המלצה על רכב

המלצה על רכב

שלום לכולם,
מחפש המלצה לרכב המתאים לזוג+1, להלן הציפיות שלי מהרכב:
1. רכב שמתאים לנסיעה בעליות מידי יום- נסיעות של כ-40 ק"מ מידי יום (נסיעה משולבת עירוני ובין עירוני).
2.תא מטען גדול יחסית עבור עגלה גדולה. כל רכבי המיני והאצ'בק לא מתאימים או בגלל נפח מנוע קטן ו/או בגלל תא המטען קטן/מדף עם הרמקולים שחוסם את האפשרות לשים בו את העגלה- תקנו אותי אם אני טועה.
3. אמין
4. תקציב: באזור ה-40.
5. חסכוני בדלק ככל הניתן.

אשמח לשמוע את המלצותיכם, לי המליצו על על הקורולה (לא רובוטית) שנת 2009 או מאזדה 3 2009.
את המאזדה אני פחות אוהב, וקורולה קשה למצוא משהו עם קילומטראז' נורמלי.
אשמח לשמוע את דעתכם כמה להתעקש על הרכבים הנ"ל, ואולי להיפתח לאופציות נוספות.

ממש תודה!

M o l

New member
דווקא סדאן במרבית המקרים תהיה פחות נוחה להעמסה

מאשר האצב'ק (למרות שהתא מטען של הסדאן גדול יותר).
כמובן שאני מדבר על השוואה של אותו דגם בשתי התצורות הנ"ל.

מצאתי את דגמי האצ'בק פחות נוחים-טעיתי?

בסדאן שציינתי תא המטען עמוק מאוד ומאפשר לאחסן יותר בקלות את העגלה, מזוודה, קניות וכו'.
בהאצ'בק יש המדף האחורי שלרוב מותקנים עליו הרמקולים והוא חוסם המון מהנפח של תא המטען, מה גם שאם אני מסיר את המדף (יש בכלל אפשרות כזאת?), אז הציוד בתא המטען לא כלוא וזה לא נראה לי לא הכי בטיחותי כשיש תינוק באוטו.

enigo

New member
אני מכניס עגלה, ועוד כמה דברים, בלי בעיה לתא מטען של C4

מהדור הקודם, והיא אפילו לא אחת הנדיבות בתחום.
תא מטען בסדאן יהיה גדול יותר, זה נכון, אבל הפתח קטן יותר, ולכן קשה יותר להעמיס ולפרוק דברים גדולים כגון עגלת ילדים.
אבל הכי פשוט - קנה סטיישן. בתקציב הזה בטח אפשר למצוא איזו i30 סטיישן מאזור 2011 או פוקוס סטיישן מודל 2010 (עדיפה על 2011 ומעלה).
אפשרות נוספת - קרוז סטיישן, אבל רק בדגמי 1.4 טורבו. לרכב יש מוניטין אמינות גרוע בגלל גרסת ה-1.6 ל'. ה-1.4 ל' בסדר, אבל מחירה נמוך בגלל התדמית.

תודה רבה על המענה, אבדוק את האופציות הללו

קצת מצחיק אותי שבסטטוס של זוג+ילד הגעתי למצב שאני צריך סטיישן..

enigo

New member
אם האצ'בק לא מספיקה לו - ואני מסיק מדבריו שהוא ניסה - אז כן

סטיישן. עדיף על סדאן מבחינת נפח וקלות הטענה, פחות או יותר אותו מחיר, ועלויות אחזקה זהות למעשה. אז למה לא?

enigo

New member
הוא לא גדול יותר מסדאן, והשואל כבר קבע שהאצ'בק לא מספיק לו

נשארה עוד הקטגוריה הזעירה של סופרמיני סטיישן. הבעיה העיקרית עם המכוניות האלו - יש ממש מעט מהן.

be_roo

New member
אתה טועה אם אתה חושב שחתיכת פלסטיק דקה היא זו שתמנא ממטען

לפגוע בנוסעים. במקרה של תאונה קלה ממילא דבר לא יזוז, במקרה של תאונה קשה לא המדף זה מה שיגן עליך.

יצא לי להעמיס עגלת תינוק בקרוס אובר

עם העגלות הגדולות של היום זה היה נוח להעמיס אבל תפס כמעט את כל המקום בלי לקפל את המושבים
אז כן
או סטיישן או קרוסאובר

למעלה