
2. בפרט היות ואיכות השימשה החלופית לא תמיד זהה למקורית. רחוק מזה. לא בכוח העמידות לנזק פיזי ולא באופטיקה
3. כדי לקבל תשובה מדילר של שמשות שאין צורך להחליף אלא לעקוב בלבד, כל הפנייה היא קצת כמו שאלת קיטבג. תשובה ישרה תינתן רק במידה והוא איש ישר, אחרת בצע הכסף ידגדג לו...

למעלה