סקודה TSI, לאחר צריכת שמן מאסיבית, הלך מנוע, ליווי צ'מפיון

enigo

New member
ועדיין לא הבנת שהתקרחות היא לא סמפטום של סרטן?

לא שזה ממש מפתיע שאתה לא מבדיל בין סימפטום של המחלה, לסימפטום של הטיפולים. זה באמת הבדל דק מדי בשבילך.

עדיין לא הבנת שבא רופא וקובע שהמחלה היא קרחת

במקום סרטן ואת זה הוא קובע לאחר הטיפול
עוד טעות שלך היא, שכימוטרפיה היא הטיפול היחיד ולכן היא חלק בלתי נפרד
חוץ מכריתות שגם הן לא תמיד מצליחות ועוברים לכימותרפיה .
ובכלל זה לא משנה מה מי מו ,
כי הנושא הוא שבא אדם וקובע שהבעיה של הרכב היא שריפת שמן
ולא תקלה במנוע .
כמו שרבים וטובים גם מקרב הצמחונים אומרים שטבעול הוא תחליף לבשר
וזו טעות כי הבשר הוא התחליף למזון הצמחי כי בני אדם אכלו קודם כל מזון צמחי ורק אחר כך התחילו לאכול נבלות
אז צריך לומר חיקויי בשר ולא תחליפי בשר ,
וצריך לומר המנוע תקול / יש בעיה במנוע ולא המנוע שורף שמן .
דרך אגב, יש מנועים שהשמן מסופק לצילינדרים ישירות ללא קשר לשמן של
אגן השמן , השמן גם שונה בהרכבו משמן אגן השמן , שם המנוע שורף שמן באופן קבוע ומובנה וזו לא תקלה .

prizman

New member
עברית קשה שפה.

לא אומרים שטבעול הוא תחליף לבשר אלא ששניצל טבעול הוא תחליף לשניצל מבשר
כי מה לעשות,
שניצל מאז ומתמיד היה רק מבשר. גם המבורגר, נקניקיות ונקניק. סתם שתדע.

WarDog

New member
רגע

אם השמן "נעלם" כי יש נזילה באחד הצינורות ופשוט לא נוצרת שללוית(כי הנזילה נפתחת בנסיעה כי הרכב זז, ובעמידה הנזילה נחסמת ע"י צינור אחר) גם אז זה תקלת מנוע?
&nbsp
נ.ב
אתה זה שקבעת שקרחת היא סימפטום של סרטן בקביעה "אם היית רופא היית מאבחן חולה סרטן בזה שהוא מקריח", שבין הקביעה הזאת לבין המציאות אין קשר.
&nbsp
לא כל מקריח חולה בסרטן, ולא כל חולה סרטן מקריח(תלוי בסוג הסרטן והטיפולים הניתנים לו)

אתה מדבר על מכוניות עם מצנן לשמן ?

אני מכיר רק אוודי ישנות עם דבר כזה , יש גם היום ?

אם לא הייתי מכיר אותך הייתי משוכנע שאתה טרול

מהיכן ההנאה מהוויכוחים שללא תכלית...
כמה בירבור אפשר לספק סביב האישיו שכשכמות השמן במנוע פוחתת יש לתת על זה את הדעת...
כשתהליכי החשיבה אצלך בקופסה מסורבלים ומבולבלים האיפיון הוא ENDLESS LOOPS ואתה לא יוצא מזה ולכן אצלך זה אישיו מרכזי הבדלי ניואנסים זניחים בניסוח כגון שריפת שמן במקום תקלה במנוע, כאילו מישהו חשב שלא לבדוק אם השמן זולג לו זך וטהור ואינו נשרף...והאנלוגיות שלך מתחומי האונקולוגיה מקדמות רק אותך בדמיונך בלבד.

enigo

New member
אולי כדאי שתעדכן קצת גם את הידע שלך בנושאי רפואה

אני יודע שהרשימה כבר די ארוכה, והפערים גדולים, אבל אולי כדאי שתבדוק גם מהם הטיפולים המקובלים לסרטן. נראה לי שתופתע.
וזה אם נתעלם, כמובן, מכך שאתה מנסה באלגנטיות לעבור מהטענה המקורית שלך, שהקרחת היא סימפטום לסרטן, לכך שרופא קבע שזו המחלה - כשבעצם הקרחת אמורה להיווצר בגלל שמישהו כבר זיהה נכון את המחלה, וטיפל בה בדרך הנכונה...
לא נורא. וצבע לא מתקלף. בעולם שלך, כמובן.

שוב פעם ! צבע לא מתקלף מעצמו

אם הוא מתקלף אז התקלה היא אחרת , אם זה ברזל צבוע אז זה בגלל חלודה מתחת או פגיעה מכנית
אם אלו קירות בבית אז זו רטיבות שחדרה לקירות
עשרות שנים אצלי בבתים לא התקלף שום צבע אלא במקום אחד שבו הייתה חדירת מים מינורית לקיר .
אנשים צובעים מחדש בדרך כלל כי נמאס להם מהגוון הישן או עקב ליכלוך
שמרוב עצלותם לא ניקו .
בדיוק כמו שאתם אומרים שהמנוע שורף שמן ולא שהמנוע תקול .
נפתור את הבעיה של הקיר ע"י מריחת צבע נוסף כמו שנפתור את הבעיה של המנוע ע"י הוספת שמן

הישנה נמר חברבורותיו?

היו המון סיפורים על צ'מפיון בעבר. אחזיק לך אצבעות שיתקנו בעבורך.

הכי טוב אם היה אפשר מנוע חדש יותר

גם אני עברתי את הסיפור של צריכת השמן עם המנוע הזה בסופרב 1.8. כנראה שטיפלו בבעיה הזאת במנועים החדשים. אם תיקח משומש מאותה שנה אתה עלול לחזור לאותה הנקודה אחרי כמה עשרות אלפי ק"מ.

למעלה